Sold
Liesbos 1062134 SE HoofddorpHoofddorp Overbos Zuid
€ 675,000 k.k.
- 117 m²living area
- 253 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 13, 2025
- Date of sale
- July 11, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Superfijne HALFVRIJSTAANDE WONING met GARAGE, PARKEERPLAATS en veel privacy. Gelegen aan een rustig hofje met een heerlijke voor-, zij- en achtertuin met terrassen en groen. Hier woon je in alle rust en met een “vrije” ligging met aan de groenstrook zijde een waterpartij en park. Dat maakt het wonen hier uniek want je woont rustig maar tegelijkertijd met alle voorzieningen nabij. Je hebt namelijk op loopafstand het winkelcentrum het Paradijs met alle gewenste winkels, verder diverse scholen, openbaar vervoer, sportverenigingen en recreatie. Parkeren kan gewoon op eigen terrein en je bent in een mum van tijd op de diverse uitvalswegen. De woning zelf is uitstekend onderhouden.
Bekijk de 3D bezichtiging van deze woning op onze eigen website en Funda. Loop online door de hele woning heen. De nieuwe manier van online bezichtigen en zonder 3D bril. Ideaal ter voorbereiding of achteraf! Deze moderne tool wordt je aangeboden door de actieve en meest moderne makelaar van Haarlemmermeer en is standaard bij al onze woningen beschikbaar!
Indeling:
Begane grond: entree, meterkast (elektra: 6 groepen, 2 x 3 fasegroep, 2 aardlekschakelaars), gemoderniseerde toiletruimte met wandcloset en fonteintje (2017), heerlijk besloten en tuingerichte woonkamer met pvc vloer, open haard en openslaande deuren. De keuken bevindt zich aan de voorzijde en deze beschikt over een apothekers- en carrouselkast, quooker, werkbladen van graniet en inbouwapparatuur: koel-/vriescombinatie, inductiekookplaat, afzuigschouw, oven en vaatwasser.
1e verdieping: bereikbaar per gerenoveerde spiltrap, overloop, twee slaapkamers, badkamer (vernieuwd in 2016) met vloerverwarming, een vaste wastafel, wandcloset en een inloopdouche v.v. thermostaatkraan en drainafvoer. Ruime hoofdslaapkamer met airconditioning. Voorts een vierde slaapkamer met dakraam. De gehele verdieping is afgewerkt met laminaatvloeren. Ruimte met de opstelplaats van de Nefit Proline HR combiketel (bouwjaar 2022) en wasmachine-/drogeropstelling. Tot slot is er boven de overloop een bergvliering.
Naast de woning en via de tuin bereikbaar ligt de ruime garage, deze beschikt over een kanteldeur met loopdeur welke eveneens elektrisch te openen is. Tevens is er een buitenkraan.
De tuin is fraai aangelegd en beschikt over drie terrassen en kan je rustig zeggen dat er de hele dag zon is, mede door de lage bebouwing en opzet. Er is een zijpad met afsluitbaar hek en mooie beplanting, pergola, borders en tuinverlichting.
Bijzonderheden/kenmerken/aanvaarding:
• Gevels gereinigd en opnieuw gevoegd in 2011
• Dakbedekking vervangen plus extra isolatie aangebracht in 2019
• Buitenschilderwerk volledig uitgevoerd in 2021
• Energielabel “C”
• Bouwjaar 1986, perceeloppervlakte 253m²
• Inhoud circa 473m³, gebruiksoppervlakte wonen circa 117m²
• Aanvaarding in overleg, voorkeur verkoper eind augustus
Persoonlijke noot van de verkoper:
“Zestien jaar heb ik hier met plezier gewoond en genoten van mijn tuin, de vogels en de groene omgeving.
Vele wandelingetjes door het naastgelegen park gemaakt waar ook mijn kleinkinderen graag speelden.
Ik hoop dat de volgende bewoners er ook van zullen genieten.“
Foto’s, video & socials:
“Het is niet toegestaan om zonder toestemming van de eigenaar en/of Meermakelaars, gebaseerd op de privacywetgeving, om foto’s en/of video opnamen te maken in de woning ten tijde van de bezichtiging. Meermakelaars heeft voor u zoveel mogelijk beelden (onder meer een 3D) laten maken om een goede indruk van de woning te verkrijgen. Tevens is het niet toegestaan om (buiten)beelden van de woning te delen via Social media behoudens de gangbare deelfuncties van Funda”.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,769
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Plot size
- 253 m²
- Volume in cubic meters
- 473 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline HR (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- HAARLEMMERMEER P 933
- Cadastral map
- Area
- 253 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 56 m² (8.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,387x
Viewed
31x
Saved
13-6-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




