Sold
Maasdijk 18-C6624 KN HeerewaardenHeerewaarden
€ 689,000 k.k.
- 140 m²living area
- 698 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- February 8, 2025
- Date of sale
- May 28, 2025
- Term
- 3½ month
Description
Eigenlijk hoef je in deze woning maar drie dingen te doen: genieten, genieten, genieten! Nu én in de toekomst. Want aan de Maasdijk 18c in Heerewaarden staat dit prachtige vrijstaande huis gelegen op een kavel van bijna 700 m2! Een woning zonder zorgen waar je de aankomende jaren geen omkijken naar hebt. Het huis is immers pas in 2020 gebouwd en dus topgeïsoleerd en super energiezuinig. Bovendien beschikt het over 12 zonnepanelen. En dankzij de gekozen materialen, denk bijvoorbeeld aan kunststof raamkozijnen, is dit huis zeer onderhoudsvriendelijk.
Do we need to say more? Ja, want eenmaal gesetteld wil je hier eigenlijk nooit meer weg. Wat een ruimte heb je in deze woning. De gehele begane grondvloer én de garage zijn voorzien van comfortabele vloerverwarming. En op warme zomerdagen geniet je van de luxe van airco, zowel op de begane grond als op de eerste verdieping. Hierdoor heb je het hele jaar door de perfecte temperatuur.
Inpakken verhuizen en genieten dus!
Wonen
Dat een nieuwbouwhuis saai is en geen sfeer heeft, is echt een misvatting. En deze woning bewijst zeker het tegendeel.
Stap de woonkamer binnen en laat je verrassen door de enorme ruimte! Dankzij de grote raampartijen aan alle zijden stroomt het licht hier naar binnen en voelt het meteen als thuis. Of je nu kiest voor een gezellige hoekbank, een ruime zithoek of een mix van beide: door de royale afmetingen kun je het zitgedeelte helemaal naar eigen wens inrichten. En alles ziet er tiptop uit. Check bijvoorbeeld de mooie strak gestucte wanden en de lichte vloer. Deze smaakvolle basis heeft weinig opsmuk meer nodig.
Aan de achterzijde vind je de ruime eethoek – groot genoeg om een tafel neer te zetten waar je een heel weeshuis aan kunt laten schuiven. Gezellig dineren met vrienden en familie, spelletjesavonden of lekker uitgebreid ontbijten: deze ruimte biedt eindeloze mogelijkheden. De eethoek sluit naadloos aan op de open keuken, waardoor koken en samenzijn perfect samengaan.
En het mooiste? Via de schuifpui stap je zo de tuin in. Een frisse ochtendstart, zomerse barbecues of gewoon genieten van het buitenleven – het kan allemaal.
Koken
Waarschijnlijk ben je nog aan het bijkomen van de woonkamer en de ruime eethoek, als je de geweldige open keuken binnenstapt. Zet de airco maar vast aan, want je krijgt het vast weer warm bij het zien van deze luxe keuken. Niet alleen de uitstraling is luxe en chique, uiteraard is ook de keuken voorzien van de nieuwste snufjes op het gebied van kooktechnologie. Zo is de 4-pits inductiekookplaat van AEG uitgevoerd met SenseCook, het overkoken van pannen is hiermee dus ook verledentijd! Ook de twijfel of de kookplaat nog aan staat kun je achterwegen laten, zonder een pan op de pit schakelt deze automatisch uit en ook de slimme RVS afzuigschouw schakelt automatisch aan en uit bij een bepaalde hoeveelheid kookdamp. Het zal je niet verbazen, hier is aan álles gedacht.
Alsof dat nog niet genoeg is, biedt de begane grond ook een praktische bijkeuken en een garage. De bijkeuken is dé plek waar je alles kwijt kunt wat je niet in het zicht wilt hebben: je voorraad, je wasmachine, of gewoon wat extra spullen. En de garage? Die is zoveel meer dan alleen een plek voor je auto. Of je nu fietsen wilt stallen, een werkplek wilt creëren of gewoon ruimte nodig hebt voor al je hobbyspullen – hier kan het allemaal.
Slapen en baden
Op de eerste verdieping vind je drie ruim bemeten slaapkamers. Op dezelfde verdieping tref je ook de stijlvolle badkamer met inloopdouche, ligbad en dubbele wastafel. Nee, de badkamer beschikt niet over een toilet. Maar don’t worry, je hoeft voor een nachtelijk plasje niet helemaal naar beneden. Aan de overloop vind je namelijk ook een separaat toilet. Op de grote zolder, bereikbaar via een vlizotrap, is nog enorm veel bergruimte.
Buitenleven
En dan die tuin… wat een genot! Ruim, groen en perfect onderhouden, met een groot gazon dat omzoomd wordt door een mooie fraaie beukenhaag. Of je nu kinderen hebt die willen rennen en spelen, een groene oase zoekt om te ontspannen, of de barbecue wilt aansteken met vrienden: hier kan het allemaal.
De grote oprit biedt meer dan genoeg plek voor meerdere auto's en wordt afgesloten met een stijlvolle elektrische schuifpoort – luxe en gemak in één. En alsof dat nog niet genoeg is, heeft deze buitenruimte nóg een verrassing: een prachtige berging met overkapping. Hier zit je het hele jaar door heerlijk. Van lange zomeravonden met een goed glas wijn tot knusse momenten met een dekentje en een kop warme choco in de winter: deze plek is een echte favoriet. En dankzij de handige berging heb je ook altijd plek voor je tuinspullen, fietsen of zelfs je barbecuegereedschap.
Kortom, de buitenruimte is net zo veelzijdig en goed afgewerkt als het huis zelf. Hier geniet je van ruimte, privacy en comfort – binnen én buiten!
Wonen in Heerewaarden
Op een unieke locatie op de grens van de Bommelerwaard en het Land van Maas en Waal, ligt in een smalle oeverwalstrook tussen de rivieren Maas en Waal het gemoedelijke vissersdorp Heerwaarden. Het dorp ligt heel centraal, op 15 autominuten van ’s-Hertogenbosch en op een half uurtje vanaf Utrecht en Nijmegen, met vlottte uitvalswegen naar de A15 en de A2.
Heerewaarden kent de sfeer van een gemoedelijk dorp, met een interessante historie wat je nog terug ziet in het landschap. Zo zijn er prachtige wandelroutes langs Fort Sint Andries en Fort Voorne en het dorp heeft een goed bezocht bezoekerscentrum: ‘De grote Rivieren’. Hier kom je meer te weten over de natuur in het Rivierengebied, de riviervisserij, steenovens en oude forten. Er worden ook allerlei educatieve en ‘doe’ activteiten georganiseerd voor jong en oud.
Met zoveel water in de buurt woon je hier in een prachtige omgeving met veel natuurlandschappen waar je urenlang kunt struinen langs de rivieren of je maakt mooie fiets- en wandelroutes over de dijk langs de nabij gelegen dorpen. Er zijn 2 veerverbindingen, één naar Lith en één naar Varik. Het dorp beschikt sinds kort over een nieuw gebouwd multifunctioneel centrum, MFC ‘De Steen’. Dit is het kloppende hart van het dorp o.a. met een peuterspeelzaal, basisschool, voetbalvereniging, tennisvereniging en diverse andere clubs en allerlei activiteiten. Daarnaast beschikt het dorp over een jachthaven en een camping aan de Maas.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 689,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,921
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2020
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 140 m²
- Other space inside the building
- 25 m²
- External storage space
- 32 m²
- Plot size
- 698 m²
- Volume in cubic meters
- 629 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and underfloor heating
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit ( combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- HEEREWAARDEN C 2623
- Cadastral map
- Area
- 698 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, surrounded by garden and front garden
- Back garden
- 160 m² (20.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,430x
Viewed
56x
Saved
8-2-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




