Sold
- 204 m²living area
- 2bedrooms
- A+++energy label
Sales history
- Listed since
- March 29, 2025
- Date of sale
- October 23, 2025
- Term
- 6½ month
Description
Duurzaam en gelijkvloers wonen op een prachtige plek in Helmond, op loopafstand van het centrum en met prachtig uitzicht over de stad. Hier, aan de Kanaaldijk N.O., krijgt u de kans om de eerste bewoner te worden van dit exclusieve penthouse van maar liefst 208 m2, met een ruim 50 m2 groot terras en een separaat balkon. Niet alleen buiten, maar ook binnen geniet u volop van de ruimte en het uitzicht. De woonkamer met open keuken is met 90 m2 een leefruimte van formaat en er zijn twee (mogelijk drie) slaapkamers en twee badkamers. Dankzij de lift, die direct in het appartement stopt, behoort trappenlopen tot het verleden en uiteraard ontbreken een vaste parkeerplek en een (fietsen)berging niet.
Het penthouse maakt deel uit van de prachtige nieuwbouwontwikkeling Oranjekade, waar een nieuwe stadswijk aan het kanaal ontstaat. Hier vindt u appartementen en penthouses van verschillende grootte, waarbij dit penthouse gerust uniek genoemd mag worden. De buitengevel is uitgevoerd in een klassieke architectuur, die doet herinneren aan pakhuizen uit vervlogen tijden. De parkeergarage en bergingen bevinden zich op maaiveldniveau, onder de groene binnenpleinen.
Oranjepark is een fantastische plek om te wonen. Geniet van het wonen aan het kanaal, het prachtige uitzicht en van de gunstige ligging ten opzichte van een grote supermarkt en het park, waar de oude waterloop de Aa doorheen slingert. Het winkelgebied van Helmond bevindt zich op loopafstand en de bus stopt bijna voor het gebouw. Aan de overzijde van het kanaal bevindt zich het Elkerliek ziekenhuis en de afstand tot Eindhoven is slechts 15 autominuten.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte ca. 204 m²
- Exclusief, royaal penthouse met optimale lichtinval en screens aan de zuid- en westkant
- Eigen toegang middels een lift
- Duurzaam wonen dankzij de verwarming en koeling via collectief WKO systeem (gebruikmakend van aardwarmte)
- Zeer ruim terras van circa 53 m2, met uitzicht over het kanaal, en een balkon van circa 4 m2
- Twee (oorspronkelijk drie) slaapkamers en twee badkamers
- Vaste parkeerplek (nummer 636) en berging (nummer 826) in de afgesloten parkeerkelder
- Naar eigen smaak af te bouwen (o.a. vloer-/wand-/plafondafwerking, keuken en badkamers)
- Servicekosten bedragen ca. € 379,- per maand.
- Gebouwd met woningborg garantie
INDELING
Begane grond en parkeerkelder:
Als u bij de centrale entree naar binnen stapt, ziet u direct dat dit een uniek gebouw is. De enorme hoogte grote ramen, met een klassieke raamindeling, zorgen voor een fraai ontvangst. In de parkeerkelder heeft u de beschikking over een vaste parkeerplek voor de auto en een privéberging. Een pluspunt is de ligging van de parkeerplek, op korte afstand van de lift.
Vanuit de centrale hal en de parkeerkelder gaat u, comfortabel en snel, met de lift naar de vijfde verdieping. Deze verdieping is enkel door u als bewoner te bereiken, want u stapt zo vanuit de lift het zeer royale penthouse in.
Penthouse:
Ontvangsthal
De ontvangsthal is een zeer royale en lichte ruimte, die klaar is voor een afwerking en styling naar eigen smaak. Aan de zijvleugel grenzen de slaapkamers, sanitaire ruimtes en de wasruimte. Ook kunt u vanuit de hal het woongedeelte en het terras bereiken. Naast de lift is een bijkeuken/berging, die ook als garderobe gebruikt kan worden.
Woon-/eetkamer en keuken
Een brede doorgang, perfect om dubbele deuren te plaatsen, verbindt de hal met de woon-/eetkamer en open keuken. Met een totale oppervlakte van circa 90 m2 heeft u de beschikking over een leefruimte van groot formaat, met slechts 1 pilaar en prachtig lichtinval aan drie zijden. Meerdere openslaande deuren zorgen voor een uitstekende verbinding met het terras en alle ramen aan de zuid- en westkant zijn voorzien van elektrisch bedienbare screens. De aansluitingen voor het plaatsen van een keuken met eiland zijn reeds aanwezig.
Slaapkamers
Vanuit de hal zijn twee zeer royale slaapkamers te bereiken. In het oorspronkelijke ontwerp waren er drie slaapkamers, en het is mogelijk om alsnog deze indeling te realiseren. De kamer aan de achterzijde heeft een Frans balkon en de kamer aan de voorzijde draagt met trots de naam master bedroom, zeker in combinatie met de eigen badkamer. Een brede nis biedt ruimte om een maatwerk kastenwand voor uw kleding en linnengoed te plaatsen.
Badkamers en toiletruimte
Vanuit de master bedroom is een deels afgebouwde badkamer te bereiken, met een balkon en exclusief tegelwerk op een deel van de muren. De ruimte heeft een beoogde indeling met een grote inloopdouche met heerlijke Sunshower, een wastafel(meubel) met twee wandkranen en in een nis bevindt zich een wandcloset met aqua-functie.
Vanaf de overloop is de tweede badkamer te bereiken, waar alleen nog de puntjes op de -i gezet hoeven te worden. Deze fraai uitgevoerde ruimte is ingedeeld met een inloopdouche, wandcloset, wastafelmeubel en een elektrische radiator. Iets verder in de hal, richting de woonkamer en keuken, bevindt zich het gastentoilet met een fonteintje en een wandcloset met aqua-functie.
Wasruimte en berging
Aan het einde van de hal zijn een royale wasruimte en een berging. In de berging is de opstelling van de technische installaties en in de wasruimte zijn de aansluitingen voor een keukenblok en het witgoed. Deze ruimte kan, vanwege de grootte, ook deels de functie van berging of hobbyruimte vervullen.
Terras en balkon:
Vanuit de woonkamer, keuken en ontvangsthal is het zeer royale terras van circa 53 m2 te bereiken. Dit is een fantastische buitenruimte met een gevarieerd uitzicht en een uitstekende zonligging. Zo ziet u de markante watertoren en de toren van de Leonarduskerk, die thans de functie van gezondheidscentrum vervult. Aan de andere zijde ontvouwt zich een schouwspel van het kanaal, openbaar groen en diverse historische gebouwen waaronder de Koepelkerk. Deze iconische kerk is thans de plek van Theater ’t Speelhuis. Nadat u dit uitzicht heeft bewonderd, loop dan via de master bedroom naar de badkamer. Vanuit hier heeft u toegang tot een balkon van circa 4 m2, met hetzelfde uitzicht….
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 379 per month
- Last asking price
- € 995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,877
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 379.00 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2024
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 204 m²
- Exterior space attached to the building
- 57 m²
- Volume in cubic meters
- 774 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, 2 toilets, underfloor heating, 2 washstands, shower, and sink
- Number of stories
- 5 stories
- Located at
- 5th floor
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- HELMOND E 3518
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HELMOND E 3518
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HELMOND E 35148
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway, in centre and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 379.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
9,925x
Viewed
46x
Saved
28-3-2025
On Funda
Neighborhood

Centrum
Helmond- Residents
- 4,150
- Family with children
- 6%
- Avg. asking price / m²
- € 4,159
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




