Sold
Weegbree 673641 VB MijdrechtTwistvlied-Wickelhof
€ 395,000 k.k.
- 70 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- January 31, 2026
- Date of sale
- March 3, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Welkom in dit lichte 3-kamer hoek-appartement met vrij uitzicht en zonnig balkon gelegen op de bovenste verdieping van een verzorgd kleinschalig appartementencomplex met lift. Dankzij de hoekligging kijk je uit over het groen en de Dr. van der Haarlaan.
Bij het appartement hoort een berging in de onderbouw. Parkeren kunt u op het parkeerterrein bij het gebouw. Het complex is goed onderhouden en er is een actieve VVE. Op het dak van het gebouw liggen zonnepanelen voor de stroomvoorzieningen van de algemene ruimten.
Het appartement heeft een gunstige ligging ten opzichte van allerlei voorzieningen zoals supermarkten, scholen, sportclubs en het gezellige dorpscentrum van Mijdrecht. Ook de uitvalswegen richting Amsterdam, Utrecht, Schiphol zijn goed bereikbaar via de N201.
Indeling
Via de centrale entree met lift of trap bereikt u de bovenste verdieping waar zich de centrale hal met toegang tot het appartement bevindt. De hal geeft u toegang tot alle vertrekken.
De woonkamer heeft een hoekligging en daardoor aan twee zijden raampartijen en er is een toegang naar het balkon op het zuidoosten. Het balkon is afwerkt met tegels en er is een elektrisch screen aanwezig. Hierdoor is de woonruimte heerlijk licht en biedt ruimte aan een ruime eethoek en zithoek. Aansluitend vindt u de half open keuken met een keuken in U-opstelling in een moderne koffiekleur met een kunststof werkblad in een lichte houtlook. De keuken heeft een inductiekookplaat ( 2018) met recirculatieafzuigkap, een koel-vriescombinatie (2023), een combi oven en er is een aansluiting voor een vaatwasser.
Er zijn twee slaapkamers waarvan één eveneens een toegangsdeur heeft naar het balkon. De badkamer is in 2018 vernieuwd en heeft een halfronde douchecabine, wit wastafelmeubel en een aansluiting voor een wasmachine en droger. Het toilet ( 2018) bevindt zich separaat van de badkamer, in de hal en is voorzien van een wandcloset een fontein met kastje.
Berging
Vanuit de centrale hal en via een buitendeur krijgt u toegang tot uw (fietsen)berging. Naast het stallen van uw fietsen is er nog voldoende bergruimte voor andere spullen.
Bijzonderheden
- Energielabel B;
- Servicekosten € 170,- per maand;
- De gevels zijn recent geankerd;
- Actieve VVE
- Jaloezie cassettes zijn ca. 8 jaar oud;
- Extra groep voor inductiekookplaat geplaatst.
Ligging
Wonen in de woonwijk Wickelhof betekent genieten van het op korte afstand gelegen groene Wickelhofpark, voor ontspannen wandelingen. De centrale ligging in de Randstad maakt het weekendplezier compleet, met fietstochten door het Groene Hart en uitstapjes naar de Vinkeveense Plassen. Binnen 5 minuten fietsen bereikt u het gezellige dorpscentrum van Mijdrecht met al zijn voorzieningen. Dankzij de Provincialeweg N201 (Haarlem-Hilversum) zijn er snelle verbindingen naar onder meer Amstelveen, Schiphol, Amsterdam, Hilversum en Utrecht.
Mis deze kans niet! Plan nu uw bezichtiging en ervaar zelf het comfort en de klasse die dit appartement te bieden heeft. U bent van harte welkom!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,643
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 170.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 220 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, and mechanical ventilation
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE-28/24 (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- MIJDRECHT C 8141
- Periodic contribution
- Yes (€ 170.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,088x
Viewed
35x
Saved
30-1-2026
On Funda
Neighborhood

Twistvlied-Wickelhof
Mijdrecht- Residents
- 3,070
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,852
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.