Sold
Tijgervlinder 83863 GP NijkerkSpoorkamp/De Terrassen
€ 415,000 k.k.
- 78 m²living area
- 101 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 27, 2025
- Date of sale
- April 16, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
In de kindvriendelijke wijk De Terrassen, aan de Tijgervlinder, staat deze goed onderhouden woning met drie slaapkamers en een zonnige tuin op het noordwesten.
De begane grond is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming, en openslaande deuren zorgen voor een mooie verbinding met de tuin.
De keuken is uitgerust met inbouwapparatuur, de nette badkamer biedt comfort, en de bergzolder biedt extra opbergruimte.
Dit huis is een fijne plek om te wonen. Parkeren is mogelijk aan zowel de voor- als achterzijde van de woning, en voor kinderen is er volop speelruimte in de omgeving.
Indeling:
Begane grond:
Als je voor de woning staat, word je direct enthousiast. Dit is een huis met een fraaie uitstraling en met een leuke voortuin, waar je ’s ochtends al in de zon kan zitten. Achter de voordeur is de brede hal waar, net als op de hele begane grond, een tegelvloer met vloerverwarming ligt. De toiletruimte, uitgevoerd met grijze tegels en modern sanitair, is van goed formaat.
Vanuit de hal loop je de keuken in, die in open verbinding met de woonkamer staat. Onder de trap is een handige bergkast en in de keuken staat een lichte hoekopstelling, voorzien van diverse inbouwapparatuur: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, vaatwasser, koelkast en een vriezer. De muren in de keuken zijn, net als in de woonkamer, gestuct. In de tuingerichte woonkamer is genoeg ruimte voor een eettafel, een heerlijke bank en een tv-meubel. Openslaande deuren geven toegang tot de tuin en door de grote ramen aan de westkant valt veel licht naar binnen.
Eerste verdieping:
Na een slimme herindeling zijn er nu geen twee, maar drie slaapkamers op de eerste verdieping. De master bedroom is aan de achterzijde en aan de voorzijde zijn de kamers in gebruik als kinderkamer en werkkamer. Op de vloer ligt laminaat, afgewerkt met witte plinten, en de muren zijn gestuct. Vanaf de overloop zijn niet alleen de slaapkamers, maar ook een bergkast en de badkamer te bereiken. In de bergkast hangt de HR-ketel en de badkamer is ingedeeld met een douche, wastafel en een tweede toilet. Aan de linkerzijde, naast het toilet, is genoeg plek om een ladekast of hoge kast neer te zetten. Perfect voor de handdoeken en verzorgingsartikelen!
Tweede verdieping:
Via een vlizotrap is de bergzolder te bereiken, die een nokhoogte van circa 1.53 meter heeft.
Exterieur:
Voordat je via de voordeur naar binnen liep, heb je de voortuin al gezien. Hier is een terras gemaakt, met zon in de ochtend en middag. Vanuit de woonkamer loop je de geheel betegelde achtertuin in, op het zonnige westen. Aan twee kanten staan houten schuttingen en de berging biedt ruimte om de fietsen neer te zetten. Naast de berging is een poort, die leidt naar een parkeerterrein met speelgelegenheid voor de kinderen.
Bijzonderheden:
- Dak-, spouwmuur- en vloerisolatie;
- Houten kozijnen met HR++ glas;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas Hre Kompakt, 2008);
- Vloerverwarming op de begane grond;
- In 2022 is er een derde slaapkamer gerealiseerd (eerste verdieping);
- Zonnige voortuin (zuidoost) en achtertuin (noordwest) met achterom;
- Parkeergelegenheid aan de voor- en achterzijde;
- Energielabel A
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 415,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,321
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2008
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 78 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 101 m²
- Volume in cubic meters
- 326 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE Kompakt (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- NIJKERK GELDERLAND H 6534
- Cadastral map
- Area
- 101 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 34 m² (4.50 metre deep and 8.85 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,783x
Viewed
46x
Saved
27-3-2025
On Funda
Neighborhood

Spoorkamp/De Terrassen
Nijkerk- Residents
- 2,190
- Family with children
- 47%
- Avg. asking price / m²
- € 4,742
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




