Sales history
- Listed since
- May 8, 2025
- Date of sale
- September 1, 2025
- Term
- 3½ month
Description
ATTENTIE: U WORDT VRIENDELIJK VERZOCHT OM UITSLUITEND VIA E-MAIL OF FUNDA TE REAGEREN, NÁ ONTVANGST VAN UW GEGEVEN NEMEN WIJ CONTACT MET U OP.
Deze halfopen woning met veel potentieel op een ruim perceel in Kotem/Maasmechelen wordt u door Immo - Verslegers in samenwerking met Nedafmakelaardij te koop aangeboden.
Ontdek deze charmante woning uit de jaren 40, gelegen op Grotestraat 240 in Kotem (Maasmechelen). Deze halfopen bebouwing combineert karaktervolle elementen met een verrassende hoeveelheid ruimte, zowel binnen als buiten. De woning is ideaal voor wie op zoek is naar een renovatieproject dat volledig naar eigen smaak ingericht kan worden — of voor investeerders met oog voor rendement.
OMGEVING
Deze eigendom bevindt zich in een rustige en aangename buurt, op slechts 3 km van de Rijksweg en 5 km van de E314. De nabijheid van natuur en recreatie maken deze locatie de ideale uitvalsbasis voor gezinnen, koppels én huurders.
INDELING
Via de inkomhal betreedt u de woning, waar u meteen toegang heeft tot de woonkamer. Deze staat in verbinding met de eetkamer en aansluitende keuken, die rechtstreeks toegang biedt tot de tuin. Achter de keuken bevinden zich de badkamer en een praktische bergruimte. Aan de voorzijde van het gelijkvloers bevindt zich een eerste slaapkamer of extra woonkamer/bureau.
De eerste verdieping is momenteel ingericht als een volwaardig tweeslaapkamerappartement, voorzien van een eigen keuken, badkamer en zelfs een terras. Dit biedt uitstekende mogelijkheden om de woning op te splitsen in meerdere entiteiten, perfect voor verhuur of doorverkoop.
De ruime zolderverdieping, bereikbaar via een vaste trap, kan eenvoudig ingericht worden als extra slaapkamer of hobbyruimte.
Het perceel van maar liefst 9a 33ca biedt een diepe tuin met prachtig open zicht op de achterliggende velden — een oase van rust en privacy. Achteraan bevindt zich een vrijstaande garage met tuinberging. De woning is bovendien gedeeltelijk onderkelderd, wat extra opbergruimte of functionele mogelijkheden biedt.
INVESTERINGSPOTENTIEEL
Dankzij de royale oppervlakte, bestaande indeling en scheiding tussen de verdiepingen, biedt dit pand unieke kansen.
Denk aan het creëren van twee of zelfs drie aparte woonunits, elk met eigen voorzieningen en buitenruimte.
TROEVEN
• Halfopen bebouwing op ruim perceel
• Authentieke bouwstijl uit de jaren 40 met karaktervolle elementen
• Mogelijkheid tot opsplitsing in meerdere woonentiteiten
• Grote, inrichtbare zolderverdieping
• Gedeeltelijke kelder
• Vrijstaande garage en tuinberging
• Zicht op achterliggende velden
- Stedenbouwkundige inlichtingen in aanvraag -
Let op: de achterliggende tuin op de foto hoort er maar voor de helft bij. Er dient nog een scheiding geplaatst te worden tussen dit stuk tuin en de geburen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,368
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 201 m²
- Plot size
- 933 m²
- Volume in cubic meters
- 403 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- E
Cadastral data
- MAASMECHELEN A 123
- Cadastral map
- Area
- 933 m²
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,931x
Viewed
24x
Saved
8-5-2025
On Funda
Neighborhood
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.