Sold
- 143 m²living area
- 172 m²plot size
- 4bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- January 24, 2025
- Date of sale
- February 19, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Instapklare en uitgebouwde hoekwoning op een fantastische locatie in Lent te koop!
Deze woning is een unieke kans; gelegen op een fraaie locatie, moderne afwerking, 4 slaapkamers, parkeren voor de deur en nog veel meer! Op loopafstand vind je het nieuwe centrum Hart van de Waalsprong met alle dagelijkse voorzieningen, zoals supermarkten, horeca en diverse overige winkels. Daarnaast is het station van Nijmegen-Lent dichtbij gelegen. De Waal met uiterwaarden zijn op loopafstand en ideaal voor een wandeling door de natuur. Het bruisende stadscentrum van Nijmegen vind je op circa 10 minuten fietsen.
Indeling:
Begane grond:
De auto parkeer je voor de deur, of aan de zijkant met mogelijkheid voor een openbare elektrische laadpaal. Via de strak aangelegde voortuin bereik je de voordeur van de woning. Je komt binnen in de sfeervolle gang met garderobe, toilet met fonteintje, trapopgang en doorloop naar de woonkamer. De woonkamer is erg sfeervol met pvc vloer in Hongaarse punt patroon, elektrische haard, moderne keuken en grote glazen pui richting de achtertuin. De moderne keuken is gelegen aan de voorzijde en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Daarnaast is er voldoende ruimte voor een grote eettafel en zithoek. Er is nog meer gevoel van ruimte door de hoge plafons en grote raampartijen rondom. Voor je dagelijkse opslag is er een trapkast afgesloten met een moderne houten deur. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming.
1e verdieping:
Op deze verdieping vind je drie slaapkamers en een moderne ruime badkamer. De slaapkamers zijn circa 6, 9 en 12 m2 en allen voorzien van een nette laminaatvloer. Ook hier vallen direct de grote raampartijen op met veel natuurlijk daglicht en uitzicht over de omgeving. De grote slaapkamer is voorzien van een ruime inbouwkast. De badkamer is modern en voorzien van een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel, toilet en vloerverwarming. Ook in deze ruimte is aan alle details gedacht!
2e verdieping:
Deze verdieping biedt nog veel mogelijkheden. Er is momenteel één slaapkamer van circa 12 m2 en een wasruimte. Hier kun je nog alle kanten op, denk aan een extra slaapkamer, kantoor, sportruimte of speelkamer voor de kinderen. Ook hier grote raampartijen en nette vloer- en wandafwerking.
Tuin:
De tuin is gelegen op het noord-westen en heeft door de ligging op de hoek de gehele dag schaduw- en zonplekken. De tuin is netjes aangelegd met een combinatie van groen en terras. Daarnaast is er nog een vrijstaande berging van 6m2 met achterom.
Bijzonderheden:
* 143 m2 woonoppervlakte
* 172 m2 perceel
* energielabel A+
* ideale locatie in Lent
* 4 slaapkamers (5 slaapkamers mogelijk)
* moderne afwerking
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,161
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2021
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 143 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 172 m²
- Volume in cubic meters
- 507 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- French balcony, optical fibre, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Electric heating, district heating and partial floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- NIJMEGEN F 629
- Cadastral map
- Area
- 172 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with building and planting rights
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 60 m² (12.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
6,788x
Viewed
100x
Saved
24-1-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




