Sold
Nicolaas Beetsstraat 117514 CV EnschedeLasonder, Zeggelt
€ 575,000 k.k.
- 158 m²living area
- 512 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- August 23, 2025
- Date of sale
- October 10, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Royaal herenhuis op toplocatie in Enschede – Nicolaas Beetsstraat 11
Ben je op zoek naar een stijlvol, uitstekend onderhouden vrijstaand herenhuis met karakter en ruimte? Dan is deze indrukwekkende woning aan de geliefde Nicolaas Beetsstraat misschien wel jouw nieuwe thuis.
Met een royale inhoud van maar liefst 559 m³, mogelijkheid voor vijf volwaardige (slaap)kamers, hoge plafonds, een brede schuifpui én een zonnige achtertuin op het westen mét veranda, combineert deze woning comfort en elegantie op een perfecte locatie in de wijk Lasonder-Zeggelt. En dat alles op korte afstand van het bruisende centrum van Enschede.
De karakteristieke mansardekap, de sfeervolle erker aan de voorzijde en de hoogwaardige afwerking zorgen voor een bijzonder fijne sfeer, zowel binnen als buiten.
Kortom: Ben jij op zoek naar een instapklare, royale vrijstaande woning in één van de populairste wijken van Enschede? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!
Indeling o.a.:
Begane grond
Binnenkomst in een ruime hal met garderobehoek, meterkast, modern toilet met fontein en trapopgang. Vanuit hier stap je de royale, tuingerichte woonkamer binnen, voorzien van een gezellige open haard en een prachtige erker. Via de brede schuifpui loop je zo de achtertuin in. Aan de voorzijde vind je de moderne woonkeuken (2020), met volop opbergruimte, luxe inbouwapparatuur en ruimte voor een eettafel. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, allemaal voorzien van een laminaatvloer. De badkamer is modern uitgevoerd met een inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en een hangend toilet.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping: een volwaardige woonlaag met veel daglicht door de brede dakkapel. Hier vind je nog twee grote kamers, ideaal als extra slaapkamers, werkkamer of hobbyruimte. Daarnaast is er een separate berging met plek voor de wasmachine, droger en de CV-installatie. Ook deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer.
Buitenruimte:
De achtertuin ligt op het westen, wat betekent: volop zon! Een fraaie veranda biedt een heerlijke plek om het hele jaar door te zitten.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 2008. Perceelgrootte: 206 m². Inhoud: 559 m³. Woonoppervlakte: 158,4 m². Energielabel: A.
- Volledig geïsoleerd (dak, muur, vloer, glas);
- Keuken (2020) met inductiekookplaat, combimagnetron, vaatwasser, afzuigsysteem en spoelbak;
- Moderne badkamer met inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en hangend toilet;
- Verwarming via Atag CV-installatie (2014, eigendom);
- Glasvezelaansluiting aanwezig;
- Volop bergruimte door praktische indeling;
- Gelegen aan een rustige, gewilde straat op loopafstand van centrum Enschede, winkelcentrum Roombeek en scholen;
- Op loopafstand van het treinstation
- Fraaie mansardekap zorgt voor extra ruimte en uitstraling;
Aanvaarding: in overleg.
Bijzonderheden koopovereenkomst:
- Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend.
- In de koopovereenkomst wordt voor de koper de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom/bankgarantie opgenomen.
Ben jij enthousiast over deze woning? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar staat voor jouw belangen en bespaart je tijd, geld en zorgen. Op funda vind je de contactgegevens van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente.
Disclaimer: deze presentatie geeft een informatieve en geheel vrijblijvende indruk. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 600,000 kosten koper
- Last asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,639
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2008
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 158 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 2 m²
- Plot size
- 512 m²
- Volume in cubic meters
- 559 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2014, in ownership
Cadastral data
- ENSCHEDE L 3249
- Cadastral map
- Area
- 172 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ENSCHEDE L 3228
- Cadastral map
- Area
- 6 m²
- Ownership situation
- Held in common ownership
- ENSCHEDE L 3227
- Cadastral map
- Area
- 4 m²
- Ownership situation
- Held in common ownership
- ENSCHEDE L 3226
- Cadastral map
- Area
- 330 m²
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 111 m² (8.50 metre deep and 13.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking
Popularity
4,567x
Viewed
53x
Saved
23-8-2025
On Funda
Neighborhood

Lasonder, Zeggelt
Enschede- Residents
- 2,030
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 3,621
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




