Sold
Kokmeeuw 133831 HH LeusdenAlandsbeek-Oost
€ 545,000 k.k.
- 128 m²living area
- 189 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- June 19, 2025
- Date of sale
- July 28, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Kokmeeuw 13 in Leusden – Hier woon je met plezier!
Op zoek naar een huis waar je elke dag met een glimlach thuiskomt? Dan is Kokmeeuw 13 in de groene wijk Alandsbeek precies wat je zoekt! Deze speels ingedeelde Skidakwoning staat op een unieke plek, met aan de voorzijde een brede groenstrook en een waterpartij. Je kijkt heerlijk vrij weg, terwijl je toch alle voorzieningen vlakbij hebt. De sfeer in de wijk is vriendelijk en ruimtelijk, met volop wandelpaden, speelplekken en het prachtige Valleikanaal om de hoek.
Zodra je binnenstapt, valt de verrassende indeling meteen op. De hal is praktisch en netjes, met inbouwkasten, een garderobenis, meterkast en een modern toilet. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de uitbouw en de serre met schuifpui naar de tuin. Hier kun je zomer én winter genieten van de zon en het groen – of lekker knus bij de houtkachel op koudere dagen.
Aan de voorzijde van de woning ligt de ruime woonkeuken, compleet met een lange keukenwand met gaskookplaat, afzuigkap, koel-vriescombinatie en (stoom)oven. In het midden staat een schiereiland met spoelbak en vaatwasser. Hieraan kan wat gezelschap plaatsnemen op de barkrukken, terwijl er heerlijk gekookt wordt. De eethoek nodigt uit tot lange avonden tafelen – en misschien wel een spontaan etentje met vrienden of buren.
Vanuit de hal bereik je ook de inpandige berging, ooit een garage, nu een praktische ruimte met volop mogelijkheden. Of je ‘m gebruikt als opslag, hobbyruimte of misschien zelfs als kantoor aan huis – hier kun je alle kanten op. Er is een aansluiting voor wasmachine en droger. De bergzolder is groot genoeg voor extra opbergruimte of hobbyplek.
Op de eerste verdieping vind je twee royale slaapkamers die zich uitstrekken over de volle breedte van het huis. De kamer aan de voorzijde heeft bovendien een aangrenzende inloop- of kleedkamer – een fijne extra luxe. De badkamer is fris en functioneel, met een douche, wastafel met meubel en een tweede toilet.
De tweede verdieping biedt nog een grote, lichte kamer, perfect als derde slaapkamer, werkplek of logeerkamer. En een voorzolder waar je de cv-installatie en een extra wasmachineaansluiting vindt. Tevens voorzien van wastafel.
En dan de tuin: op het westen gelegen, dus de zon blijft lekker lang hangen. Een plek waar je de dag ontspannen afsluit met een kop thee, een goed boek of een gezellige barbecue.
Wonen aan de Kokmeeuw betekent: rust én gemak. Je loopt zó naar basisscholen, speeltuinen en het winkelcentrum, en bent in no-time bij het Valleikanaal voor een wandeling, fietstocht of zelfs een kanotocht.
Klinkt goed? Kom vooral zelf kijken – dit huis moet je gewoon ervaren.
Zien we je snel?
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 545,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,258
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Shed roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 189 m²
- Volume in cubic meters
- 487 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 35C (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- LEUSDEN F 3078
- Cadastral map
- Area
- 159 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LEUSDEN F 7039
- Cadastral map
- Area
- 30 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 60 m² (15.00 metre deep and 4.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,302x
Viewed
48x
Saved
18-6-2025
On Funda
Neighborhood

Alandsbeek-Oost
Leusden- Residents
- 1,115
- Family with children
- 38%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




