Sold
Vilsterendreef 155709 RP HelmondKern Dierdonk
€ 535,000 k.k.
- 136 m²living area
- 215 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- October 16, 2025
- Date of sale
- October 31, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Deze keurig onderhouden, royaal uitgebouwde 2/1-kapwoning met energielabel A, is gelegen op een rustige en uiterst goede woonlocatie in de gewilde woonwijk Dierdonk te Helmond. We bieden je op de begane grond o.a. een gezellige L-vormige living met gashaard, een aangebouwde woonkeuken met keurig nette keukeninrichting, een speel-/werkkamer en een inpandige berging. Op de verdiepingen tref je een 4-tal slaapkamers en een moderne badkamer met ligbad én douche! Het geheel is gelegen op een perceel van ca. 215 m² met een op het zuidwesten gesitueerde achtertuin met gazon en terras.
Wat maakt deze woning bijzonder?
- 14 zonnepanelen;
- gezellige L-vormige living;
- aangebouwde woonkeuken met moderne keukeninrichting;
- keurig sanitair;
- vier slaapkamers;
- voldoende bergruimte;
- nette achtertuin met terras en gazon;
- gelegen op de zéér goede woonlocatie: Dierdonk te Helmond!
Begane grond
Vanuit een rustige woonstraat, met overwegend vergelijkbare 2/1-kapwoningen in de koopsector, kom je via de oprit met parkeergelegenheid in de hal/entreepartij van deze uitgebouwde 2/1-kapwoning. Hier tref je o.a. de trapopgang naar de verdiepingen, een praktische trapkast en de toiletruimte met een wandcloset en fonteintje. Aansluitend treed je de gezellige L-vormige living binnen waarvan het zitgedeelte, met sfeervolle gashaard, aan de straatzijde is gelegen. Gezien het ruime woonoppervlakte is het plaatsen van een grote zithoek hier absoluut geen probleem!
De woning is aan de achterzijde over de volledige breedte uitgebouwd. Hierdoor is een ware woonkeuken ontstaan! Deze is ingericht met een keurig nette keuken die in een hoekopstelling is geplaatst. Naast de nodige kastruimte is deze voorzien van een de navolgende inbouwapparaten: een combi-oven, een inductiekookplaat met afzuigkap, een vaatwasmachine, een koelkast en koffie-apparaat. De woonkeuken is tevens voorzien van vloerverwarming. Aan de achterzijde is bovendien zonwering in de vorm van buitenlamellen aangebracht. De woonkeuken biedt toegang tot een bijkeuken die thans in gebruik is als speelkamer. Deze ruimte is dus voor diverse doeleinden uitermate goed geschikt! Vanuit deze ruimte kom je tevens in de inpandig toegankelijke berging met de meterkast.
Eerste verdieping
Aan de overloop zijn een 2-tal voorslaapkamers, één achterslaapkamer alsmede een aan de achterzijde van de woning gesitueerde badkamer gelegen.
De slaapkamers kennen de navolgende afmetingen:
- slaapkamer 1: ca. 3.99 m x 2.94 m; dit betreft in dit geval de hoofdslaapkamer. Deze is tevens voorzien van een garderobe/inloopkast;
- slaapkamer 2: ca. 3.99 m x 2.11 m;
- slaapkamer 3: ca. 3.37 m x 2.37 m.
De keurig nette, moderne badkamer is aan de achterzijde van de woning gelegen en geniet veel lichtinval door de aanwezigheid van een raampartij. Daarnaast is deze ingericht met o.a. een ligbad, inloopdouche, toilet en wastafel met meubel. Het geheel maakt een zéér verzorgde indruk!
Tweede verdieping
Deze verdieping is via een vaste trap toegankelijk. Je komt hier op een voorzolder met o.a. de c.v./w.w.-combiketelopstelling, de unit van de mechanische ventilatie, de aansluitingen t.b.v. de wasapparatuur en de unit van de airconditioning. De overloop biedt tevens toegang tot een praktische bergzolder. Aansluitend aan de overloop kom je in een 4e slaapkamer met zowel aan de voor- als achterzijde een dakkapel. Deze kamer is tevens makkelijk op te splitsen in zowel een 4e als 5e slaapkamer! Onder de kapschuinte is bergruimte gerealiseerd.
Bergzolder/Vliering
Vanaf de overloop van de tweede verdieping heb je toegang tot de bergzolder/vliering.
Tuin
De geheel omheinde achtertuin is op het zuidwesten gesitueerd en is voorzien van een gazon, een terras en border voorzien van vaste beplanting. Een keurig op elkaar afgestemd geheel!
Bijzonderheden
- 14 zonnepanelen;
- gezellige L-vormige living;
- aangebouwde woonkeuken met moderne keukeninrichting;
- keurig sanitair;
- vier slaapkamers;
- voldoende bergruimte;
- nette achtertuin met terras en gazon;
- zonwering in de vorm van buitenlamellen aan de achterzijde van de woning op de begane grond;
- gelegen op de zéér goede woonlocatie: Dierdonk te Helmond!
- aanvaarding in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 535,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,934
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 1 m²
- Plot size
- 215 m²
- Volume in cubic meters
- 530 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit trendline (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- HELMOND Q 1836
- Cadastral map
- Area
- 215 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 75 m² (8.14 metre deep and 9.17 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,597x
Viewed
57x
Saved
15-10-2025
On Funda
Neighborhood

Kern Dierdonk
Helmond- Residents
- 4,720
- Family with children
- 50%
- Avg. asking price / m²
- € 3,869
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




