Sold
Lijsterlaan 483853 TD ErmeloErmelo - West
€ 650,000 k.k.
- 143 m²living area
- 363 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- February 4, 2026
- Date of sale
- February 25, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Wonen in een twee-onder-een-kapwoning op een grote kavel, gelegen in een rustige en kindvriendelijke buurt
Welkom aan de Lijsterlaan 48 in Ermelo! Deze ruime tweekapper biedt veel woonruimte, een garage/berging en volop parkeermogelijkheden op eigen terrein. Verder is door de huidige eigenaren in de afgelopen jaren de woning op veel onderdelen vernieuwd en verduurzaamd.
In 2022 is de oorspronkelijke aangebouwde garage betrokken bij de woning, waardoor een moderne woonkeuken is gerealiseerd en de woonkamer, mede door ruime uitbouw, met een zo’n 50 m² woonoppervlakte zeer ruim is geworden.
Met het plaatsen van een lichtkoepel in de uitbouw, is er sprake van veel natuurlijke lichtinval en is de woonkamer bijzonder licht. De sfeervolle haard biedt extra warmte en de grote raampartijen zorgen voor een prettig zicht op de voor- en achtertuin en de groenstrook aan de voorzijde van de woning.
In de achtertuin is een veranda gerealiseerd waardoor je ook fijn buiten kan leven. De huidige eigenaren hebben door het kopen van extra grond de kavel vergroot met 30 m² tot een totale oppervlakte van 363 m².
Sinds 2023 zijn er 12 zonnepanelen geïnstalleerd ( 8 op de stenen garage en 4 op de woning), waardoor de energiekosten laag blijven. Hiernaast zijn nagenoeg alle kozijnen vervangen voor kunststof en de beglazing grotendeels triple isolatieglas. In 2024 is de badkamer gemoderniseerd.
Deze gemoderniseerde instapklare woning ligt ideaal: op korte afstand van de Groevenbeekse heide, de buurtsuper, basisscholen en speeltuinen. Daarnaast op fietsafstand van het dorpscentrum, NS-station, middelbare school en voorzieningen als sportvelden en zwembad. Met de auto bent u in no-time op de A28 en diverse uitvalswegen.
Nieuwsgierig geworden naar deze ruime woning? Plan een bezichtiging via ons kantoor! Wij leiden u graag rond in uw nieuwe thuis!
INDELING
begane grond: entree/hal, toilet, trapopgang, kelderkast, toegang tot royale (en uitgebouwde) woonkamer met lichtkoepel, open haard en openslaande deuren naar de tuin, woonkeuken uit 2021 (in voormalige garage gerealiseerd) met bargedeelte en diverse inbouwapparatuur, zoals vaatwasser, Quooker, koelkast, combi-oven/magnetron, afzuigkap en brede inductie kookplaat, loopdeur naar de achtertuin,
1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 1 met vaste kastenwand en doorgang naar vliering, gerenoveerde badkamer (2024) met vloerverwarming, dubbel wastafelmeubel, designradiator, (regen-) douche, 2e toilet,
2e verdieping: vaste trap naar de zolderverdieping met overloop en veel bergruimte in de zolderkast en achter de schotten, 4e slaapkamer met dakkapel.
VOORZIENINGEN
De centrale verwarming en de warmwatervoorziening geschieden via de Remeha HR CV combiketel uit 2019. Vloerverwarming aanwezig in de badkamer. Tevens is de woning voorzien van spouwmuurisolatie en dakisolatie. Grotendeels kunststof kozijnen, volledig voorzien van isolerende beglazing (triple isolatieglas) en de meeste ramen zijn voorzien van horren. Ook is de woning voorzien van 12 zonnepanelen en heeft de woning een energielabel B toegewezen gekregen.
PARKEREN en BERGING
De woning beschikt over een stenen garage/berging en parkeren is volop mogelijk (3 à 4 auto’s!) op de royale oprit naast de woning. Ook in de straat van de woning is voldoende parkeergelegenheid. Verder bevindt zich in de achtertuin nog een brede veranda met eveneens bergruimte
VERDER / TUIN
De woning beschikt over een voor- en achtertuin. De achtertuin, gelegen op het noorden, is voorzien van een veranda met berging, diverse beplantingen en bestrating. De huidige eigenaren hebben een extra stuk grond gekocht van 30 m², waardoor de kaveloppervlakte een royale 363 m² telt.
BROCHURE
Van deze woning is een unieke woningwebsite (Lijsterlaan48.nl) beschikbaar. Op deze website kunt u de brochure downloaden waar u alle gegevens van de woning kunt vinden.
HIERONDER EEN KORTE TOELICHTING VAN DE HUIDIGE EIGENAREN:
Na 27 jaar voelt dit huis als meer dan alleen stenen en muren. Het is de plek waar het leven zich in alle rust heeft afgespeeld: van gewone doordeweekse dagen tot bijzondere momenten die je bijblijven. Het huis heeft altijd veilig en vertrouwd gevoeld, een plek waar je thuiskomt en waar de tijd soms even stil leek te staan.
Door de jaren heen is het meegegroeid met ons leven, vol herinneringen die niet zomaar verdwijnen.
Wat dit huis extra bijzonder maakt, is de buurt.
Een fijne, rustige straat waar mensen elkaar groeten en waar wij ons nooit anoniem hebben gevoeld. Dankzij de straatapp is er altijd contact: een berichtje als iemand hulp nodig heeft, een oogje in het zeil tijdens vakanties of gewoon even delen wat er speelt. Mensen staan hier voor elkaar klaar, zonder dat het vanzelfsprekend wordt.
Dat maakt het afscheid niet makkelijk, maar wel mooi om te weten dat dit huis weer een plek kan worden waar nieuwe bewoners zich net zo welkom en thuis zullen voelen.
Met wat hierboven beschreven staat kan je je afvragen waarom je dan gaat verhuizen als je zo prettig woont?
We zijn ons nieuwe huis tegengekomen en hebben een bezichtiging aangevraagd.
En waren op slag verkocht. Het was voor ons geen must om te verhuizen, maar dit kwam op ons pad en bied mogelijkheden voor onze toekomst.
Wij gaan verhuizen, maar verlaten het mooie Ermelo niet.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,545
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 143 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- External storage space
- 21 m²
- Plot size
- 363 m²
- Volume in cubic meters
- 497 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- CH boiler
- Remeha Calenta Ace 40C (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- ERMELO G 2097
- Cadastral map
- Area
- 333 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ERMELO G 4094
- Cadastral map
- Area
- 30 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 134 m² (11.00 metre deep and 12.22 metre wide)
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,021x
Viewed
42x
Saved
4-2-2026
On Funda
Neighborhood

Ermelo - West
Ermelo- Residents
- 6,085
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 4,115
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?