Sold
Martin Luther Kinglaan 1353223 GG HellevoetsluisKruis Hoeffe
€ 545,000 k.k.
- 116 m²living area
- 222 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 19, 2025
- Date of sale
- October 3, 2025
- Term
- 14 days
Description
Stel je eens voor...
In de populaire en kindvriendelijke wijk Den Bonsen Hoek bieden wij deze uitstekend onderhouden twee-onder-één-kapwoning aan. De woning is gelegen op een fijne locatie met een open ligging aan de achterzijde en een zonnige achtertuin op het zuidwesten. Het karakteristieke type ‘Batenburg’ valt direct op dankzij de charmante gevel met sfeervolle luiken aan de voorzijde.
De afgelopen jaren is de woning op diverse punten gemoderniseerd en zeer goed onderhouden. In 2019 is er een flinke upgrade gedaan: zo is de begane grond voorzien van comfortabele vloerverwarming (nu hoofdverwarming), nieuw stucwerk, een moderne keuken, een vernieuwd toilet en nieuwe vloeren. Ook is de zolder na geïsoleerd, kreeg de garage een kunststof pui en is er airconditioning geplaatst in de slaapkamer. Alles is strak afgewerkt en instapklaar.
Je parkeert jouw auto op je eigen oprit, wel zo praktisch. Bij binnenkomst in de woning ervaar je gelijk dat de woning voor een groot gedeelte is vernieuwd maar vooral dat het met zorg en aandacht is onderhouden.
De lichte woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning waar je geniet van veel daglicht dankzij de ramen aan zowel de voorzijde als zijkant. Een sfeervolle hout gestookte houtkachel maakt het geheel extra gezellig. De strakke afwerking komt terug doordat er vloerverwarming is gelegd als hoofdverwarming, geen radiatoren meer.
Aan de achterzijde alle ruimte voor een grote eettafel die in verbinding staat met de in 2019 vernieuwde keuken. Neutrale kleuren met witte frontjes en een composiet aanrechtblad. En uiteraard voorzien van alle comfort met Bosch inbouwapparatuur.
De keuken maakt de verbinding naar buiten, met een tuin van meer dan 9 meter breed. Door haar breedte, het open karakter en haar ligging op het Westen geniet je hier de hele dag van de zon totdat deze ondergaat. Een mooi terras, een groot gazon en voldoende groen. Een heerlijke plek voor jou en je gezin om te genieten van lange zomeravonden.
De eerste verdieping biedt plaats aan drie slaapkamers waarvan één met dakkapel. De hoofdslaapkamer is voorzien van airconditioning en op de overloop heb je een separate bergkast tot je beschikking.
De dakkapel loopt gedeeltelijk door in de badkamer waardoor je net wat meer ruimte hebt, een lichte ruimte is gecreëerd en je deze goed kunt ventileren. De ruimte zie je terug doordat je beschikt over zowel een ligbad als douche, radiator en wastafelmeubel met twee kranen.
De tweede verdieping is praktisch ingericht, naast een overloop is er een separate ruimte gecreëerd als stook- en wasruimte en een vierde slaapkamer. Het dak is na geïsoleerd en keurig afgewerkt met stucwerk en inbouwspots.
Laat de zon voor je werken met de 14 zonnepanelen, goed voor een opbrengst van circa 3.000 kWh. In combinatie met het plaatsen van HR++ glas heb je met energielabel A een meer dan goede basis.
Een karaktervolle 2-/1 kapwoning, een strakke afwerking en op veel fronten vernieuwd en verduurzaamd.
Dat is de Martin Luther Kinglaan 135.
Uitblinkers:
-zonnige tuin op het westen met veel privacy;
-eigen oprit met ruimte voor 2 auto's en garage;
-14 zonnepanelen (opbrengst circa 3.000 kWh);
-airconditioning op hoofdslaapkamer;
-begane grond v.v. vloerverwarming als hoofdverwarming (2019);
-dakkapel volledig van kunststof met kunststof kozijnen (2012);
-gevel gereinigd en geïmpregneerd (voorjaar 2019);
-keuken vernieuwd in 2019;
-toilet begane grond vernieuwd in 2023;
-CV-ketel (bouwjaar 2018);
-radiatoren vervangen en leidingen vervangen en weggewerkt;
-schilderwerk buiten (juni 2025).
Bijzonderheden:
-oplevering: in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 545,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,698
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Plot size
- 222 m²
- Volume in cubic meters
- 467 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, rolldown shutters, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- HELLEVOETSLUIS L 2112
- Cadastral map
- Area
- 222 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 100 m² (11.00 metre deep and 9.10 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,539x
Viewed
59x
Saved
18-9-2025
On Funda
Neighborhood

Kruis Hoeffe
Hellevoetsluis- Residents
- 1,745
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 4,013
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




