Sold

Langestraat 494542 AH HoekKern Hoek

€ 269,500 k.k.
Map
  • 106 m²
  • 156 m²
  • 4
  • C

Sales history

Listed since
September 18, 2025
Date of sale
October 14, 2025
Term
3 weeks

Description

Dit halfvrijstaande gezinshuis (1901) combineert de sfeer van toen met het comfort van nu. Tussen 2020 en 2022 is de woning grondig aangepakt en is de aanbouw opnieuw opgebouwd. Het resultaat is een instapklaar thuis met fijne lichtinval, een logische indeling en een zonnige tuin op het zuidwesten met een afsluitbare tuinkamer. Je komt binnen in de hal met meterkast en loopt door naar de royale woonkamer van circa 37 m². Achterin, in de aanbouw, liggen de keuken, het toilet, de washoek en een extra slaap-/hobbykamer: ideaal voor werken, spelen of logeren. Via de achterdeur stap je de tuin in met terras, tuinkamer (glazen schuifwand) en toegang tot de aangebouwde berging van circa 6 m². Boven vind je drie slaapkamers en een moderne badkamer (2021) met inloopdouche, wastafelmeubel met verlichte spiegel en een tweede toilet. Dankzij de dakkapellen aan beide zijden (2021) voelt alles licht en ruim. Kenmerken in het kort - Renovatie 2020–2022; aanbouw in die periode opnieuw gebouwd - Dak-, muur- en vloerisolatie; kunststof kozijnen met HR++ glas (één raam hardhout) - Deels rolluiken geplaatst in 2024 - Centrale verwarming: Nefit HR combi CW5 uit 2021 - Volledig vernieuwde elektra, inclusief bekabeling en groepenkast - Dakkapellen aan beide zijden van het dak (2021) - Onderhoudsvriendelijke Keralit afwerking van aanbouw en dakkapellen - Zonnige achtertuin op het zuidwesten met achterom en tuinkamer met glazen schuifwand - Keuken met inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, combimagnetron en vaatwasser Kortom: een karakteristieke, instapklare woning waar je zó in kunt trekken, met extra ruimte beneden en een heerlijke tuin als verlengde van je leefruimte. Bekijk de woning volledig in 3D op Reham.nl voor een nog betere indruk van deze instapklare woning!

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 269,500 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,542
Status
Sold

Construction

Kind of house
Single-family home, semi-detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1901
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
106 m²
Other space inside the building
6 m²
Exterior space attached to the building
15 m²
Plot size
156 m²
Volume in cubic meters
415 m³

Layout

Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower, toilet, and washstand
Number of stories
2 stories
Facilities
Mechanical ventilation, rolldown shutters, and TV via cable

Energy

Energy label
Insulation
Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit HR combi CW5 (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)

Cadastral data

HOEK I 1670
Cadastral map
Area
156 m²

Back garden
10.00 metre deep and 7.50 metre wide
Garden location
Located at the southwest with rear access

Popularity

3,059x

Viewed

63x

Saved

18-9-2025

On Funda

Neighborhood

Kern Hoek

Hoek
Residents
2,270
Family with children
30%
Avg. asking price / m²
€ 2,621

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.