Sold
Heyendaalseweg 2606525 SL NijmegenBrakkenstein
€ 569,000 k.k.
- 95 m²living area
- 412 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- January 9, 2026
- Date of sale
- February 9, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Niet vaak treft u zo’n fijn en karaktervol huis met veel mogelijkheden, te koop aan. Een vrijstaand jaren-30 huis,ca 94 m2, met Franse kap midden in Brakkenstein. Het huis ademt een authentieke sfeer. Van de fraaie erker tot de houtkachel en van het massief houten parket tot de openslaande tuindeuren.
Het heeft een diepe speels aangelegde tuin, op een perceel van 412 m2, waarin u de hele dag overal van de zon of schaduw kunt genieten. Helemaal achterin de tuin, ca. 40 m diep, staat een met veel liefde en zorg gebouwd tuinhuis met onder andere originele Franse openslaande deuren, visgraatparket, houtkachel en internet. Het tuinhuis doet denken aan een oude schrijverskamer, biedt stilte, rust en uitzicht en heeft meer mogelijkheden, bijvoorbeeld als speelkamer.
Ook het huis is binnen met veel zorg en aandacht voor bijzondere details aangekleed, zoals originele lichtknopjes uit de jaren ‘20 en kolomradiatoren. De twee slaapkamers zijn ingenieus te vergroten door het aanbrengen van een entresol naar de vliering. De hal/gang is voorzien van een originele granito vloer en geeft toegang tot een toilet en ruime kelder. De knusse keuken, met inductie fornuis en oven, oogt met veel hout warm en authentiek en heeft aansluitend een praktische en lichte bijkeuken.
Op de 1e verdieping treft u drie slaapkamers en een badkamer aan. Er is mogelijkheid balkons te creëren middels plaatsen van balustrades. De badkamer heeft een ligbad met douche en een wastafel. De vliering, over de gehele verdieping, is bereikbaar met een vlizotrap en is voorzien van een Velux raam.
Vlak achter het woonhuis bevindt zich de oorspronkelijke schuur welke deels gerenoveerd is.
De wijk is van oudsher een kerkdorp en heeft nog steeds een eigen, rustig karakter.
Er wonen mensen van verschillende leeftijd en achtergrond. Ook trekt de wijk veel jonge gezinnen door aanwezigheid van een basisschool, sport accommodaties, speeltuinen en Park van Brakkenstein. Het bos van Heumensoord bevindt zich op 300m aan het eind van de straat.
Radboud UMC, Radboud universiteit, winkels, restaurants, bakkerscafé, luxe buurtsuper, supermarkt en bushaltes zijn op loopafstand bereikbaar. En in 15 min. fietst u naar de mooie binnenstad van Nijmegen.
Bijzonderheden, kenmerken:
* Voorzien van 10 zonnepanelen;
* Het huis omvat 94 m2;
* Perceel 412 m2;
* Tuin een diepte van ca. 40 meter;
* Tuinhuis een oppervlakte van ca. 20 m2;
* Schuuropp. 13,5 m2;
* Binnen deels voorzetwand voorziening;
* 2 water reservoirs van ca. 1 m3, ingegraven in de tuin;
* Wateraansluitingen in tuin en tuinhuis;
* Eerste verdieping grotendeels voorzien van glaswol.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 569,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,989
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1927
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- Other space inside the building
- 10 m²
- External storage space
- 34 m²
- Plot size
- 412 m²
- Volume in cubic meters
- 412 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Passive ventilation system and solar panels
- CH boiler
- VHR 25/30 5-5L R6 (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- HATERT B 3363
- Cadastral map
- Area
- 412 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 206 m² (42.00 metre deep and 4.90 metre wide)
Popularity
11,131x
Viewed
139x
Saved
9-1-2026
On Funda
Neighborhood

Brakkenstein
Nijmegen- Residents
- 4,030
- Family with children
- 23%
- Avg. asking price / m²
- € 4,733
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.