Sold
Stationsweg 776711 PL EdeStationsbuurt
€ 1,295,000 k.k.
- 522 m²living area
- 3,085 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- October 21, 2024
- Date of sale
- January 5, 2025
- Term
- 2 months
Description
Welkom bij villa ‘De Vijverberg’ in Ede.
Aan de Stationsweg 77 staat deze vrijstaande villa met dubbele garage, souterrain, zwembad en tennisbaan op een zuidwest georiënteerd perceel van maar liefst 3.085 m2. Dankzij de hoge kap, de uitbouw aan de achterzijde en het souterrain heeft deze villa maar liefst 522 m2 woonoppervlak en een inhoud van 2.667 m3. Dit is uw kans om in één van de mooiste straten van Ede te gaan wonen op een riant perceel en dichtbij het centrum van Ede
U woont op een prachtige locatie. Lopend bereikt u in enkele minuten het centrum van Ede met zijn winkels en uitstekende horeca. Fietsend bent u zo bij de Ginkels heide. Ede is gunstig gesitueerd ten opzichte van Arnhem, Apeldoorn, Amersfoort en Utrecht. Gelegen op korte afstand van de uitvalswegen A12/A30 en het treinstation Ede-Wageningen.
Deze villa is groot. In hoofdlijnen beschrijven wij deze imposante villa. Tijdens de bezichtiging vertellen wij u graag meer details.
Begane grond:
Via het elektronisch hekwerk voor de oprit bereikt u de entree van deze statige villa. De hal is een grote, lichte imposante ruimte met een garderobe en toilet met fonteintje. Via de garderobe zijn diverse vertrekken bereikbaar. De woonkamer is groot en licht met aan de voorzijde een fantastisch uitzicht over de Stationsweg. Aan de achterzijde van de woonkamer bereikt u middels de schuifpui het riante zonneterras met uitzicht op de tuin en het zwembad. De woonkamer beschikt over een laminaatvloer en heeft een gezellige open haard. De eetkamer is een prettige ruimte waar u kunt koken en heerlijk kunt natafelen. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een inductie kookplaat met afzuiging, combimagnetron, en koel/vriescombinatie. Er is een ruim werkblad en voldoende bergruimte aanwezig. Het souterrain en het dakterras bereikt u vanuit de keuken.
Er zijn 3 slaapkamers. Aan de voorzijde ligt één slaapkamer met uitzicht op de Stationsweg. Aan de achterzijde is de master bedroom met vaste kastenwand en deur naar het terras. De derde slaapkamer is ruim bemeten. De herenkamer is prachtig met zijn donkere kasten en fantastische uitstraling. De geheel betegelde badkamer is modern en voorzien van ligbad, inloopdouche, toilet, designradiator en vloerverwarming.
Vanuit de gang is de sportruimte bereikbaar met jacuzzi, sauna en toilet.
Souterrain:
Het souterrain is zeer ruim en beschikt over meerdere ruimtes.
De grootste ruimte heeft een imposante bar met mogelijkheden. Ruimte voldoende om hier een fijne relaxruimte te maken. In de overige ruimtes treffen we de opstelling CV, een washok, diverse bergkasten en toiletgroepen. Doorlopend bereikt u de inpandige garage. Aan de achterzijde van de garage is de technische ruimte voor het zwembad.
Zolder:
De vaste trap geeft toegang tot de geïsoleerde zolder met veel bergruimte.
Tuin/parkeren/garage:
De tuin is zeer ruim. Aan de voorzijde parkeert u diverse auto’s voor het huis. De inpandige garage met elektrische deur is geschikt voor meerdere auto’s. De vijver geeft de voortuin een leuke uitstraling. De achtertuin is zeer ruim en wordt gevormd door planten en volgroeide bomen. Het middelpunt van de tuin is het zwembad met het badhuisje. Diep in de achtertuin ligt de tennisbaan. Deze moet wel opgeknapt worden.
Bijzonderheden:
• Zeer ruime, vrijstaande villa op een perceel van 3.085 m2.
• Bouwjaar 1960, woonoppervlakte ca. 520 m2, inpandige ruimte ca. 145 m2, externe bergruimte ca. 85 m2 en inhoud ca. 2.667 m3;
• Houten kozijnen met dubbele beglazing, spouwmuurisolatie. Het dak is grotendeels geïsoleerd;
• Hoogwaardig gebruik gemaakt van marmer;
• Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein (oprit en dubbele garage);
• Zuidgericht perceel met veel privacy;
• Verwarming via een cv-ketel Atag (2016) en warmwater middels boiler;
• Grotendeels voorzien van elektrische rolluiken;
• Energielabel E.
De huidige eigenaren hebben de woning gekocht, maar nooit bewoond. Om deze reden zal er in de koopovereenkomst een niet-eigen-bewoningsclausule worden opgenomen. Tevens wordt er een ouderdomsclausule beschreven.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,481
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Combination roof covered with slate
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 522 m²
- Other space inside the building
- 145 m²
- Exterior space attached to the building
- 85 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 3,085 m²
- Volume in cubic meters
- 2,667 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 1 story, an attic, and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, passive ventilation system, rolldown shutters, sliding door, and swimming pool
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and gas-fired boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired from 2016, in ownership)
Cadastral data
- EDE C 2441
- Cadastral map
- Area
- 2,196 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- EDE C 1876
- Cadastral map
- Area
- 44 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- EDE C 4342
- Cadastral map
- Area
- 845 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 3 cars
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
13,072x
Viewed
92x
Saved
21-10-2024
On Funda
Neighborhood

Stationsbuurt
Ede- Residents
- 1,960
- Family with children
- 16%
- Avg. asking price / m²
- € 3,969
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




