Sold
Ermerzand 1517843 PS ErmVerspreide huizen Erm
€ 295,000 k.k.
- 68 m²living area
- 158 m²plot size
- 2bedrooms
Sales history
- Listed since
- March 23, 2026
- Date of sale
- March 30, 2026
- Term
- 7 days
Description
Ermerzand 151 Erm
Een parel op het Ermerzand!
Ben jij opzoek naar een levensloopbestendige bungalow op park Ermerzand in Erm? Zoek niet verder! Deze 3-aaneen geschakelde bungalow biedt comfort natuur en een prachtige ligging aan het water op een park in Drenthe.
De geschakelde stenen bungalow met een woonoppervlakte van circa 68 m² beschikt over goede vloer-, muur- en dakisolatie en is voorzien van dubbel glas. Daarnaast is de bungalow uitgerust met een geïsoleerde betonvloer met comfortabele vloerverwarming.
Een groot pluspunt van deze bungalow is het gelijkvloerse woonprogramma. Douchen en slapen bevinden zich beide op de begane grond, wat zorgt voor comfortabel en praktisch wonen en de woning levensloopbestendig maakt. Dankzij de doordachte indeling zijn alle ruimtes eenvoudig bereikbaar.
De woning beschikt over twee slaapkamers, ideaal voor rustige nachten en ontspannen ochtenden. Daarnaast is er een praktische bijkeuken aanwezig waar onder andere de koelkast en magnetron zijn geplaatst. Deze ruimte kan tevens uitstekend dienen als voorraadkast.
De auto kan worden geparkeerd op het gezamenlijke parkeerterrein.
Via de twee openslaande deuren in de woonkamer bereik je de nette en verzorgde tuin. De tuin is voorzien van bestrating, buitenverlichting en beschikt over een vrijstaande overkapping, waar je in de zomer heerlijk met familie en vrienden kunt zitten. Een ideale combinatie van comfort, sfeer en buitenleven.
Een van de meest aantrekkelijke kenmerken van deze bungalow is de prachtige ligging direct aan het water. Vanuit de tuin geniet je van een vrij uitzicht over het water, wat zorgt voor een ontspannen en rustgevende woonomgeving.
De tuin ligt op het westen en profiteert dankzij de lage bouw van de omliggende bungalows van een uitstekende zonligging. Hierdoor kun je hier volop genieten van de middag- en avondzon. Of je nu een boek leest of gezellig barbecuet met vrienden, de tuin biedt de perfecte plek om te ontspannen en van het buitenleven te genieten.
Voor de liefhebber behoort zelfs een verfrissende ochtendduik tot de mogelijkheden, een unieke manier om de dag te beginnen.
Park Ermerzand ligt tussen Emmen en Coevorden en bevindt zich in een prachtige, natuurrijke omgeving aan de rand van de Hondsrug. Het park ligt aan een recreatiemeer van circa 27 hectare met een eigen zandstrand, waar je heerlijk kunt zwemmen, vissen of genieten van het water. In de directe omgeving zijn volop wandel- en fietsroutes te vinden door bossen, uitgestrekte vlaktes en sfeervolle dorpen, waardoor natuurliefhebbers hier hun hart kunnen ophalen.
Ook op het park zelf is er genoeg te doen. Zo zijn er diverse sport- en recreatiefaciliteiten aanwezig, waaronder een midgetgolfbaan en een jeu-de-boulesbaan. Hierdoor biedt het park een levendige en actieve omgeving waar ontspanning en recreatie centraal staan.
Op korte afstand ligt het gezellige dorp Sleen, waar diverse voorzieningen te vinden zijn zoals supermarkten, restaurants en sportfaciliteiten.
Bijzonderheden:
- Binnendeuren vervangen (2018);
- Plafond en wanden gestukt (2018);
- Dak van binnenuit geïsoleerd (2018);
- Nieuwe grotere keuken geplaats, voorzien van een vaatwasser (2018);
- Groepenkast vernieuwd (2018);
- Nieuwe Cv-ketel geplaats van Vaillant (2019);
- Nieuwe douchebak geplaatst (2019);
- Schilderwerk opnieuw uitgevoerd (2019);
- Nieuwe voordeur geplaatst (2020);
- Gevelbekleding uitgevoerd in Canexel; koper dient rekening te houden met vervanging;
- Kruipruimte aanwezig;
- Voordeur met kunststof kozijn; overige kozijnen van hout;
- Inpandige berging: schuur;
- Rolluiken aan de buitenkant van diverse ramen;
- Glasvezel aanwezig;
- Energie label C.
In het kader van het project Vitale Vakantieparken Drenthe zijn de provincie Drenthe en de gemeente Coevorden akkoord met het omzetten van de recreatiebestemming naar een woonbestemming. Het traject moet nog worden afgerond. Houd er rekening mee dat er op dit moment nog een beperkte financiering mogelijk is vanwege de huidige recreatieve bestemming. Dit wijzigt pas na de wijziging van het bestemmingplan.
- Zoals nu bij ons bekend, bedragen de kosten voor het omzetten van het bestemmingsplan naar wonen ongeveer € 5.000, - per bungalow.
Dit wordt na de omzetting in rekening gebracht.
Bungalowpark Ermerzand heeft een CVE (Coöperatieve Vereniging) en een actieve VvE (Vereniging van Eigenaren), je koopt dus een appartementsrecht op het park. Hierdoor:
- Ben je 1/260ste deel eigendom van het hele park;
- Parkbijdrage bedraagt circa € 1.650, - per jaar (o.a. vuilnis, opstalverzekering en parkonderhoud).
Aanvaarding in overleg.
Dus ben je op zoek naar een mooie bungalow in een mooie omgeving van Drenthe? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging. Wij laten je de bungalow graag zien.
Meer informatie? Kijk op Ermerzand151.nl
Proclaimer:
Zwanenburg Makelaardij is verantwoordelijk voor de inhoud van deze informatie en doet er alles aan deze actueel en juist te houden. Je kunt ervan uitgaan dat de teksten, kenmerken en maatvoeringen met de grootste zorgvuldigheid zijn opgesteld en berekend. Kom je desondanks toch iets tegen dat niet correct of verouderd is, dan stellen wij jouw reactie bijzonder op prijs.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,338
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 68 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Plot size
- 158 m²
- Volume in cubic meters
- 282 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- SLEEN R 547
- Cadastral map
- Area
- 158 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront
- Garden
- Back garden and sun terrace
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,274x
Viewed
7x
Saved
23-3-2026
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen Erm
Erm- Residents
- 360
- Family with children
- 16%
- Avg. asking price / m²
- € 3,944
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




