Sold
Looikolkstraat 47451 EP HoltenHolten-De Haar
€ 545,000 k.k.
- 141 m²living area
- 464 m²plot size
- 5bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- April 20, 2026
- Date of sale
- May 7, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Ruime geschakelde woning met garage, fraai aangelegde tuin én compleet appartement!
Bent u op zoek naar een verrassend ruime woning waar comfort, functionaliteit en veelzijdigheid samenkomen? Deze uitstekend onderhouden geschakelde woning met garage, fraai aangelegde tuin en een volledig zelfstandig appartement biedt u een unieke kans! Ideaal voor dubbele bewoning, mantelzorg, een inwonend gezinslid, levensloopbestendig wonen of werkruimte.
Vanaf het eerste moment ervaart u hier de ruimte en het prettige wooncomfort.
Begane grond
Via de ruime entree betreedt u de woning. Hier bevinden zich de meterkast, een nette toiletruimte met wandcloset en fonteintje en de trapopgang naar de eerste verdieping. De hal geeft toegang tot de royale woonkamer, waar het daglicht rijkelijk naar binnen valt. De open haard vormt een sfeervol middelpunt en maakt dit tot een heerlijke plek om te ontspannen.
De woonkamer staat in directe verbinding met de open keuken, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur en voldoende werk- en bergruimte. Vanuit de keuken heeft u een prachtig uitzicht op de tuin en via de achterdeur stapt u zo het terras op.
De tuin is met zorg aangelegd en biedt volop ruimte om te genieten van het buitenleven. Dankzij de royale opzet en gunstige ligging is er altijd wel een plekje in de zon of schaduw te vinden. Hier kunt u in alle rust ontspannen, tuinieren of gezellig samenkomen met familie en vrienden. Tevens bevindt er zich in de tuin een ruim tuinhuis.
Aangebouwd appartement
Een absoluut pluspunt van deze woning is het volledig geïntegreerde appartement, dat zowel via de hal als via een eigen, separate entree bereikbaar is. Dit maakt het geheel uitermate geschikt voor een inwoonsituatie of bijvoorbeeld het huisvesten van ouders of een thuiswonend kind.
Het appartement beschikt over een eigen woonkamer met compact keukenblok voorzien van inbouwapparatuur. De lichte slaapkamer biedt voldoende ruimte, comfort en direct toegang tot de tuin. Aansluitend vindt u de royale badkamer, uitgerust met een wandtoilet, wastafel, douche en aansluiting voor de wasmachine en droger. Hiermee is het appartement volledig zelfstandig en van alle gemakken voorzien.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping komt u uit op de overloop die toegang biedt tot maar liefst vier volwaardige slaapkamers. De kamers zijn stuk voor stuk prettig van formaat en multifunctioneel in te richten, bijvoorbeeld als slaap-, werk- of hobbykamer. Eén van de slaapkamers beschikt bovendien over een balkon, waar u heerlijk buiten kunt zitten.
De badkamer op deze verdieping is praktisch ingericht en voorzien van een wandcloset, wastafel, douche en opstelplaats voor de wasmachine en droger.
Zolder
Via een vlizotrap bereikt u de bergzolder, een ideale ruimte voor het opbergen van seizoensspullen en overige zaken.
Garage
De woning beschikt daarnaast over een garage, wat zorgt voor extra bergruimte of de mogelijkheid om uw auto veilig en droog te parkeren.
Bijzonderheden
• Geschakelde woning met verrassend veel ruimte
• Appartement met eigen entree
• Ideaal voor mantelzorg of dubbele bewoning
• Ruime en fraai aangelegde tuin
• Maar liefst 5 slaapkamers in totaal
• Garage aanwezig
• Goed onderhouden
• Bouwjaar ca 1972
• Kaveloppervlak 464m2
• Energielabel E
• Electrische garagedeur
• Gebruiksoppervlak wonen 141m2
• Inhoud van de woning 571m3
Kortom: een veelzijdige woning met ongekend veel mogelijkheden, waar u comfortabel kunt wonen én leven. Een ideale combinatie van ruimte, privacy en flexibiliteit!
Alle gegevens zijn door ons met zorg samengesteld. Ten aanzien van de juistheid ervan, kunnen wij echter geen aansprakelijkheid aanvaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 545,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,865
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 141 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 464 m²
- Volume in cubic meters
- 571 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, and 2 sinks
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- ATAG (gas-fired combination boiler from 2003, in ownership)
Cadastral data
- HOLTEN F 3770
- Cadastral map
- Area
- 380 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- RIJSSEN-HOLTEN F 6417
- Cadastral map
- Area
- 84 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,530x
Viewed
25x
Saved
20-4-2026
On Funda
Neighborhood

Holten-De Haar
Holten- Residents
- 1,735
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 2,967
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




