Ben je op zoek naar een verrassend ruime en goed onderhouden woning met woonkeuken, vier slaapkamers, modern sanitair en een energielabel A? Kom dan zeker kijken bij deze mooie woning!
De woning is op de begane grond aan de achterzijde over de gehele breedte uitgebouwd en heeft een mooie schuifpui naar de op het westen gelegen tuin met sfeervolle overkapping en schuur/berging. Ook op de zolderverdieping is extra ruimte gecreëerd door het plaatsen van een dakkapel.
Kortom, deze woning biedt door zijn ruimte en comfort een heerlijke plek om te wonen!
Begane grond: hal/entree met pvc-vloer, vaste kast, meterkast, modern betegeld toilet met fontein, woonkamer met pvc-vloer v.v. vloerverwarming, open keuken met modern keukenblok v.v. inductiekookplaat, wasemkap, oven, koelkast, magnetron en vaatwasser, schuifpui naar tuin, bijkeuken/achterentree met vaste kast.
Eerste verdieping: overloop met laminaatvloer, vaste kast, modern betegelde badkamer v.v. douche, wastafelmeubel en toilet, 1e slaapkamer met vaste kast en laminaatvloer, 2e slaapkamer met vaste kast en laminaatvloer, 3e slaapkamer met laminaatvloer.
Tweede verdieping: vaste trap naar overloop met dakkapel, wasmachineaansluiting, cv-installatie en knieschotten, 4e slaapkamer met dakkapel en kastenwand.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1972.
- Kavelgrootte 197 m².
- Woonopp. ca. 118 m², bruto inhoud ca. 399 m³.
- Besloten tuin op westen.
- Met achterom.
- Schuur/berging.
- Overkapping.
- Energielabel A.
- Nefit HR combiketel (2011).
- Zonnepanelen (13 stuks).
- Dak-, glas- en vloerisolatie.
- Gedeeltelijke muurisolatie (voor- en achtergevel en volledige uitbouw).
- Gedeeltelijk v.v. kunststof kozijnen.
- Begane grond v.v. vloerverwarming.
- Meterkast vernieuwd in 2021.
Van deze woning is een unieke, eigen woningwebsite beschikbaar. Download de brochure voor de link naar de website waar u alle gegevens van de woning kunt vinden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 365,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,093
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1972
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
118 m²
External storage space
15 m²
Plot size
197 m²
Volume in cubic meters
399 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, toilet, and washstand
Number of stories
2 stories and an attic
Facilities
Rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
Energy label
A
Insulation
Roof insulation, double glazing and floor insulation
Heating
CH boiler and partial floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit HR combiketel (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)