Sold
- 174 m²living area
- 449 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 4, 2025
- Date of sale
- August 4, 2025
- Term
- 4 months
Description
Verrassende zeer ruime (810m3) vrijstaande woning met grote garage en carport gelegen in de kern van Elsendorp op een hoekperceel. De oprit biedt daarnaast plaats aan het parkeren van meerdere auto’s. Naast de oprit is een ruime voortuin. De besloten achtertuin heeft een overdekt zitgedeelte aan de zijkant. Woning heeft ruim leef-programma op de begane grond en op 1e verdieping met maar liefst 5 grote slaapkamers.
Kortom, laat je verrassen en kom kijken naar de mogelijkheden die deze woning biedt om er jouw woning van te maken!
Bijzonderheden:
• Inhoud: ca 810 m3!
• Garage ca 30 m2.
• Carport ca 20 m2.
• Perceel: 449m2.
• Erfpachtgrond met zeer lage canon van € 57,= per jaar!!! Looptijd tot 3 december 2034.
• Er is ook een mogelijkheid om de grond direct in eigendom te krijgen voor € 112.000,=k.k. vanuit de Gemeente.
• Bouwjaar 1959. Aanbouw 1981, erker 2002.
• Energielabel: C
Indeling:
Begane grond:
Via de voordeur kom je in de entree/hal waar zich ook de meterkast bevindt met krachtstroomaansluiting, tevens is er een garderobekast en de dichte trap naar 1e verdieping. Via een deur kom je in de ruime L-vormige woonkamer met een erker en een gashaard. Vanuit de woonkamer is de kelder, eetkamer en keuken bereikbaar. De aparte eetkamer heeft 2 deuren naar de woonkamer en staat in verbinding met de keuken. In de ruime leefkeuken is een L-vormige keukenopstelling met inbouwapparatuur en met een grote vast hoekbank. Vanuit de keuken is de zeer ruime bijkeuken bereikbaar met daarin 2 vaste kasten, de aansluitingen voor wassen en drogen, toiletruimte met vrij hangend toilet en fonteintje. Vanuit de bijkeuken is er toegang tot de tuin en de brede garage. De garage is aan de voorzijde ook toegankelijk d.m.v. 2 openslaande garagedeuren met daarnaast nog een aparte toegangsdeur. Aan de achterzijde is nog een aparte deur die direct toegang biedt tot de achtertuin.
1e verdieping:
Via de vaste dichte trap kom je bij de overloop. Vanuit de overloop zijn de 5 slaapkamers, badkamer, separaat toilet, bergruimte, vaste kast en trap naar 2e verdieping bereikbaar.
Slaapkamer 1 is gelegen aan de achterzijde. Afmeting slaapkamer: 5,41m x 3,95m.
Slaapkamer 2 is gelegen aan de achterzijde. Afmeting slaapkamer: 4,31m x 3,97m.
Slaapkamer 3 is gelegen aan de zijkant. Afmeting slaapkamer: 3,89m x 3,00m. Deze kamer heeft een deur naar dakterras.
Slaapkamer 4 is gelegen aan de zijkant. Afmeting slaapkamer: 3,65m x 2,82m. Deze kamer heeft een vaste kast.
Slaapkamer 5 is gelegen aan de voorzijde. Afmeting slaapkamer: 2,721m x 3,97m. Deze kamer heeft een vaste kast.
Badkamer heeft een ligbad, douche en 2 wastafels en is geheel betegeld.
Toiletruimte met vrij hangend toilet en fonteintje.
In de ruime berging bevindt zich de ATAG HR combi-ketel (2016).
Naast de vaste kast op de overloop is de trap naar de 2e verdieping.
2e verdieping:
Grote bergzolder. Daglicht via een Velux dakraam.
Tuin:
Besloten achtertuin met gras, bordes en groot terras waarvan aan de zijkant een gedeeltelijk overdekt zitgedeelte met verwarming en zonneluifel. De erfafscheidingen zijn van steen, hout en groene hagen. Naast de fraaie voortuin is de ruime en lange stenen oprit naar carport en de garage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 500,000 kosten koper
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,586
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 174 m²
- Other space inside the building
- 45 m²
- Exterior space attached to the building
- 29 m²
- Plot size
- 449 m²
- Volume in cubic meters
- 810 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, and flue
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- ATAG HR (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- GEMERT C 2801
- Cadastral map
- Area
- 449 m²
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden, side garden and sun terrace
- Back garden
- 96 m² (8.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Garage
- Type of garage
- Carport, built-in and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
10,507x
Viewed
74x
Saved
4-4-2025
On Funda
Neighborhood

Elsendorp
Elsendorp- Residents
- 610
- Family with children
- 32%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




