Sold
Heggerank 1777242 MJ LochemLochem-West
€ 500,000 k.k.
- 154 m²living area
- 323 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- May 23, 2025
- Date of sale
- June 11, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
RUIME EN COMPLETE (GEZINS)WONING
Uitgebouwde, half vrijstaande gezinswoning met aangebouwde serre aan de achterzijde, 4 slaapkamers, 2 badkamers, garage en carport. Zeer compleet met riante masterbedroom op de 2e verdieping voorzien van eigen kleedruimte, dakkapel en badkamer. De woning is volledig geïsoleerd, voorzien van een Energielabel B en het keurige interieur gaat al zo'n twee decennia mee. De tuingerichte woonkamer met aluminium serre en openslaande terrasdeuren verbindt binnen met buiten. De diepe achtertuin ligt op het noordwesten en biedt altijd een zon- en/of schaduwterras. Veel groen en volgroeide borders bieden privacy en een gezellige flora en fauna. Gelegen op ruimtelijke hoek van de Heggerank grenzend aan het woonerf Akkerwinde. Een fraaie woonlocatie nabij het ‘fietscross bosje’ en beekje de Veengoot. Tevens bevinden (basis)scholen, sportaccommodaties en uitvalswegen zich om de hoek.
PERCEEL
De woning is gelegen op een royaal perceel van 323 m² en biedt volop privacy voor wie van rust houdt. U kunt de auto eenvoudig op eigen terrein parkeren, eventueel onder de carport. In de aangebouwde garage bergt u moeiteloos tuingereedschap en fietsen op, netjes binnen handbereik. Achter de woning ligt een sfeervol aangelegde tuin met weelderige borders, romantische pergola's, een zonneterras en een vijver. De tuin ligt op het noordwesten, dankzij de diepte is er altijd een plek in de zon of juist in de schaduw te vinden.
INDELING
Begane grond: L-vormige hal met meterkast en trapopgang. Toilet met wandcloset en fontein. Woonkeuken met koelkast, oven, keramische kookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Woonkamer met rookkanaal en serre met openslaande tuindeuren.
Aangebouwde garage met CV-opstelling en carport.
1e Verdieping: Overloop. Drie ruime slaapkamers. Badkamer met douche, toilet, wastafelmeubel en ligbad.
2e Verdieping: Overloop. Ruime slaapkamer met dakraam en inloopkast. Badkamer met douche, toilet en wastafelmeubel.
KENMERKEN
Bouwjaar: 1981. Perceel: 323 m². Inhoud: ca. 610 m³. Woonoppervlakte: ca. 154 m². HR-CV ketel (2022). Dak-, muur-, vloer- en glasisolatie. Energielabel B.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 500,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,247
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1981
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 154 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Plot size
- 323 m²
- Volume in cubic meters
- 610 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, 2 toilets, 2 sinks, and 2 washstands
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, and flue
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2022, in ownership
Cadastral data
- LOCHEM E 2558
- Cadastral map
- Area
- 323 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 150 m² (15.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and carport
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
5,603x
Viewed
76x
Saved
23-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




