Sold
Ruitenstraat 128061 ZM HasseltHasselt Dedemsvaart-Zuid
€ 460,000 k.k.
- 152 m²living area
- 302 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- March 4, 2026
- Date of sale
- March 17, 2026
- Term
- 13 days
Description
Aan een rustige straat, met aan de voorzijde vrij uitzicht over een groen veld, staat deze verrassend ruime en levensloopbestendige woning met oprit en carport. Een fijn familiehuis met maar liefst vijf slaapkamers, een slaapkamer en badkamer op de begane grond én een praktische indeling die ruimte en comfort mooi combineert.
Bij aankomst parkeer je de auto gemakkelijk op eigen oprit of onder de carport. De woning heeft in 1998 een nieuwe stenen buitengevel gekregen, wat zorgt voor een mooie uitstraling. Aan de voorzijde ligt een groen grasveld, wat direct een prettig en ruimtelijk gevoel geeft.
Benieuwd geworden naar de woning? Wij nemen je mee.
Via de entree kom je binnen in de hal met toilet, meterkast, trapopgang naar de verdieping en een praktische trapkast. Vanuit hier loop je door naar de woonkamer, die zich uitstrekt over de gehele lengte van de woning. Aan de voorzijde bevindt zich de zithoek met vrij zicht op het groene veld. Aan de achterzijde is ruimte voor een royale eettafel, ideaal voor lange avonden tafelen met familie en vrienden.
De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven en vriezer. Een functionele ruimte met alles binnen handbereik.
Aansluitend bereik je de bijkeuken met wasmachineaansluiting en extra bergruimte. Vanuit hier heb je toegang tot de achtertuin en tot de slaapkamer op de begane grond. Deze slaapkamer beschikt over een aangrenzende badkamer, voorzien van vloerverwarming, een toilet, douche en wastafel. De aanbouw met bijkeuken en slaapkamer/badkamer is gerealiseerd in 2015. Daarmee is de woning volledig levensloopbestendig en uitstekend geschikt voor ouderen of mindervaliden.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers gesitueerd, bereikbaar vanaf de overloop. Twee slaapkamers beschikken over een vaste kast en ook vanaf de overloop is een vaste kast toegankelijk voor extra opbergruimte. De badkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is uitgerust met een wastafel, toilet en douche.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier bevindt zich nog een slaapkamer. Op de overloop hangen de cv-ketel en de omvormer van de zonnepanelen. Achter de knieschotten is extra bergruimte aanwezig. Ideaal voor seizoensspullen of koffers.
Buiten
De achtertuin is verzorgd, onderhoudsvriendelijk en biedt volop privacy. De tuin is grotendeels bestraat, waardoor je hier weinig omkijken naar hebt en direct kunt genieten van het buitenleven. Er is voldoende ruimte voor een gezellige zithoek of een grote tuintafel. Dankzij de aanbouw is er een fijn, beschut terras direct bij de woning. Een heerlijke plek om al vroeg in het voorjaar buiten te zitten.
Ruitenstraat 12 is een complete en veelzijdige woning met volop ruimte, een praktische indeling en de mogelijkheid om gelijkvloers te wonen. De combinatie van parkeren op eigen terrein, vijf slaapkamers en een aanbouw met badkamer op de begane grond maakt dit een huis dat met je meegroeit in elke levensfase.
Benieuwd naar de ruimte en mogelijkheden? Wij laten het je graag ervaren tijdens een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 460,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,026
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 152 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 302 m²
- Volume in cubic meters
- 557 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, underfloor heating, sink, and 2 washstands
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- HASSELT A 3669
- Cadastral map
- Area
- 271 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HASSELT A 3835
- Cadastral map
- Area
- 31 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 72 m² (9.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,980x
Viewed
27x
Saved
4-3-2026
On Funda
Neighborhood

Hasselt Dedemsvaart-Zuid
Hasselt- Residents
- 960
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²