Sold
Ardennen 515706 RD HelmondGansenwinkel
€ 400,000 k.k.
- 129 m²living area
- 170 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- November 8, 2025
- Date of sale
- November 26, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Ardennen 51 – Charmante houten eindwoning met een heerlijk buitengevoel!
Welkom aan de Ardennen 51 in Helmond — een sfeervolle houten eindwoning die direct een gevoel van warmte en rust oproept. Deze woning combineert karakter met comfort en biedt alles wat je zoekt: een royale, lichte woonkamer, moderne keuken, vijf slaapkamers, een complete badkamer en een prachtige, groene tuin die aanvoelt als een klein stukje vakantie aan huis.
Begane grond
Bij binnenkomst via de ruime ontvangsthal word je verwelkomd door een fijne sfeer en een praktische indeling. De hal biedt toegang tot het toilet, de trapopgang naar de eerste verdieping en de woonkamer.
De U-vormige living is royaal van opzet en dankzij de schuifpui én openslaande deuren naar de tuin geniet je hier van een zee aan daglicht. Binnen en buiten lopen naadloos in elkaar over — perfect voor gezellige borrels, lange zomeravonden of gewoon ontspannen met een goed boek.
De moderne keuken met hoogglans witte kasten vormt het hart van de woning. Voorzien van een 5-pits gasfornuis, afzuigkap, inbouwoven, magnetron en koel-/vriescombinatie is dit een keuken waar iedere kookliefhebber zijn hart aan ophaalt. Dankzij de vele kasten en lades is er bovendien volop bergruimte voor al je kookspullen en servies.
Eerste verdieping
De eerste verdieping telt drie ruime slaapkamers, allemaal licht en prettig van formaat. De master bedroom is met circa 15 m² royaal opgezet en voelt dankzij de grote raampartijen heerlijk ruim en rustgevend aan.
De badkamer is compleet ingericht met een douchecabine, ligbad, toilet en wastafel met meubel – een fijne plek om ’s ochtends fris te beginnen of ’s avonds lekker te ontspannen.
Tweede verdieping
Op de tweede verdieping bevinden zich nog eens twee extra kamers, die geheel naar eigen wens zijn in te richten. Denk aan een extra slaapkamer, thuiswerkplek, wasruimte of hobbykamer. De mogelijkheden zijn eindeloos, en dat maakt deze woning niet alleen ruim, maar ook flexibel en toekomstbestendig.
Tuin
De achtertuin is een waar verlengstuk van de woning – groen, sfeervol en voorzien van een fijne overkapping. Of je nu in de zon wilt ontbijten of juist schaduw zoekt tijdens warme zomerdagen, hier kun je het hele jaar door genieten. De tuin ademt rust en privacy en biedt echt dat heerlijke vakantiegevoel aan huis.
Daarnaast beschikt de woning over een eigen parkeerplaats direct voor de deur én een gezamenlijke voortuin die wordt gedeeld met tien omwonenden. Dit zorgt niet alleen voor een verzorgd straatbeeld, maar ook voor een gezellige, groene woonomgeving.
Pluspunten op een rij
- Charmante houten eindwoning met warme, sfeervolle uitstraling
- Ruime U-vormige woonkamer met veel licht en directe verbinding met de tuin
- Moderne keuken met complete inbouwapparatuur
- Maar liefst vijf slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen
- Complete badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel
- Eigen parkeerplaats voor de woning
- Gezamenlijke, groene voortuin met buren
- Prachtig aangelegde achtertuin met overkapping – genieten in elk seizoen
Ardennen 51 is de perfecte woning voor wie houdt van ruimte, rust en een vleugje vakantiegevoel – elke dag opnieuw.
Neem contact op met DHVC Vastgoed en ontdek zelf de unieke sfeer van deze charmante woning in Helmond!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,101
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1985
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 129 m²
- Exterior space attached to the building
- 21 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 170 m²
- Volume in cubic meters
- 458 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- CH boiler
- Remeha Avanta 35c CW5+ (in ownership)
Cadastral data
- HELMOND T 5443
- Cadastral map
- Area
- 170 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 56 m² (7.50 metre deep and 7.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,205x
Viewed
33x
Saved
7-11-2025
On Funda
Neighborhood

Gansenwinkel
Helmond- Residents
- 1,350
- Family with children
- 36%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




