Sold

Canadalaan 259728 EA GroningenCorpus den Hoorn

€ 615,000 k.k.
Map
  • 167 m²
  • 295 m²
  • 5
  • E

Sales history

Listed since
June 4, 2025
Date of sale
July 3, 2025
Term
4 weeks

Description

Vrijstaand gezinshuis -geschakeld via de garage- in de wijk Corpus den Hoorn met fijne tuin, eigen oprit en garage op een mooi perceel van bijna 300m². Winkelcentrum Overwinningsplein is 'om de hoek' en voor de deur ligt de doorgaande vaarroute Noord-Willemskanaal. De binnenstad is bereikbaar binnen 10 fietsminuten. Indeling: entree, ruime hal, meterkast, toilet, doorzon woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin. Keuken (vervangen in 2012) met plaats voor een bescheiden eettafel, doorloop naar de bijkeuken met tuindeur, inloopkast met cv-ketel, plaats voor de wasmachine en doorloop binnendoor naar de garage. Eerste verdieping: ruime overloop, grote slaapkamer aan de voorzijde en een grote slaapkamer aan de achterzijde. De kamer aan de achterzijde beschikt over een ingebouwde kastenwand en een deur naar het balkon aan de achterzijde. Badkamer met twee wastafels, tweede toilet en douche. Tweede verdieping: ruime overloop, grote derde slaapkamer aan de achterzijde en een kleinere vierde en vijfde kamer aan de voorzijde. Tussengelegen berging/ strijkkamertje met raampje en verwarming. Bijzonderheden: - bouwjaar 1964; - netjes onderhouden; - inclusief 8 zonnepanelen; - kozijnen achtergevel vervangen in 2011 door hardhout met HR++glas; - buitenschilderwerk 2022; - dakbedekking garage vervangen in 2008; - gresbuis riolering buiten vervangen door pvc; - diepe achtertuin met twee houten bergingen, schuttingdeur aan de zijkant, eigen 'mini bos' achter in de tuin.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 615,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,683
Status
Sold

Construction

Kind of house
Single-family home, semi-detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1964
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
167 m²
Other space inside the building
15 m²
Exterior space attached to the building
11 m²
External storage space
13 m²
Plot size
295 m²
Volume in cubic meters
566 m³

Layout

Number of rooms
6 rooms (5 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, double sink, and toilet
Number of stories
3 stories
Facilities
Alarm installation, outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels

Energy

Energy label
Insulation
Mostly double glazed, energy efficient window and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Combi hr (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)

Cadastral data

HELPMAN O 280
Cadastral map
Area
295 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside park, alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
Garden
Back garden, front garden and sun terrace
Back garden
170 m² (20.00 metre deep and 8.50 metre wide)
Garden location
Located at the southwest with rear access

Capacity
1 car
Facilities
Electricity, heating and running water

Parking

Type of parking facilities
Parking on private property and resident's parking permits

Popularity

4,434x

Viewed

57x

Saved

4-6-2025

On Funda

Neighborhood

Corpus den Hoorn

Groningen
Residents
4,450
Family with children
15%
Avg. asking price / m²