Sold
Elft 511777 AC HippolytushoefHippolytushoef Centrum (woonkern)
€ 417,500 k.k.
- 217 m²living area
- 385 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- March 26, 2026
- Date of sale
- April 21, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
De woning aan de Elft 51 betreft een karakteristieke geschakelde voormalige hoofdonderwijzer-woning. Dit type woning kenmerkt zich door de royale opzet (maar liefst 217 m² woonoppervlak) , hoge plafonds en een statige uitstraling. De woning heeft een rijke historie en vormt een markant onderdeel van het straatbeeld in deze omgeving.
Indeling begane grond:
Via de ruime entree komt u in de hal met meterkast, toilet en trapopgang. Vanuit de hal heeft u toegang tot de royale en lichte woonkamer. De woonkamer is circa 7 meter breed en heeft en suite deuren met glas-in-lood, wat zorgt voor een speelse en praktische indeling. Aan de voorzijde is een grote raampartij. Aan de achterzijde geven de grote schuifpui en het zicht op de tuin een mooi ruimtelijk effect.
De keuken is via de hal te bereiken en is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling met veel werk- en bergruimte. Dankzij de raampartijen komt er prettig daglicht binnen en is er voldoende ruimte voor een eethoek. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, oven, vaatwasser, afzuigkap en een koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken met de achter entree.
Indeling eerste etage:
Via de trap bereikt u de overloop. Toegang tot drie slaapkamers, waarvan drie zijn voorzien van praktische inbouwkasten. Ook op de overloop is een extra inbouwkast. De grootste slaapkamer ligt aan de voorzijde over de volle breedte van de woning. Aan de achterzijde zijn nog twee ruime slaapkamers en een vierde, wat compactere kamer. Separaat toilet en nog een extra inbouwkast. De badkamer is voorzien van een kunststof ligbad, douche en wastafel.
Indeling tweede etage:
Via de vaste trap bereikt u de tweede etage. Hier komt u op een ruime overloop met toegang tot een 4e en 5e slaapkamer.
De zolder biedt daarnaast volop bergruimte en mogelijkheden. Hier bevinden zich tevens de opstelling voor de wasmachine en de cv-installatie met zonneboiler.
Kelder:
Via een vaste trap van uit de hal op de begane grond is de kelder bereikbaar. De kelder bestaat uit een ruime bergruimte en biedt volop mogelijkheden voor opslag, provisie of het inrichten van een hobbyruimte.
Tuin:
De woning heeft een ruime achtertuin, gelegen op het westen, waardoor u hier de hele dag van de zon kunt genieten. De tuin dient te worden onderhouden. De tuin is grotendeels omheind en biedt een goede basis voor het creëren van een heerlijke buitenruimte met veel privacy.
PRIJS
Vraagprijs € 417.500,- k.k.
KADASTRALE GEGEVENS
Gemeente: Wieringen, Sectie en nummer: C 6715, Groot: 385 m².
BESTEMMING
De bestemming van dit object is woonbestemming.
INHOUD
De inhoud van de woning is 762 m³.
1. De gebruiksoppervlakte wonen is 217 m².
2. De overige inpandige ruimtes is 12 m²
3. De gebouw gebonden buitenruimte is 0 m²;
4. De externe bergruimte is 0 m²
Dus totaal is de gebruiksoppervlakte: 229 m².
JURIDISCH en ERFDIENSTBAARHEDEN
De woning staat op een kavel eigen grond en het betreft een geheel kadastraal perceel. Een deel van de eerste etage van de woning (ca. 8 m²) ligt boven een deel van de begane grond van de naastgelegen school. Hierover is niets vastgelegd op papier.
BOUWJAAR
1929 : Bouwjaar woning.
INSTALLATIES
Gasgestookte C.V.-installatie met radiatoren. Meterkast: 6 x 230 V groepen, aardlekschakelaar en dag- en nachttariefmeter. 10 zonnepanelen en omvormer aanwezig. Zonneboiler aanwezig met 2 zonnecollectoren.
BOUWAARD en ISOLATIE
Traditioneel gebouwde woning met betonfundering en spouwmuren. Alle vloeren zijn van hout, rondom houten kozijnen met grotendeels dubbel glas, pannen gedekt zadeldak. Isolatie bij de ramen grotendeels HR++ glas. Dak en vloer zijn niet geïsoleerd. Muurisolatie is onbekend.
ENERGIELABEL
Het energielabel is B.
ONDERHOUD
De woning is netjes onderhouden.
LIGGING
Gelegen aan een basisschool en nabij de uitvalswegen van Hippolytushoef. 2 supermarkten op loopafstand aanwezig. Sportvoorzieningen, zoals voetbalvelden en sporthal (gymnastiek, volleybal, basketbal, handbal, tennis) en buitentennisbanen op 1 kilometer bij de Belterlaan.
BIJZONDERHEDEN
Een deel van de eerste etage van de woning (ca. 8 m²) ligt boven een deel van de begane grond van de naastgelegen school. Hierover is niets vastgelegd op papier.
AANVAARDING
In overleg.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van lokale en regionale NVM-aankoopmakelaars vindt u ook op Funda.
NVM Zeker weten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 417,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,924
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1929
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 217 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Plot size
- 385 m²
- Volume in cubic meters
- 762 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- CH boiler
- Nefit HR combi (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- WIERINGEN C 6715
- Cadastral map
- Area
- 385 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 53 m² (4.00 metre deep and 13.30 metre wide)
Popularity
4,283x
Viewed
27x
Saved
26-3-2026
On Funda
Neighborhood

Hippolytushoef Centrum (woonkern)
Hippolytushoef- Residents
- 1,540
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 3,248
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.