Sold
Böblingenstraat 36164 GC GeleenGeleen-Zuid
€ 269,000 k.k.
- 103 m²living area
- 229 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- December 3, 2024
- Date of sale
- December 23, 2024
- Term
- 2 weeks
Description
Deze twee-onder-een-kap woning met grote garage garage is gelegen in de kindvriendelijke woonomgeving Geleen-Zuid, op loopafstand openbaar vervoer en buurtwinkelcentrum Zuidhof en op korte fietsafstand van scholen. De woning is gebouwd in 1960 en beschikt o.a. over kunststof kozijnen, geheel dubbelglas, moderne meterkast, deels rolluiken, airconditioning (gehuurd € 34,96 p.m.) en de moderne cv-ketel is gehuurd van Volta voor +/- € 30,- p.m. De tussenmuren zijn van binnenuit geïsoleerd. Het perceel is 229 m2 groot met een aangelegde tuin, met gezellige terrasoverkapping van 3.10 x 2.85. Bij de woning hoort een grote garage, van binnenuit bereikbaar, 8.56 x 3.40/2.92 met deur naar oprit en tuin, aanrechtblad met gootsteen, aansluiting wasapparatuur. Op de oprit kan men twee auto’s parkeren.
De inhoud van de woning bedraagt 374 m3 en de woonoppervlakte 108 m2.
Indeling
Souterrain: provisiekelder 4.70 x 2.30.
Begane grond: entreehal met laminaat en meterkast; verdiepte bergkast/garderobe; toilet met wandcloset; L- woonkamer 7.82 x 6.04/3.60 met laminaatvloer en schuifpui naar de tuin; halfopen keuken met moderne aanbouwkeuken voorzien van 5 pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en combi-oven.
Eerste verdieping: overloop; drie slaapkamers 3.67 x 3.65 met airco en vaste kastenwand; 3.67 x 2.28; 3.66 x 2.82 met vaste kastenwand; badkamer 2.80 x 2.25 met inloopdouche, 2e toilet en wastafel.
Tweede verdieping, bereikbaar middels vlizotrap: ruime bergzolder (6.22 x 1.90, gemeten vanaf 1.50 lijn), alwaar standplaats cv-ketel.
Belangrijke informatie voor de koper.
Verkoopinformatie.
Bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend, verkopers noch verkopend makelaar kunnen aansprakelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is, dan adviseren wij u deze op juistheid te (laten) controleren. Alle opgegeven maten en oppervlakken zijn indicatief.
Schriftelijkheidsvereiste.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat zowel koper als verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Tot het tijdstip van ondertekening door beide partijen voornoemd, zullen partijen jegens elkaar geen enkele verplichting hebben.
Waarborgsom of bankgarantie.
Koper dient binnen een week na het onvoorwaardelijk worden van de koopovereenkomst een waarborgsom te storten bij de notaris of een bankgarantie te stellen ten bedrage van tien procent van de koopsom.
Bouwkundige keuring
Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te laten verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst.
Overname (huur)contracten
Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-Ketel, boiler of zonnepanelen etc. dienen deze overgenomen te worden door de koper.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 269,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,612
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 27 m²
- Plot size
- 229 m²
- Volume in cubic meters
- 374 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, rolldown shutters, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combination boiler, to rent
Cadastral data
- GELEEN E 890
- Cadastral map
- Area
- 229 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,188x
Viewed
29x
Saved
3-12-2024
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




