Sold
Schubertlaan 1152324 CR LeidenFortuinwijk-Noord
€ 339,000 k.k.
- 82 m²living area
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- March 14, 2025
- Date of sale
- April 5, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
‘Fantastisch licht en goed ingedeeld 3-kamerappartement (voorheen 4-kamer) van 82m2 met een moderne uitstraling en fraai uitzicht op een goede locatie in Leiden’
Altijd al willen wonen in een verzorgd complex met een centrale ligging? Het appartement ligt in de omgeving van Park Hooghkamer en Polderpark Cronesteyn en om de hoek van De Luifelbaan, dat ruim van opzet is, het heeft een heerlijk zonnig balkon en ligt op fietsafstand van het centrum van Leiden.
INDELING
Begane grond:
Na de verzorgde entree met bellentableau, brievenbussen en het trappenhuis volgt de gemeenschappelijke lift naar de 2e etage. De berging is ook op de begane grond gesitueerd.
Tweede etage:
Bij binnenkomst in dit voormalige 4-kamerappartement op de tweede verdieping volgt de entree met ruimte voor een garderobe, de meterkast en een portaal met veel glas naar de zeer ruime woonkamer. De 3e slaapkamer is bij de woonkamer getrokken, maar kan ook weer eenvoudig worden teruggebracht naar een 3e slaapkamer. Tevens is er toegang tot de separate keuken, twee slaapkamers, de badkamer en een toilet met fonteintje. De riante, open living is prachtig licht door het grote raam en de goede indeling waarbij het uitzicht op het water en fantastisch is. Het balkon, dat breed en overdekt is, grenst aan de eetkamer en heeft ruimte voor een heerlijke zitopstelling. Er is een aantrekkelijk uitzicht op het omliggende groen en het water van de Korte Vliet. De lichte keuken is voorzien van diverse apparatuur waaronder een vaatwasser, oven, 5-pits gaskookplaat, een afzuigkap en een koelkast. Ook de wasmachine- en drogeraansluiting bevinden zich hier. De slaapkamers zijn beide licht en hebben een goede afmeting. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt over toegang tot het balkon. De badkamer is efficiënt ingedeeld en geheel voorzien van neutraal tegelwerk. Er is een douche, handdoekradiator en een wastafel met opbergmeubel. In de hal is een separaat toilet gerealiseerd met een fonteintje.
OMGEVING
Dit appartement is gelegen in de populaire en centrale Componistenbuurt in Leiden, dichtbij onder andere diverse scholen, de Universiteit, horeca en meerdere sportfaciliteiten. Winkelcentrum De Luifelbaan ligt op enkele minuten lopen en biedt een veelzijdig winkelaanbod voor de dagelijkse boodschappen. Ook het LUMC en het Bioscience park zijn nabij, evenals diverse uitvalswegen zoals de A4, N11 en de A44 en openbaarvervoermogelijkheden zoals het NS station Leiden Centraal. Bovendien zijn er meerdere recreatiemogelijkheden in de omgeving waaronder de oever van de Korte Vliet en het prachtige Polderpark Cronesteyn met 6 kilometer wandelpad en de gezellige horecagelegenheid ‘De tuin van de smid’, maar natuurlijk is ook de Leidse binnenstad snel bereikbaar.
Van deze woning is ook een eigen website beschikbaar. Met behalve de foto's op groot formaat ook allerlei handige tools. Ook de relevante documentatie kunt u hier vinden. Download de brochure om naar deze site te gaan!
Kom kijken en laat je verrassen!
KENMERKEN
- Bouwjaar 1967
- Woonoppervlakte 82m2
- Zonnig balkon met fantastisch uitzicht op het water van de Korte Vliet
- Zeer centraal gelegen en verzorgd complex
- 2 slaapkamers en de mogelijkheid om een derde te realiseren
- Lift aanwezig
- Actieve VvE, maandelijkse kosten € 260,00,- incl. voorschot stookkosten en water.
Vraagprijs: € 339.000,- K.K. | Oplevering: in overleg
NEN 2580 meetrapportage is beschikbaar.
Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een ouderdom en asbest clausule.
Nimmer bewoon-clausule is van toepassing.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het kadaster.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 339,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,134
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 260.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 82 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 261 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Gas water heater
Cadastral data
- LEIDEN O 2778
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 260.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,320x
Viewed
33x
Saved
14-3-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




