Sales history
- Listed since
- October 30, 2025
- Date of sale
- February 23, 2026
- Term
- 3½ month
Description
ATTENTIE: U WORDT VRIENDELIJK VERZOCHT OM UITSLUITEND VIA E-MAIL OF FUNDA TE REAGEREN, NA ONTVANGST VAN UW GEGEVENS NEMEN WIJ CONTACT MET U OP.
DEZE VRIJSTAANDE WONING MET 3 SLAAPKAMERS OP EEN PERCEEL VAN 10A59CA TE MOLENBEERSEL WORDT U DOOR N78 VASTGOED IN SAMENWERKING TE KOOP AANGEBODEN.
TROEVEN
- Topligging.
- Instapklaar.
- Groot perceel.
- Overdekt terras.
KELDERVERDIEPING
- Kelderruimte (2,00m x 3,33m = 6,66m²): betonvloer.
GELIJKVLOERS
- Inkomhal (1,99m x 3,28m = 6,53m²): laminaatvloer.
- Woonkamer ((3,31m x 7,92m) + (1,01m x 3,48m) = 29,73m²): houthaard, laminaatvloer.
- Keuken (4,16m x 4,24m = 17,64m²): onder- en bovenkasten, lades, inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging, oven, koelkast, vaatwasser, keramieken werkblad, laminaatvloer.
- Toilet (1,00m x 1,23m = 1,23m²): hangtoilet, wasbakje, tegelvloer.
- Wasplaats (2,45m x 3,48m = 8,53m²): grote wasbak met kraan, aansluiting wasmachine, laminaatvloer.
- Badkamer (3,44m x 2,44m = 8,39m²): dubbele wasbak met onderkasten, vrijstaand bad, grote douche, tegelvloer.
VERDIEPING +01
- Overloop ((3,50m x 2,00m) + (0,97m x 1,21m) = 8,17m²): laminaatvloer.
- Slaapkamer 1 (4,40m x 3,52m = 15,49m²): laminaatvloer.
- Slaapkamer 2 (4,25m x 3,21m = 13,64m²): laminaatvloer.
- Slaapkamer 3 (3,14m x 3,22m = 10,11m²): laminaatvloer.
- Toilet (1,00m x 2,00m = 2,00m²): wasbakje, laminaatvloer.
VERDIEPING +02
- Zolderruimte: oppervlakte bovenverdieping, hele dek geïsoleerd, nog in te richten (momenteel bergzolder).
EXTERIEUR
- Garagebox.
- Ruime tuin.
- Overdekt terras.
Financieel
Prijs: € 449.000
Beschikbaarheid: Vanaf akte
Kadastraal inkomen: € 337
Opbrengsteigendom: Nee
Pand
Bewoonbare opp.: 121,00 m²
Constructie: Open
Bouwjaar: 1960
Terrein
Grondoppervlakte: 1.059,00 m²
Tuin: Ja
Paardenstallen: Ja
Indeling
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Terras: Ja
Energie
EPC: 328 kWh/m²
EPC unieke code: 20251029-0003722219-RES-1
EPC klasse: D
Type ramen: PVC
Beglazing: Dubbele beglazing
Verwarming: Gas
Garage
Garage: 1
- Last asking price
- € 449,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,711
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 121 m²
- Plot size
- 1,059 m²
- Volume in cubic meters
- 339 m³
Layout
- Number of rooms
- 13 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- KINROOI D 1011
- Cadastral map
- Area
- 1,059 m²
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,521x
Viewed
44x
Saved
30-10-2025
On Funda
Neighborhood
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.