Sold
Prins de Lignestraat 476161 CX GeleenGeleen-Centrum
€ 289,000 k.k.
- 80 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- October 12, 2024
- Date of sale
- December 18, 2024
- Term
- 2 months
Description
Levensloopbestendig wonen in het centrum van Geleen met alle voordelen van het centrum maar toch in de rustige zone! Prachtig appartement met uitzicht op de Prins de Lignestraat, lift, overdekt balkon, 2 ruime slaapkamers, eigen parkeerplaats op het afgesloten achterterrein, berging in het souterrain én gemeenschappelijke tuin.
Het appartement is voorzien van dak-, spouw- en glasisolatie en beschikt over energielabel A.
De centrale maar tevens rustige ligging op loopafstand van de winkels maakt het appartement extra interessant!
Indeling
Souterrain: eigen berging (ca. 1.74 x 4.07), ruimte om fietsen te stallen;
Parterre: centrale hal/entree met videofoon installatie, brievenbussen, trappenhuis, lift, gemeenschappelijke tuin, eigen parkeerplaats op afgesloten parkeerplaats en gemeenschappelijke tuin;
1e verdieping: centrale overloop met lift en trappenhuis, galerij, hal/entree met meterkast (4 automaten), Z-vormige woonkamer met dubbele deuren naar overdekt balkon (ca. 1.41 x 3.45), open keuken (ca. 2.24 x 2.31) met installatie in hoekopstelling voorzien van koelkast, gaskookplaat en afzuigkap aansluitend bijkeuken alwaar aansluitpunten wasmachine/droger, mechanische ventilatie en standplaats cv-ketel, slaapkamer I (ca. 3.41 x 2.31), slaapkamer II (ca. 4.68 x 3.16), toilet en badkamer (ca. 1.77 x 2.09) met douche en wastafel.
Bijzonderheden
Lift
Centrum ligging
Rustige ligging
Leuk uitzicht
Ruime slaapkamers
Overdekt balkon
Eigen parkeerplaats
Energielabel A
Bijdrage VVE €195/ mnd
Koppelverkoop
Ons kantoor respecteert de NVM-erecode en zal hier niet van afwijken. Bij verkoop staat het belang van onze opdrachtgever voorop. Wij onthouden ons van de in deze overspannen woningmarkt helaas veel voorkomende selectie op basis van 'koppelverkoop'. Bij een koppelverkoop zoekt de makelaar naar een kandidaat-koper, waar hij of zij nogmaals aan kan verdienen. Er zijn hier verschillende manieren voor. Zo kan een makelaar expliciet eisen dat jij als kandidaat alleen de nieuwe woning krijgt, wanneer jij jouw eigen woning door hem of haar laat verkopen. Hierdoor zouden potentiële kopers zonder eigen woning zoals starters kansloos zijn. Eenzelfde situatie kan plaatsvinden met bijvoorbeeld hypotheken, doordat je uitsluitend de woning mag kopen als je de hypotheek afsluit bij een gelieerd kantoor.
Ons ADVIES
Schakel je eigen NVM-aankoopmakelaar in! Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang, geeft jou advies inzake de waarde en de bouwkundige staat en neemt de onderhandeling van jou over. Hij bespaart je veel tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Algemeen
Een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak komt eerst dan tot stand, zodra koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De koper dient gelijktijdig met het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris een waarborgsom/bankgarantie van 10% van de koopsom te voldoen.
Koper wordt gelegenheid gegeven een bouwkundige keuring te (laten) verrichten om een goed inzicht te verkrijgen aangaande het object.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 300,000 kosten koper
- Last asking price
- € 289,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,612
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 195.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1998
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 80 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 265 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Smartline (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- GELEEN D 5175
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- GELEEN D 5194
- Cadastral map
- Area
- Part of parcel
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 195.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,285x
Viewed
12x
Saved
12-10-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




