Sold
- 100 m²living area
- 240 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- February 19, 2026
- Date of sale
- March 20, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Vier slaapkamers, een diepe tuin, meerdere bergingen en een oprit voor twee auto’s
In het rustige deel van de Jordaensstraat, zonder doorgaand verkeer, staat deze ruime woning met energielabel B. Parkeren kan op eigen terrein en in de uitzonderlijk diepe tuin staan meerdere bergingen voor de fiets(en), motor en andere spullen. In totaal zijn er vier (mogelijk vijf) slaapkamers, perfect voor een gezin en om vanuit huis te werken. Op het dak aan de zuidoostkant liggen 8 zonnepanelen en de gehele woning maakt een zeer verzorgde indruk.
Je woont vlak om de hoek van een groot speelveld en een basisschool. Ook kinderopvang, een huisartsenpraktijk en het winkelcentrum zijn maar een paar minuten lopen. Met de fiets zijn de Kenniscampus, ziekenhuis en het treinstation binnen handbereik. Met de auto is het ongeveer 5 minuten naar de oprit van de A12 richting Arnhem, Utrecht en de A30.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Je hoeft nooit meer te zoeken naar een parkeerplek, want bij deze woning kunnen twee auto’s op eigen terrein staan. Via de voordeur is de hal te bereiken die, net als de woonkamer en keuken, heel ruim is. Er ligt laminaat op de vloer en aan de linkerzijde, achter de deur met spiegel, bevindt zich de toiletruimte.
De woonkamer met schuifdeur is een gezellige leefruimte, met een bergkast onder de trap en een breedte van meer dan 5 meter. Een grote hoekbank met salontafel, een tv-meubel en de eettafel kunnen hier prima staan.
Het eetgedeelte grenst aan de keuken, waar een lichte hoekopstelling met een houtlook aanrechtblad staat. De radiatorombouw met handdoekenroede is uitgevoerd in dezelfde stijl en de wandplanken passen goed bij de betonlook achterwand. Alle apparatuur is ingebouwd: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser, koelkast en een vriezer.
Eerste verdieping:
Deze verdieping is ingedeeld met twee (mogelijk drie) slaapkamers en de badkamer. Beide slaapkamers zijn ingericht als tweepersoonskamer en in de slaapkamer aan de achterzijde is een 3 meter lange kastenwand met schuifdeuren gemaakt. Het is mogelijk om (met vergunning) aan de achterzijde een dakkapel te plaatsen, voor extra ruimte in huis.
De badkamer, met een raam in de voorgevel, is ingedeeld met een ligbad, aparte douche, tweede toilet en een wastafelmeubel. Zowel de wandtegels, vloertegels als het sanitair zijn uitgevoerd in neutraal wit.
Tweede verdieping:
Vanaf de overloop is er toegang tot twee slaapkamers, aan de voorzijde met een dakraam en aan de achterzijde met een dakkapel. Zo zijn er in totaal vier slaapkamers, perfect voor een gezin en om vanuit huis te werken.
Exterieur:
De voortuin is grotendeels bestraat, waardoor er twee auto’s naast elkaar kunnen staan. Verrassend is de achtertuin, met een lengte van meer dan 25 meter en een achterom. Het overdekte terras is een fijne plek om buiten te zitten en verder zie je veel groen in de tuin. De ligging op het noordwesten biedt zowel zon als schaduw.
Ben je een klusser, een fietser, motorliefhebber of heb je gewoon veel spullen om op te bergen? Er zijn meerdere bergingen met een totale oppervlakte van circa 25 m2, waarvan een met een garagepoort. Deze ruimte is te bereiken met de fiets, motor en scooter.
Verkopers aan het woord:
“Acht en een half jaar geleden begonnen we met onze zoektocht naar een huis in Veenendaal, niet in Ede. Na maanden zoeken zagen we ineens dit huis in Ede op Funda en het was liefde op het eerste gezicht. Het prachtige huis, de grote, lange, groene tuin met vrij uitzicht en privacy die je zelfs in veel duurdere huizen zelden vindt, trok meteen onze aandacht. Nadat we snel een bezichtiging hadden ingepland, werden onze verwachtingen ruimschoots overtroffen: dit was hét huis voor ons.
Nu we er bijna acht jaar wonen, voelen we die liefde op het eerste gezicht nog steeds. Het huis zelf is perfect voor ons: privacy, het magnifieke uitzicht vanuit de ramen en de veranda met uitzicht op de ongeveer 30 meter lange tuin, vol met diverse planten en struiken, waaronder heel veel verschillende soorten rozen, Toscaanse jasmijn, passiebloem, hortensia's en blauwe regen, elk met zijn eigen unieke kleuren en geuren, voor ons is dit een klein paradijs.
Bovendien zijn alle voorzieningen die je mogelijk nodig hebt op loopafstand: kinderdagverblijf, basisscholen, middelbare scholen, ziekenhuis, huisarts, tandarts, fysiotherapie, apotheek, fitness, supermarkten en andere winkels, bioscoop en restaurants.
Maar nu verlaten we ons kleine paradijs voor een avontuur in het buitenland, waar we zullen genieten van vrije tijd en nieuwe uitdagingen.
We hopen dat de volgende bewoners dit mooie gevoel ook gaan krijgen.”
Bijzonderheden:
- Dak-, gevel- en vloerisolatie;"
- Houten kozijnen met isolerende beglazing (deels HR);
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Remeha Quinta, 2008, eigendom);
- 8 zonnepanelen;
- Parkeergelegenheid voor twee auto’s op eigen terrein (voorzijde);
- Mogelijkheid voor een uitbouw (woonkamer) en dakkapel (eerste verdieping);
- Vier slaapkamers (mogelijk vijf);
- Diepe tuin (noord-west) met een achterom;
- Meerdere bergingen, waarvan een met een garagepoort;
- Energielabel B.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,250
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 25 m²
- Plot size
- 240 m²
- Volume in cubic meters
- 372 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, mostly double glazed, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Quinta (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- EDE D 7701
- Cadastral map
- Area
- 240 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 137 m² (25.37 metre deep and 5.39 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,656x
Viewed
67x
Saved
18-2-2026
On Funda
Neighborhood

Elskamp
Ede- Residents
- 3,155
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,020
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




