Sold
Burgemeester Woltersstraat 535384 KT HeeschOranjebuurt
€ 500,000 k.k.
- 94 m²living area
- 543 m²plot size
- 3bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- April 18, 2025
- Date of sale
- August 4, 2025
- Term
- 3½ month
Description
Wonen op een unieke plek in Heesch – vrijstaande woning met garage en volop potentie!
Welkom op één van de mooiste locaties van Heesch! Deze vrijstaande woning met garage is een ware buitenkans voor iedereen die op zoek is naar rust, ruimte én mogelijkheden. Gelegen op een royaal perceel van maar liefst 543 m² en met een woonoppervlakte van ca. 94 m² biedt deze woning alle ingrediënten om uw woondroom te realiseren. Gebouwd in 1954 en al jarenlang met zorg bewoond, ademt dit huis karakter en sfeer.
De woning beschikt over dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas. Hoewel modernisering gewenst is, geeft dat juist de unieke kans om alles volledig naar eigen smaak te verbouwen. Denk groots, creëer uw eigen droomhuis – met de vrijheid en ruimte die u zelden nog vindt.
Indeling: Op de begane grond betreedt u via de entree/hal, de knusse woonkamer met sfeervolle kachel, een fijne plek om te ontspannen. Aansluitend vindt u de keuken met eetkamer, een praktische bijkeuken met witgoedaansluitingen en toilet, én een badkamer. De eerste verdieping telt drie slaapkamers, waarvan twee zijn voorzien van handige inbouwkasten. Ook is er een vaste kast op de overloop aanwezig.
De buitenruimte is al net zo indrukwekkend: volop groen, veel privacy en meerdere bijgebouwen. Zo is er een aangebouwde berging én een vrijstaande verwarmde garage met voldoende ruimte voor het stallen van een auto of voor hobby- en werkdoeleinden. Kortom, een heerlijk geheel met eindeloos veel mogelijkheden!
Over Heesch:
Heesch is een levendig dorp in de gemeente Bernheze, in het noordoosten van Noord-Brabant. Met ongeveer 13.000 inwoners combineert Heesch de charme van een gemoedelijk dorp met het gemak van uitgebreide voorzieningen. Zo vindt u er meerdere basisscholen, sportverenigingen, supermarkten, winkels en horecagelegenheden. Ook qua bereikbaarheid zit u hier perfect: binnen enkele minuten zit u op de A59, die zorgt voor een snelle verbinding met steden als 's-Hertogenbosch, Oss, Nijmegen en Eindhoven. Daarnaast zijn er goede busverbindingen en is het NS-station in Oss op fietsafstand.
Bent u klaar om deze unieke plek om te toveren tot uw droomhuis? Grijp dan nu deze kans – want locaties als deze komen zelden te koop!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,319
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1954
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- External storage space
- 38 m²
- Plot size
- 543 m²
- Volume in cubic meters
- 389 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Rolldown shutters and TV via cable
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant VHR-C (gas-fired from 2004, in ownership)
Cadastral data
- HEESCH A 3257
- Cadastral map
- Area
- 543 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place and detached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
8,673x
Viewed
51x
Saved
18-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




