Sold
- 56 m²living area
- 2bedrooms
- Fenergy label
Sales history
- Listed since
- July 29, 2025
- Date of sale
- August 20, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Instapklaar en zeer stijlvol afgewerkt appartement met twee slaapkamers op geliefde locatie in Maastricht-Scharn.
Aan de Adelbert van Scharnlaan, op een centrale en goed bereikbare locatie in de wijk Scharn, bevindt zich dit stijlvol afgewerkte en volledig instapklare 3-kamerappartement. Het appartement is gelegen op de derde verdieping van het complex en beschikt onder andere over een lichte woonkamer met eetgedeelte, moderne en recent gerenoveerde keuken, stijlvolle badkamer, twee slaapkamers, airco, balkon, zonwering en een privéberging in het souterrain. Dankzij de praktische indeling, de hoogwaardige afwerking en de gunstige ligging nabij uitvalswegen, openbaar vervoer en winkelvoorzieningen is dit een ideale woning voor starters, alleenstaanden of stellen.
INDELING
Souterrain:
Ruime privéberging (ca. 7m²), ideaal voor fietsen en extra opslag.
Begane grond:
Representatieve hoofdentree met bellentableau, brievenbussen, lift en trappenhuis.
Derde verdieping (appartement):
Bij binnenkomst betreedt u een ruime hal met vernieuwde meterkast (2024) en toegang tot vrijwel alle vertrekken. Middels moderne staallook deur bereikt men de woonkamer met aangrenzend eetgedeelte (totaal ca. 24m²) gesitueerd aan de voorzijde van het appartement. Vanuit hier is er toegang tot een gezellig balkon op het zuiden. De ruimte is aangenaam licht en neutraal afgewerkt. De recent geplaatste keuken (2024), uitgevoerd in hoekopstelling, is voorzien van diverse inbouwapparatuur: een koelkast, vriezer, spoelbak, vaatwasser, 4-zone inductiekookplaat met afzuigkap en een combi-oven. Via een schuifdeur bereikt u de ruime hoofdslaapkamer (ca. 12m²), die in directe verbinding staat met de badkamer (ca. 4m²). Deze badkamer is in 2023 volledig vernieuwd en stijlvol ingericht met een inloopdouche, wandcloset, wastafelmeubel en een elektrisch verwarmbare spiegel met verlichting. De slaapkamer beschikt over een krachtige airco-installatie (Mitsubishi, 2023) die het hele appartement efficiënt kan koelen en verwarmen. De tweede slaapkamer (ca. 6m²), gelegen aan de galerijzijde, wordt momenteel gebruikt als thuiswerkplek en kastenkamer, maar is ook uitstekend te benutten als logeer- of kinderkamer. Via de hal is eveneens de praktische technische ruimte bereikbaar. Deze is voorzien van een op maat gemaakte kastenwand met ingebouwde witgoedaansluiting en biedt plaats voor de elektrische boiler (huur).
Nadere bijzonderheden:
- Instapklaar appartement met twee slaapkamers;
- Voorzien van glad stucwerk en recent gerenoveerd;
- Airconditioning (Mitsubishi, 2023) in eigendom;
- Moderne keuken (2024) en badkamer (2023);
- Vernieuwde meterkast (2024);
- Privéberging in het souterrain (ca. 7m²);
- Volledig voorzien van houten kozijnen, grotendeels met HR-glas;
- Verwarming via blokverwarming, warm water via elektrische boiler (huur via Volta Limburg, € 19,- p.m.);
- Balkon op het zuiden;
- VvE-bijdrage: € 195,14 per maand (appartement) + € 19,23 (berging), inclusief o.a. waterverbruik, opstal- en glasverzekering, reservering groot onderhoud en schoonmaak algemene ruimtes;
- Voorschot stookkosten: € 150,- per maand;
- Momenteel voorzien van energielabel F, echter staan er verduurzamingsmaatregelen op de planning en zou dit het energielabel aanzienlijk verbeteren;
- Alle afmetingen zijn indicatief en hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Omgeving:
Scharn is een wijk in het oostelijke deel van Maastricht. De wijk beschikt over een hoog voorzieningsniveau. Naast meerdere winkel- en horecavoorzieningen zijn er drie basisscholen. De wijk heeft enkele huisartsen en tandartsen binnen haar grenzen. Tevens heeft wijk een aantal sportverenigingen. De omgeving van de wijk kenmerkt zich door veel groen, perken, bomen en plantsoenen. Tevens zijn uitvalswegen richting Maastricht- centrum, Eindhoven, Heerlen en Aken snel te bereiken. Bedrijven als het MECC, MUMC+ en Universiteit zijn op fietsafstand.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 219,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,911
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 214.37 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 56 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 175 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story and a basement
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, elevator, and passive ventilation system
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler (rental)
Cadastral data
- HEER A 10131
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 214.37 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
7,583x
Viewed
132x
Saved
29-7-2025
On Funda
Neighborhood

Scharn
Maastricht- Residents
- 6,880
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 3,603
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




