Sold
Ubbergseweg 1286522 KL NijmegenOoyse Schependom
€ 565,000 k.k.
- 150 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 11, 2025
- Date of sale
- July 23, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
Landelijk wonen op 1 minuut van het centrum van Nijmegen! Vanuit de woning heeft u een prachtig uitzicht over het natuurgebied de Ooij. Schuin tegenover de woning ligt een gemaal dat het waterpeil in de polder controleert en iets verderop ligt de Waalbrug. De stuwwal, markant aanwezig op de grens van Nijmegen, geeft de woning rugdekking. Het centrum van Nijmegen is, zelfs te voet, binnen enkele minuten bereikbaar!
Deze smaakvol ingerichte en uitstekend onderhouden stadswoning ligt op een werkelijk uniek stukje Nijmegen. Op de eerste verdieping een woonkeuken met aansluitend een zonneterras/tuin, op de tweede verdieping twee ruime slaapkamers, een mooie badkamer en op de bovenste verdieping een ruime woonkamer met een balkon met uitzicht op de Ooijpolder. En dat allemaal in één woning !
Tip: Bekijk deze mooie woning tevens op de unieke eigen website: ubbergseweg128.nl
INDELING
BEGANE GROND
Afgesloten entree met intercominstallatie, brievenbussen, trappenhuis met lift en toegang tot de eigen kelderruimte.
EERSTE WOONLAAG
Vanuit de hal, waar zich ook de meterkast en het toilet bevinden, komt u in de woonkeuken. Deze is voorzien van een luxe keuken met een ruim werkgebied (in de vorm van een eiland), een 5-pits gaskookplaat, RVS-afzuigkap, heteluchtoven, combimagnetron, koelkast, diepvries en natuurstenen werkblad. In deze woonkeuken is eveneens ruimte voor een grote eettafel. Aan de achterzijde gaat u via de schuifpui de zonnige en besloten achtertuin in. Deze op het zuiden gelegen stadstuin is ruim genoeg voor meerdere zitjes. Deze onder architectuur aangelegde tuin loopt met alle verdiepingen mee omhoog via een talud.
TWEEDE WOONLAAG
Op deze woonlaag bevinden zich twee ruime slaapkamers, een badkamer, een separaat toilet en een overloop. De badkamer bevat een douche, een ligbad, een wastafel en een radiator. Op deze verdieping bevindt zich ook de was-, cv- en bergruimte.
DERDE WOONLAAG
Deze verdieping is ingericht als woonkamer. Deze fraaie woonkamer biedt naast het zitgedeelte en pantry nog ruim plaats voor een werkruimte, atelier of extra slaapkamer. Aan de voorzijde krijgt u via de schuifpui toegang tot het balkon/terras met veel privacy en een goed uitzicht. Het “Hollandsch-Duitsch-Gemaal” (het kenmerkende begin van de Ooij) ziet u vanaf uw terras liggen.
Over een woning als deze moet je eigenlijk niet lezen, dat moet je ervaren. Serieuze gegadigden nodigen wij dan ook van harte uit voor een vrijblijvende bezichtiging van dit unieke object. Onze specialist voor deze woning is Kees Witlox. Hij maakt graag tijd vrij voor een uitgebreide rondleiding.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 2004
- Woonoppervlakte 150 m2 (NEN2580 meetrapport aanwezig)
- Gelegen zeer nabij centrum Nijmegen en natuurgebied de Ooijpolder.
- Uitstekend onderhouden stadswoning.
- Een ruime woonkeuken met aansluitend de zonnige achtertuin
- Ruime woonkamer met fraai uitzicht vanuit dakterras.
- Energielabel A
- Goed functionerende VvE: servicekosten € 263,- per maand
- Beleef de sfeer en bekijk de video en 360 graden foto's
- Aanvaarding in overleg
Voor nadere toelichting en of afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging kunt u ons bellen 085-2220901 of e-mailen
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 565,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,767
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 263.00 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 150 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 11 m²
- Volume in cubic meters
- 489 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2004, in ownership)
Cadastral data
- NIJMEGEN B 5989
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 38 m² (8.00 metre deep and 4.76 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 263.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,970x
Viewed
50x
Saved
11-6-2025
On Funda
Neighborhood

Ooyse Schependom
Nijmegen- Residents
- 270
- Family with children
- 16%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




