Sold
Opveld 466715 GK EdeDe Velden en Beken
€ 397,500 k.k.
- 106 m²living area
- 138 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 1, 2026
- Date of sale
- April 2, 2026
- Term
- 1 day
Description
Instapklaar, modern afgewerkt en verrassend compleet wonen aan de Opveld 46 in Ede!
Welkom bij deze recent gerenoveerde eengezinswoning, waar je zonder klussen direct kunt intrekken. De woning is de afgelopen periode grondig aangepakt en voorzien van een strakke afwerking, moderne keuken en comfortabele voorzieningen zoals vloerverwarming op de begane grond. Met drie slaapkamers, een ruime zolderkamer en een verzorgde tuin met overkapping en berging, is dit een ideale plek voor zowel starters als gezinnen.
De woning is gelegen op een perceel van 138 m² en biedt een fijne combinatie van binnenruimte en buitencomfort. Dankzij de grote raampartijen geniet je van een prettige lichtinval in zowel de woonkamer als de keuken. Kortom: een woning waar je je spullen kunt neerzetten, de verhuisdozen kunt uitpakken en direct kunt genieten.
Indeling:
Begane grond:
Kom binnen in de hal, waar direct duidelijk wordt dat de woning recent is gerenoveerd. Vanuit hier heb je toegang tot de trapopgang naar de eerste verdieping.
De begane grond is strak afgewerkt met gestucte wanden en plafonds en voorzien van een nette laminaatvloer in combinatie met comfortabele vloerverwarming. De toiletruimte is bereikbaar middels de open keuken en bevindt zich 'achter' de trap.
De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt voldoende ruimte voor een gezellige zithoek en een eethoek. De open keuken sluit hier naadloos op aan en is volledig vernieuwd. Deze moderne keuken (2021) is ruim opgezet en van alle gemakken voorzien zoals gasfornuis, combi-oven, vaatwasser, Quooker en koelkast. Ideaal voor dagelijks gebruik en het ontvangen van gasten.
Eerste verdieping:
Via de overloop bereik je drie slaapkamers, waaronder een ruime master bedroom. Alle kamers zijn netjes afgewerkt en bieden volop mogelijkheden voor slapen, werken of hobby’s.
De badkamer bevindt zich eveneens op deze verdieping en is praktisch ingericht met een inloopdouche, wastafel en een tweede toilet. Het wastafelmeubel en de douchecabine zijn in 2023 vernieuwd.
Tweede verdieping:
De zolderverdieping is bereikbaar via een vaste trap en beschikt over een extra kamer. Daarnaast is er een vliering aanwezig en bieden de knieschotten veel praktische opbergruimte. Deze verdieping is uitermate geschikt als extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
Exterieur:
De achtertuin is een fijne plek om te ontspannen. De tuin beschikt over een overkapping waar je heerlijk beschut kunt zitten. Bovendien beschikt de tuin over een berging met puntkap, wat zorgt voor extra opbergruimte. Ideaal voor fietsen of de tuinspullen. De voortuin is in 2022 volledig nieuw aangelegd en is een fijne plek om van de avondzon te genieten in alle rust en privacy.
Bijzonderheden:
• Recent gerenoveerde woning
• Instapklaar en strak afgewerkt
• Begane grond voorzien van vloerverwarming
• Gestucte wanden en plafonds op de begane grond
• Volledig vernieuwde, open keuken
• Drie slaapkamers op de eerste verdieping
• Zolder met extra kamer, vliering en knieschotten
• Badkamer met inloopdouche en tweede toilet
• Grote raampartijen voor veel lichtinval
• Perceel van 138 m²
• Tuin met overkapping en berging met puntkap
• Voorzien van dubbel glas
• Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2025
Nieuwsgierig geworden?
Wij laten je deze instapklare woning graag van binnen zien. Plan snel een bezichtiging en ervaar zelf het wooncomfort en de nette afwerking!
*De gebruiksoppervlakte van de woning betreft officieel 84,30 m2, de zolder betreft 22,1 m2. Het daglicht op de zolder is volgens de meetinstructies net niet genoeg om de 22,1 m2 toe te kennen aan het woonoppervlakte. Echter is de zolder wel zeer geschikt als leefruimte/slaapkamer.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 397,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,750
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 106 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 138 m²
- Volume in cubic meters
- 377 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Bosch HR 107 (2004, in ownership)
Cadastral data
- EDE F 7004
- Cadastral map
- Area
- 138 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 58 m² (11.50 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,725x
Viewed
93x
Saved
1-4-2026
On Funda
Neighborhood

De Velden en Beken
Ede- Residents
- 2,285
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,642
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




