Sold
Gorterdiep 91723 AL Noord-ScharwoudeNoord-Scharwoude West
€ 549,000 k.k.
- 128 m²living area
- 452 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 30, 2025
- Date of sale
- May 2, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
UNIEKE KANS. OP EEN GEWELDIGE LOCATIE, IN GEZELLIGE WOONOMGEVING, TE KOOP VRIJSTAAND SFEERVOL HUIS.
De extra kamer op de begane grond kan als kantoor, speel- of slaapkamer gebruikt worden. Thuiswerken, gelijkvloers slapen of kinderen een eigen plekje geven wordt hierdoor mogelijk. Het geeft in ieder geval aan dat er meer dan voldoende ruimte is voor iedereen
Wel willen we benadrukken dat er (veel) werk aan de winkel is! Het huis is niet op alle punten in goede staat maar daar is de prijs dan ook naar.
Kom Binnen:
Entree, hal, toilet, meterkast, houten trap naar boven en deur naar de woonkamer. De woon- en eetkamer is licht dankzij de grote ramen, heeft een houten vloer en er zijn openslaande deuren naar de achtertuin. De woonkamer kunt u geheel naar eigen inzicht wijzigen veranderen tot een gezellige ruimte. Vanuit de halfopen keuken heb je via het grote raam uitzicht op de achtertuin. De keuken heeft voldoende ruimte, echter deze is wel aan vervanging toe. Vanuit de keuken is een deur naar de bijkeuken. De bijkeuken is eventueel de plek voor uw wasmachine, wasdroger, CV en hete lucht verwarming. Vanuit de bijkeuken loopt u zo de garage in. Op de begane grond heeft u dus wonen, koken, werken of slapen, en een bijkeuken die naar de garage leidt. Ruimte genoeg!
Eerste verdieping:
Ruime overloop met bergruimte. Op de eerste verdieping zijn nu drie slaapkamers aanwezig. Dit waren oorspronkelijk vier kamers. Alle slaapkamers hebben een goed formaat.
De badkamer is voorzien van bad, toilet, wastafel en aparte douche. Ook de bovenverdieping en de badkamer moeten worden aangepakt. Daar zult u geen spijt van krijgen, want zodra deze vrijstaande woning weer volledig up-to-date is, zal het een echt paleisje zijn.
Tweede verdieping:
Via een in- en uitschuifbare vlizotrap is een bergzolder waar u al uw niet dagelijkse spullen kunt opbergen.
Garage:
Uiteraard heeft deze woning een garage. Groot genoeg voor een auto, hoewel wij verwachten dat die er niet in gaat staan. Al uw fietsen en andere spullen kunt u hier eenvoudig kwijt. De garage is voorzien van openslaande deuren. De garage is van binnenuit bereikbaar zodat u met de boodschappen eenvoudig in huis komt.
Voor de garage is meer dan voldoende plek om uw auto op eigen terrein te parkeren en er is voldoende parkeergelegenheid voor de woning.
Buitenleven:
Deze vrijstaande woning heeft een inpandig bereikbare garage is echt op een locatie gelegen waar u zowel om het huis als in de tuin zult genieten. De prachtige tuin met veel groen aan voor-, zij- en achterkant is zeer zonnig gelegen (noordwest) en heeft momenteel een ruim terras. U heeft genoeg ruimte voor het plaatsen van een lounge set, speeltoestel, hottub of veranda. Wilt u heerlijk in de zon zitten, de schaduw opzoeken en de kinderen op straat laten spelen; het kan hier allemaal. Buitenleven is hier zowel in de tuin als om het huis een feestje.
Tot Slot:
We willen nogmaals benadrukken dat het huis een opknapbeurt nodig heeft!
De locatie, woonomgeving en het huis is het zeker waard. Midden in het dorp, dicht bij winkels, scholen en (sport) verenigingen en toch ook heel rustig en vriendelijk. Jong en oud zal zich hier thuis voelen en er is een gezonde sociale controle. Daarnaast bus, treinstation en wegen naar Alkmaar, Schagen en Amsterdam op korte afstand. Kortom na een goede aanpak is het hier een heerlijke plek om te genieten!
Interesse gewekt? U bent van harte welkom!
Kenmerken:
- Vrijstaande woning met garage
- 5 kamers, 3 slaapkamers, 1 badkamer
- Cv-ketel: Intergas Kombi Kompakt HRE 24/18 a 2019
- Heteluchtverwarming: Brink allure
- Energielabel C
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 549,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,289
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1979
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Plot size
- 452 m²
- Volume in cubic meters
- 531 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- Hot air heating
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- LANGEDIJK B 1905
- Cadastral map
- Area
- 452 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,982x
Viewed
81x
Saved
30-3-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




