Sold
Rief 97887 DC EricaErica-Centrum
€ 375,000 k.k.
- 123 m²living area
- 310 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- April 18, 2025
- Date of sale
- April 25, 2025
- Term
- 7 days
Description
Comfortabel en instap-klaar wonen op Erica! Bent u op zoek naar een comfortabele, energiezuinige woning waar u zó in kunt? Dan is deze fraai afgewerkte 2-onder-1-kapwoning aan de Rief 9 op Erica precies wat u zoekt. Goed onderhouden, eigentijds afgewerkt én gelegen in een gezellige, gezinsvriendelijke wijk.
Veel lichtinval
Bij binnenkomst valt direct de verzorgde uitstraling van deze woning op. De lichte woonkamer biedt ruimte aan zowel een sfeervolle zithoek als een royale eettafel. De moderne halfopen keuken (2017) is van alle gemakken voorzien en vormt een fijne plek voor kookliefhebbers.
Op de eerste verdieping vindt u drie comfortabele slaapkamers en een recent vernieuwde badkamer (2024) in luxe marmerlook. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, modern wastafelmeubel en tweede toilet.
De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en biedt een praktische werkkamer en extra zolderruimte ideaal als thuiswerkplek, speelkamer of hobbyruimte.
Duurzaam & energiezuinig
Deze woning is volledig geïsoleerd, beschikt over 8 zonnepanelen en heeft energielabel A. Dat betekent: lage energielasten en een aangenaam wooncomfort, het hele jaar door.
Buitenleven
De zonnige, onderhoudsvriendelijke tuin is gelegen op het westen, waardoor u hier van 's middags tot 's avonds heerlijk van de zon kunt genieten. Er is voldoende privacy en ruimte voor gezellige borrelavonden of zomerse barbecues.
Wonen op Erica
Erica is een sfeervol en vriendelijk dorp met een uitstekende ligging in de gemeente Emmen. Het dorp staat bekend om zijn landelijke karakter, sociale betrokkenheid en actieve verenigingsleven. Voorzieningen als basisscholen, sportfaciliteiten, winkels en horeca zijn binnen handbereik. Bovendien bent u via de N862 en A37 snel in Emmen of richting Zwolle en Duitsland.
Kortom: een instapklare, energiezuinige woning met volop wooncomfort in een gezellige dorpsomgeving. Dé ideale plek voor gezinnen en stellen die waarde hechten aan ruimte, sfeer en kwaliteit.
Wilt u deze woning met eigen ogen bekijken? Neem contact met ons op voor een vrijblijvende bezichtiging wij verwelkomen u graag!
Exoneratie: De informatie over dit object is met zorg samengesteld. Toch is het mogelijk dat er iets niet correct is opgenomen. Daarom kunt u hieraan geen rechten ontlenen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,049
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Plot size
- 310 m²
- Volume in cubic meters
- 462 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- EMMEN G 11257
- Cadastral map
- Area
- 310 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 114 m² (11.40 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport and possibility for garage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,277x
Viewed
65x
Saved
18-4-2025
On Funda
Neighborhood

Erica-Centrum
Erica- Residents
- 3,825
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 2,866
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




