Sold
- 190 m²living area
- 352 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- April 2, 2025
- Date of sale
- May 17, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Droomt u van een woning die ruim, licht én tot in de puntjes afgewerkt is? Dan is Van Genkstraat 70 absoluut het bezichtigen waard.
De woning is uitgebouwd op de begane grond. Als u hier binnenstapt dan krijgt u hier echt een wauw effect. De woonkamer heeft aan de voorzijde het gezellige zitgedeelte en aan de achterzijde is de keuken gesitueerd met een ruim eetgedeelte. De keuken is van alle gemakken voorzien!
De woning beschikt maar liefst over 5 slaapkamers en een nette badkamer. Dit maakt de woning perfect voor gezinnen of als u wat extra leefruimte wilt.
De achtertuin bij deze woning verrast u! De tuin is groot, diep en biedt volop mogelijkheden om buiten te genieten. Of u nu wilt ontspannen op het zonnige terras of onder de sfeervolle overkapping, hier vindt u altijd een fijne plek.
Bent u net zo enthousiast geworden over deze woning als wij zijn? Neem dan contact op met ons kantoor en dan plannen we graag een bezichtiging met u in!
Begane grond – ruime woonkamer met open leefkeuken
We komen de woning binnen in de hal. Die geeft toegang tot de meterkast, de volledig betegelde toiletruimte (met zwevend toilet en fontein), de trapopgang naar de 1e verdieping en de woonkamer.
We stappen de woonkamer binnen. Wauw, wat een plaatje zeg! Heerlijk ruim doordat er is uitgebouwd en door de open verbinding met de keuken. Het zitgedeelte is gesitueerd aan de voorzijde van de woning. Het is hier heerlijk zitten voor de prachtige tv wand (bekleed met Nubik leer) en de sierhaard brengt hier nog wat extra sfeer.
We vervolgen onze weg richting de prachtige leefkeuken. Hier is een groot kook- en spoeleiland aanwezig met diverse kasten, laden, een 4-pits inductiekookplaat met Bora afzuiging, een vaatwasser, een wijnkoeler, een spoelbak met Quooker kraan en een granieten werkblad waar uw bezoek eventueel plaats kan nemen tijdens het kokkerellen. Ook is hier nog een grote kastenwand aanwezig met diverse kastruimte, een vriezer, een koelkast, een stoomoven, een koffiezetapparaat en een combi-oven/magnetron. Kortom een keuken die van alle gemakken voorzien is. Met openslaande deuren is de achtertuin te bereiken.
Als we langs het eetgedeelte lopen dan komen we met een deur in de hal terecht. Die geeft toegang tot de achtertuin, de voortuin en hier vindt u de aansluitingen t.b.v. de wasapparatuur en de verdeler van de vloerwarming.
1e verdieping – 3 royale slaapkamers en fijne badkamer
Vanuit de hal nemen we de trap naar de 1e verdieping. We komen dan terecht op de overloop en die geeft toegang tot de 3 slaapkamers, de badkamer en de trapopgang naar de 2e verdieping.
Aan de achterzijde van de woning zijn 2 slaapkamer gesitueerd. Dit zijn beide royale kamers en hiervan beschikt er 1 over bergruimte achter de schotten. Aan de voorzijde heeft u de masterbedroom. Dit is een fijne, grote kamer. Alle slaapkamers zijn ook erg licht. Heerlijk om in wakker te worden als de eerste zonnestralen binnen schijnen.
De nette badkamer is volledig betegeld en beschikt over een inloopdouche (met regen- en handdouche en thermostaatkraan), twee waskommen met een meubel, een zwevend toilet en elektrische vloerverwarming.
2e verdieping – 2 slaapkamers en bergruimte
We vervolgen onze weg richting de 2e verdieping. We komen dan terecht op de overloop en die geeft toegang tot de 2 slaapkamers, de opstelplaats van de cv-combiketel (Intergas, 2024) en extra bergruimte.
Aan beide zijde van de woning is een slaapkamer gesitueerd. Beide kamers zijn voorzien van een dakkapel. Deze kamers kunnen ook in gebruik genomen worden als werkkamer of hobbykamer. We denken graag met u mee tijdens een bezichtiging.
Tuin – diepe achtertuin met gezellige overkapping
Bij deze woning heeft u een heerlijke diepe achtertuin. Het is hier heerlijk vertoeven op het terras of onder de gezellige overkapping. Zie u zichzelf hier al zitten op een mooie zonnige dag? U zit hier heerlijk vrij! De tuin is verder voorzien van sierbestrating, een groen gazon en een buitenkraan.
Algemeen
- De woning is voorzien van dak-, muur- en vloerisolatie.
- De woning is grotendeels voorzien van houten kozijnen. 2 kozijnen op de 1e verdieping zijn van kunststof.
- De gehele woning beschikt over dubbele beglazing.
- De begane grond is grotendeels voorzien van vloerverwarming.
- De begane grond heeft grotendeels een pvc vloerafwerking en is in de toiletruimte en het halletje voorzien van een tegelvloer.
- De 1e verdieping beschikt over vloerbedekking.
- De 2e verdieping heeft een laminaatvloer.
- Er is parkeergelegenheid op eigen terrein aanwezig, maar ook in de nabijheid is voldoende parkeergelegenheid.
De Baai:
De Baai is een woonwijk die zich net boven het centrum van Etten-Leur bevindt: op de oude grens tussen Etten en Leur. De woningen zijn in de jaren zestig en zeventig gebouwd en er is veel variatie. In de wijk staan eengezinswoningen, maar er zijn ook villa’s en bungalows.
Kenmerkend voor deze kleine en kindvriendelijke wijk zijn de groenzones, de aanwezigheid van speeltuintjes, een dierenparkje en de ruim opgezette straten. Scholen zijn vlakbij en op sportpark De Lage Banken zijn voetbalclub Unitas en atletiekvereniging Achilles gevestigd. Voor de dagelijkse boodschappen kunt u terecht bij de Aldi. Of u rijdt wat verder voor bijvoorbeeld de Jumbo of de Lidl. Aan de andere westkant van de wijk, richting het centrum, bevindt zich het trein- en busstation met verbindingen naar Roosendaal en Breda. De ligging van De Baai is gunstig en de wijk is goed bereikbaar.
Wonen in Etten-Leur
Waar in Etten-Leur u ook gaat wonen: dagelijkse voorzieningen zijn altijd binnen handbereik. Van scholen (basis en middelbaar), kinderdagverblijven en buitenschoolse opvang tot ambachtelijke bakkers, slagerijen en supermarkten voor de dagelijkse boodschappen. Verder is het sport- en beweegaanbod binnen de gemeente Etten-Leur groot. Het openbaar vervoer is goed geregeld. Binnen de stad zijn goede busverbindingen tussen de wijken en er is een NS-station met een Intercity-verbinding richting Roosendaal of Breda. Reist u liever met de auto, dan bent u altijd binnen vijftien minuten op de snelweg. Uitgebreid winkelen kan in Etten-Leur naar hartenlust. Grote ketens zijn vertegenwoordigd, maar het centrum is ook rijk aan andere leuke en unieke winkels/boetieks. Tussendoor of na afloop een hapje eten of drinken? Dat kan in één van de vele lunchrooms en restaurants. Etten-Leur bruist. De evenementenkalender is dan ook rijkelijk gevuld. Tel daar de bioscoop en cultuurhuis De Nobelaer bij op en kom tot de conclusie dat in Etten-Leur altijd iets te beleven is. Houdt u van natuur? Ontdek dan al wandelend of met de fiets de prachtige nabijgelegen natuurgebieden. Etten-Leur heeft ook een gezellige jachthaven met directe aansluiting op de vaarwegen naar Breda, Oosterhout, de Biesbosch, Dinteloord en het Volkerak.
Verkoopvoorwaarden
Asbestclausule
Bij woningen gebouwd voor 1 juli 1993 was het normale praktijk asbesthoudende materialen te verwerken in o.a. (rook)kanalen, dak(beschot), scheidingswanden, gevelpanelen, nabij verwarmings- en warmwatertoestellen en in vloerbedekking. Koper verklaart ermee bekend te zijn dat er wellicht asbesthoudende materialen zijn verwerkt.
Het is koper bekend dat bij eventuele verwijdering van asbesthoudende materialen op grond van milieuwetgeving speciale maatregelen in acht dienen te worden genomen en vrijwaart verkoper voor alle aansprakelijkheid die uit de aanwezigheid in en/of de verwijdering van enig asbest uit de desbetreffende onroerende zaak kan voortvloeien.
Ouderdomsclausule
De ouderdomsclausule zal voor deze woning in de koopakte worden opgenomen omdat de onroerende zaak meer dan 35 jaar oud is, wat betekent dat de eisen die aan de bouwkwaliteit gesteld mogen worden aanzienlijk lager liggen dan bij de nieuwe woningen. Koper kan zich hierdoor niet beroepen op het feit dat deze woning afwijkt van de huidige bouwvoorschriften.
Meetinstructie NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Uitgangspunt blijft altijd; “wat u ziet is wat u koopt” en de objectinformatie is van lagere prioriteit.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas na ondertekening
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Dit wil zeggen dat er pas sprake is van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt tevens niet gezien als een rechtsgeldige overeenkomst.
Waarborgsom of bankgarantie
Omdat Agnes Tomesen Makelaardij is aangesloten bij de NVM wordt gebruik gemaakt van de modelkoopovereenkomst zoals deze is vastgesteld door de NVM, VBO, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopakte wordt door ons standaard opgenomen dat er een waarborgsom of een bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom gesteld dient te worden.
Verkoopdocumentatie
Deze documentatie is met zorg door ons samengesteld, echter voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden en daarom aanvaarden de verkoper en wij geen aansprakelijkheid.
Tot slot
Wij vinden het fijn dat u de moeite neemt om de informatie van deze woning door te nemen. Als u de woning wilt bezichtigen, kan dat natuurlijk. Dan laten wij u de woning zien zoals deze op dit moment is ingericht en ingedeeld. We leiden u rond in de bestaande situatie, maar misschien heeft u andere ideeën. Daar luisteren we graag naar. We leggen uit wat u met de ruimtes en de indeling kunt doen om er een nieuwe bestemming aan te geven die u past. Met beperkte middelen kunt u veel bereiken. Tijdens de bezichtiging maken we dat graag duidelijk.
Als u nog vragen heeft, neemt u dan contact met ons op. Dat kan per e-mail of telefonisch. We zijn u graag van dienst!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,553
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 190 m²
- Plot size
- 352 m²
- Volume in cubic meters
- 645 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- ETTEN-LEUR E 4395
- Cadastral map
- Area
- 352 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 183 m² (17.91 metre deep and 10.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,199x
Viewed
65x
Saved
2-4-2025
On Funda
Neighborhood

Baai 1
Etten-Leur- Residents
- 775
- Family with children
- 31%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




