Sold
Regattaweg 1909731 NB GroningenOosterhoogebrug
€ 725,000 k.k.
- 184 m²living area
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- August 29, 2025
- Date of sale
- September 15, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Luxueus wonen op topniveau in de Tasmantoren met een fantastisch uitzicht op de Oostersluis, de stad Groningen en ommeland (noordwest-zijde). Een spectaculair uitzicht, royale leefruimte en een toplocatie aan het water, welkom op de 22e verdieping van de iconische Tasmantoren! Dit zeer ruime en exclusieve appartement biedt een unieke woonervaring in één van de meest geliefde woonlocaties van Groningen. Dit semi-penthouse heeft een luxe woonkeuken, 3 ruime slaapkamers, 2 complete badkamers, 2 eigen parkeerplaatsen in de parkeerkelder en een berging (de grootste) in de kelder van het complex.
Indeling
Entree & leefruimte
Begane grond: een nette royale entree/hal voor beide torens met toegang tot de liften, de huismeester, het wellnessgedeelte (zwembad, sauna en fitnessruimte) dat uitsluitend toegankelijk is voor bewoners. Vanuit de hal zijn beide woontorens, de parkeerkelder en de bergingen bereikbaar. Elke toren bezit 2 liften waarmee uw eigen appartement bereikbaar is.
Indeling appartement: entree/hal, toilet, berging, bijkeuken, riante living van totaal 84 m² waaronder de woonkamer (48 m²) met vloer-tot-plafond ramen en fenomenaal uitzicht over het van Starkenborghkanaal en de sluis, de stad én het omringende Groningse landschap, loggia/serre (11 m²) en een half open luxe woonkeuken (ca. 25 m²). Door de glazen pui in de woonkamer volledig open te vouwen creëert u als het ware een groot inpandig balkon met een prachtig uitzicht! Dankzij de hoge ligging heb je de hele dag door natuurlijk licht én privacy. Daarnaast is het genieten van de middag-avondzon.
Keuken: de open keuken is van alle gemakken voorzien, met hoogwaardige inbouwapparatuur en veel werk- en bergruimte. Een heerlijke plek voor kookliefhebbers. De keuken is voorzien van een stoomoven, combi oven/magnetron, grote koelkast, vaatwasser, afzuigkap en een 4-pits inductiekookplaat.
Slaapvertrekken: het appartement beschikt over 3 ruime slaapkamers, waaronder een master bedroom met ruime kast, sfeerverlichting (21 m²) en badkamer en suite en 2 slaapkamers met beiden 16 m² aan ruimte.
Badkamer & voorzieningen: de luxe badkamer van 12 m² is uitgerust met o.a. een inloopdouche, ligbad, dubbele wastafel en een 2e toilet. Daarnaast is er nog een kleinere 2e badkamer van 4 m² met inloopdouche en wastafel.
Ligging
Gelegen aan de rustige en waterrijke Regattaweg in Groningen, biedt de Tasmantoren de perfecte combinatie van rust, ruimte en bereikbaarheid. Je fietst binnen 10 minuten naar de binnenstad, het station of het Noorderplantsoen. Ook uitvalswegen (A7/A28) en openbaar vervoer zijn dichtbij. De complex is modern, ruim opgezet en grenst aan natuur en vaarwater, perfect voor wandelaars, fietsers en watersporters.
Informatie
- Op de 22e verdieping met fenomenaal uitzicht;
- Gehele appartement is voorzien van een gave gietvloer;
- Gebruik van wellness (fitness, sauna en zwembad) alleen voor bewoners;
- Gezamenlijke tuin en terras;
- Gezamenlijke fietsenstalling;
- Tasmantoren: wonen op niveau in architectonisch landmark;
- Huismeester aanwezig;
- Groot balkon/loggia met indrukwekkend uitzicht;
- Energielabel A;
- Volledige isolatie;
- Verwarming en warm water via klimaatbeheersing met vloerverwarming/-koeling;
- Balansventilatie;
- WTW;
- Digitale thermostaten;
- Eigen berging;
- TWEE parkeerplekken in de afgesloten garage;
- Actieve en goed onderhouden VvE;
- Nabij het centrum, winkels en de Groninger havens;
- € 4000,- SNN subsidie aan te vragen door koper;
Interesse
Ben jij op zoek naar een uniek appartement met een zee aan ruimte én uitzicht dat nooit verveelt? Laat dan een bericht achter op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 725,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,940
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 426.16 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 2011-2020
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 184 m²
- Other space inside the building
- 25 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 540 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Sauna, shower, double sink, bath, toilet, underfloor heating, walk-in shower, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, french balcony, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, sauna, TV via cable, and swimming pool
- Located at
- 22nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Geothermal heating, complete floor heating and heat recovery unit
- Hot water
- Geothermal heating
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront, open location and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Completely insulated
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 426.16 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,137x
Viewed
44x
Saved
29-8-2025
On Funda
Neighborhood

Oosterhoogebrug
Groningen- Residents
- 2,135
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 3,998
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




