Sold
Hazekamp 46851 JK HuissenBuitengebied Huissen
€ 1,395,000 k.k.
- 188 m²living area
- 17,910 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- November 28, 2025
- Date of sale
- December 24, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Fantastisch onder architectuur gebouwde vrijstaande villa, met rieten kap, op een kavel van circa 1.8 hectare.
Heerlijk wonen in het buitengebied met alle voorzieningen binnen handbereik. Een wandeling maken door je eigen natuur met de hazen, fazanten en reeën dat kunnen maar weinig mensen zeggen. Bijzonder gaaf is de aanplant van hoogstam fruitbomen, struiken en planten. Werkelijk uniek!
Op het perceel is een riant multifunctionele bijgebouw van 283m² aanwezig. Dit bijgebouw bestaat uit een volledig geïsoleerd garage welke voorzien is van een keukenblok, een toilet en een aansluiting voor gas en tv en een "veld" schuur die perfect is voor de opslag van goederen en eventuele tuinmachines. Hiervan is het dak geïsoleerd.
Bouwjaar 2007. Inhoud 770m³. Woonoppervlakte 188m². Bijgebouw 283m²: Perceel 17.910m².
Sterke kenmerken:
-De woning, gebouwd in 2007, is volledig instapklaar
-Wonen in harmonie met de natuur, waarbij het landschap en biodiversiteit centraal staan
-Gigantisch perceel van 17.910m² met grotendeels geïsoleerd multifunctioneel bijgebouw van 283m²
-Vloerverwarming op de begane grond
-Grote woonkamer met openslaande deuren naar de tuin
-Moderne keuken met kookeiland en volledig geïntegreerde inbouwapparatuur
-De badkamer is luxe en ruim, uitgerust met een ligbad, een luxe douchecabine en een dubbele wastafel
-4 slaapkamers en 1 werkkamer
-Keurig onderhouden o.a. strakke wand- en plafondafwerking en goede vloeren
-Energielabel A, volledig geïsoleerd
-35 zonnepanelen
-Airconditioning
-Heerlijke achtertuin met veranda en grenzend aan een groene boomgaard met verschillende fruitbomen en beplantingen
-De gehele woning is voorzien van kunststof kozijnen en elektrisch bedienbare rolluiken
-Er is een eigen ontsluiting naar het achterperceel
-Het perceel achter de woning is aangemerkt als WRO zone (intensiveringsgebied). Hier liggen eventueel toekomstige mogelijkheden voor de nieuwe eigenaar om nieuwbouw te realiseren/ontwikkelen als die behoefte er zou zijn.
Indeling:
Begane grond:
De royale woonkeuken met eetkamer springt het meest in het oog. Deze is gesitueerd aan de achterzijde en het midden van het huis en kijkt uit over de tuin. Met dubbele deuren staat u direct op het terras. De open keuken is luxe ingericht en voorzien van luxe inbouwapparatuur. Zo treft u naast de gebruikelijke apparatuur een flink fornuis met dubbele oven en zes gaspitten. De afwerking is tot in detail perfect. De lange eettafel voor acht personen heeft een centrale plek gekregen.
Aansluitend bevindt zich de woonkamer met openslaande deuren en veel lichtinval. Tevens bevindt zich hier een royale werkkamer. Beide ruimtes worden afgesloten met mooie glas-in-lood deuren. De bijkeuken bij de achter-entree is voorzien van veel kastruimte met tevens de wasmachine- en drogeraansluiting. De royale provisiekelder is bereikbaar via de hal.
De begane grond is voorzien van vloerverwarming met een klimaatregeling. Hierdoor is zomer en winter de woning op een behagelijke temperatuur te houden.
Op de verdieping vindt u vier flinke slaapkamers en een ruime badkamer met een bijzonder fraaie afwerking en voorzien van vloerverwarming. U heeft hier een ligbad, een aparte douche, een 2e toilet en een dubbele wastafel verwerkt in een fraai meubel. De douche is voorzien een regendouche. Het warme water en druk is op alle punten optimaal.
De royale bergzolder is met een vaste trap bereikbaar.
Alle ramen en deuren van het huis zijn voorzien van ingebouwde rolluiken die elektrisch bedienbaar zijn.
Buiten:
De garage en schuur zijn opgetrokken op een stenen fundering met houten opbouw en betonvloeren.
Aan de garage is een veranda aangebouwd waar u heerlijk kunt genieten van de ondergaande zon. Door middel van de gasheater kunt u zelfs tot in de kleine uurtjes van de rust genieten.
Grote tuinkas waar u uw eigen groenten en fruit kan kweken.
Wij zien u graag bij dit unieke object. Vergeet niet uw laarzen mee te nemen!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,420
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Gable roof covered with cane
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 188 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- External storage space
- 283 m²
- Plot size
- 17,910 m²
- Volume in cubic meters
- 770 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- HUISSEN N 2
- Cadastral map
- Area
- 10,090 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HUISSEN N 4
- Cadastral map
- Area
- 7,820 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, sheltered location, outside the built-up area and rural
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 13,600 m² (170.00 metre deep and 80.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation
Garage
- Type of garage
- Attached wooden garage and parking place
- Capacity
- 8 cars
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
15,977x
Viewed
160x
Saved
28-11-2025
On Funda
Neighborhood

Buitengebied Huissen
Huissen- Residents
- 1,320
- Family with children
- 44%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




