Sold
Trumanlaan 284463 WS GoesGoes-Noordwest
€ 300,000 k.k.
- 117 m²living area
- 134 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- January 14, 2025
- Date of sale
- February 7, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Aan de rand van de groene en ruim opgezette wijk Goese Polder, aan de Trumanlaan 28, vindt u deze goed onderhouden tussenwoning met 4 slaapkamers, een fraaie keuken, verzorgd sanitair en een zonnige achtertuin. De woning biedt niet alleen een comfortabele woonruimte, maar ook een uitstekende ligging in een rustige omgeving, ideaal voor gezinnen.
De Trumanlaan is gelegen in de Goese Polder. De Goese Polder is een groene, kindvriendelijke wijk met een gevarieerd aanbod aan woningen en voorzieningen. De wijk kenmerkt zich door haar ruime opzet, met veel aandacht voor groen en speeltuinen, waardoor het een ideale plek is voor gezinnen. Daarnaast zijn scholen, winkels en sportfaciliteiten binnen handbereik, wat bijdraagt aan het woongemak. De uitstekende bereikbaarheid en de nabijheid van zowel het stadscentrum van Goes als het landelijke buitengebied maken de Goese Polder tot een aantrekkelijke plek om te wonen.
Via de hal, voorzien van een toilet, meterkast en trapopgang, betreedt u de lichte en sfeervolle woonkamer. Aan de voorzijde bevindt zich het zitgedeelte met uitzicht op de straat, terwijl de eethoek aan de achterzijde uitkijkt over de verzorgde tuin. De eethoek staat in open verbinding met de stijlvolle keuken, die is uitgevoerd in een donker eiken fineerfront en afgewerkt met een modern composiet werkblad. De keuken biedt een perfecte combinatie van elegantie en functionaliteit en is uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gaskookplaat, combioven, afzuigkap in schouwvorm, koelkast en vaatwasser.
Op de eerste verdieping vindt u drie ruime slaapkamers en een moderne badkamer. De badkamer is stijlvol afgewerkt met tegelwerk in een eigentijdse kleurstelling en beschikt over een aparte douche, een ligbad, een wastafelmeubel en een tweede toilet. De slaapkamers bieden royale afmetingen en vanuit de kamers aan de achterzijde geniet u van een prachtig uitzicht over de achtergelegen polder, dat zich uitstrekt tot aan Wolphaartsdijk.
De slaapkamers hebben de volgende circa afmetingen:
Slaapkamer 1. 4.51 x 2.97 mtr.
Slaapkamer 2. 4.42 x 2.72 mtr.
Slaapkamer 3. 3.12 x 2.37 mtr.
Via de vaste trap bereikt u de tweede verdieping, waar de voorzolder is uitgerust met witgoedaansluitingen en de cv-opstelling (Remeha Calenta, bouwjaar 2011). Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een vierde slaapkamer van circa 4,00 x 2,99 meter (gemeten op de 1,50 meter lijn). Momenteel wordt deze kamer gebruikt als fitnessruimte, maar biedt ook diverse andere gebruiksmogelijkheden.
De achtertuin, gunstig gelegen op het westen, biedt een heerlijke plek om in alle rust en privacy te genieten van de middag- en avondzon. Deze buitenruimte combineert een fijne mix van beplanting en bestrating, wat zorgt voor een onderhoudsvriendelijke en sfeervolle uitstraling. Daarnaast vindt u in de tuin een vrijstaande stenen berging met elektra, ideaal voor opslag of hobbygebruik. Voor uw gemak is er ruime parkeergelegenheid in de diverse parkeerhavens, en ook direct achter de woning is er een mogelijkheid om uw auto te parkeren.
De woning is keurig onderhouden en volledig geïsoleerd met vloer-, muur-, dak- en glasisolatie, wat resulteert in lage maandelijkse energielasten en een energielabel B.
De verkopers geven de voorkeur aan een oplevering eind april 2025.
Bent u net als wij enthousiast geworden over deze fijne tussenwoning aan de Trumanlaan 28? Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtigingsafspraak. Wij leiden u graag rond en laten u alle mooie details van deze woning zien.
Tot ziens in Goes!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,564
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1983
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 134 m²
- Volume in cubic meters
- 413 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- GOES A 2968
- Cadastral map
- Area
- 134 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 67 m² (12.21 metre deep and 5.48 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,012x
Viewed
82x
Saved
14-1-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




