Sold
Ruijsstraat 296712 ED EdeZeeheldenbuurt
€ 529,000 k.k.
- 110 m²living area
- 295 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 17, 2026
- Date of sale
- March 10, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Aan de voorzijde vrij uitzicht op openbaar groen, een zonnige tuin en volop sfeer!
Wat een geweldige plek om te wonen! Vanuit deze goed onderhouden twee-onder-een kapwoning kijk je naar een plantsoen recht voor de deur.... De woning heeft vier slaapkamers en de badkamer is, net als de keuken en toiletruimte, vernieuwd. Op de oprit, voor de berging (eventueel mogelijkheid om een garage te plaatsen), kunnen meerdere auto’s staan en de ruime tuin, met diverse terrassen en gezellige overkapping, is een fijne buitenruimte.
Binnen een paar minuten sta je in het Slijpkruikpark en aan de overzijde van de N224 loop of fiets je het prachtige buitengebied in, richting Landgoed Kernhem en het bos. Kinderen kunnen lopend naar de basisschool en het centrum is, net als het station, maar een paar minuten fietsen.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
In de hal ligt, net als in de woonkamer, een mooie laminaatvloer. Het donkere tapijt op de trap en de strakke, zwarte leuningen passen goed in het geheel. Rechts in de hal zijn de fraaie toiletruimte, een bergkast en een trapkast.
De woon-/eetkamer heeft een oppervlakte van circa 28 m2, met het zitgedeelte aan de voorzijde en het eetgedeelte aan de achterzijde. Warme, lichte kleuren bepalen de sfeer en de airco-unit zorgt voor een aangename temperatuur.
Bij het eetgedeelte is een opening naar de keuken, waar een lichte hoekopstelling met een granietlook aanrechtblad staat. De achterwand bij het kookgedeelte is uitgevoerd in rvs en verder zie je mooie, lichte tegels op de wanden. Alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser, koelkast en een vriezer.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop is er toegang tot drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde. De grootste slaapkamer, met airco, heeft een balkon en in alle kamers ligt laminaat op de vloer. Ook de slaapkamer aan de voorzijde, met airco, is groot genoeg om in te richten als tweepersoonskamer.
De badkamer vernieuwd, met gebruik van mooie materialen in stijlvolle kleuren. Grote antracietkleurige wandtegels maken de badkamer optisch groter en de ruimte is ingedeeld met een douche, een hangend toilet en een badmeubel met wastafel.
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot de tweede verdieping, met laminaat op de vloer en een hoge nok. Op de overloop is plek voor de wasapparatuur, de wasmand, een wasrek en de HR-ketel. De aansluitende slaapkamer met wastafel is een superleuke kinderkamer, werkkamer, hobbyruimte of master bedroom.
Exterieur:
De royale achtertuin op het westen is voor een groot deel betegeld, waardoor er genoeg plek is om in de zon te zitten. In de stenen berging kunnen de fietsen staan en het overdekte terras met berging is een echte blikvanger in de tuin.
Aan de linkerzijde is een eigen achterom, fraai afgewerkt met houten panelen. De voortuin met gevarieerde beplanting en de oprit maken deze woning helemaal af.
Bijzonderheden:
- Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2024;
- Drie airco-units (koelen en verwarmen);
- Vier slaapkamers, waarvan een op de tweede verdieping;
- Mooi aangelegde tuin (west) met eigen achterom;
- Parkeergelegenheid op eigen terrein;
- Energielabel C.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 529,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,809
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 18 m²
- Plot size
- 295 m²
- Volume in cubic meters
- 369 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- EDE K 10591
- Cadastral map
- Area
- 295 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 73 m² (12.00 metre deep and 6.06 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,313x
Viewed
58x
Saved
16-2-2026
On Funda
Neighborhood

Zeeheldenbuurt
Ede- Residents
- 2,890
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,589
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




