Sold
Gerbrandystraat 458072 WP NunspeetNunspeet-Oost
€ 495,000 k.k.
- 135 m²living area
- 194 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherUitgebouwde woning met dubbele garage, berging en veranda. Label B
Sales history
- Listed since
- April 29, 2026
- Date of sale
- May 26, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Op een prachtige vrije hoek aan de Gerbrandystraat mogen wij u deze UITGEBOUWDE EINDWONING MET DUBBELE GARAGE, BERGING EN VERANDA aanbieden. Een verrassend ruime en uitstekend verzorgde woning waar comfort, leefruimte en praktische mogelijkheden op een mooie manier samenkomen. Met een perceel van 194 m², een royale uitbouw aan de achterzijde en maar liefst twee inpandig bereikbare garageboxen, beschikt u hier over een woning die echt uniek te noemen is. Wat deze woning direct bijzonder maakt, is de extra ruimte op de begane grond dankzij de dubbele garage, waarvan één ruimte is omgebouwd tot praktische bijkeuken. Ideaal voor het opbergen van spullen, hobbyruimte of zelfs werken aan huis. De woning is door de jaren heen keurig onderhouden en bovendien volledig na-geïsoleerd en voorzien van 10 zonnepanelen. Ook qua leefruimte komt u hier niets tekort. Met vijf slaapkamers en twee grote kunststof dakkapellen is dit een fantastische gezinswoning. Daarnaast is de woning voorzien van airconditioning op zowel de begane grond als de tweede verdieping. De achtertuin is verzorgd aangelegd en beschikt over een fijne veranda met berging en een praktische achterom. Een heerlijk gezinshuis op een mooie plek, met verrassend veel ruimte en mogelijkheden. Nieuwsgierig geworden? Van harte welkom voor een bezichtiging. Kijk ook op gerbrandystraat45.nl voor meer informatie.
BOUWKUNDIGE INFORMATIE
De woning is traditioneel gebouwd in 1970, opgetrokken in spouwmuren en is door de jaren heen volledig na-geïsoleerd. De vloeren zijn uitgevoerd in beton en de woning is deels voorzien van houten en deels kunststof kozijnen met dubbele beglazing. De woning beschikt over 10 zonnepanelen die geïnstalleerd
zijn in 2020. Daarnaast is de woning uitgerust met airconditioning op de begane grond en de tweede verdieping, wat zorgt voor extra comfort in zowel de zomer als winter.
INDELING
Begane grond: u betreedt de woning via de entree in de hal met meterkast, toilet en trapopgang naar de verdieping. Vanuit de hal heeft u toegang tot de woonkamer. De L-vormige woonkamer is heerlijk licht en keurig afgewerkt, met een prachtige laminaatvloer en een aansluiting voor een houtkachel. Doordat de keuken is verplaatst naar de uitbouw aan de achterzijde, is er in de woonkamer volop ruimte ontstaan voor een royale eethoek en bijvoorbeeld een speelhoek. In de aanbouw bevindt zich de praktische keuken, uitgevoerd in een rechte opstelling met veel kastruimte en diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, vaatwasmachine, koelkast en een oven. Vanuit de keuken heeft u toegang tot de achtertuin en een doorgang naar de bijkeuken in de aangebouwde garage. De bijkeuken is een bijzonder praktische ruimte met opvallend veel opbergmogelijkheden en de witgoedaansluitingen op de begane grond. Vanuit hier is tevens de naastgelegen garage binnendoor bereikbaar.
Eerste verdieping: vanaf de overloop heeft u toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De ouderslaapkamer is gelegen aan de achterzijde en beschikt over een praktische vaste kastenwand en een kunststof kozijn. De naastgelegen slaapkamer, eveneens aan de achterzijde, biedt toegang tot het platte dak van de keuken. Aan de voorzijde bevindt zich een ruime derde slaapkamer, die net als de ouderslaapkamer is voorzien van een vaste kast. De badkamer is functioneel ingericht en uitgerust met een inloopdouche, toilet en een wastafelmeubel.
Tweede verdieping: via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Dankzij de twee grote kunststof dakkapellen is hier verrassend veel extra ruimte ontstaan. Hierdoor bevinden zich op deze verdieping nog een vierde en vijfde slaapkamer. Daarnaast is er volop bergruimte aanwezig en zorgt de airconditioning voor extra comfort.
Tuin:
De achtertuin is verzorgd en heel onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt een fijne combinatie van groen en terras. Achterin de tuin bevindt zich een praktische berging met een sfeervolle veranda, waar u heerlijk beschut kunt zitten. Daarnaast beschikt de tuin over een achterom, wat het geheel extra praktisch maakt.
KENMERKEN WONING
Woonoppervlakte: ca. 135 m²
Overige inpandige ruimte (garage): ca. 14 m²
Perceeloppervlakte: 194 m²
Inhoud woning: ca. 493 m³
Externe bergruimte: 16 m²
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,667
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 135 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- External storage space
- 16 m²
- Plot size
- 194 m²
- Volume in cubic meters
- 493 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- NUNSPEET D 1224
- Cadastral map
- Area
- 160 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- NUNSPEET D G001
- Cadastral map
- Area
- 17 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- NUNSPEET D G002
- Cadastral map
- Area
- 17 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 70 m² (10.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Loft
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,583x
Viewed
25x
Saved
29-4-2026
On Funda
Neighborhood

Nunspeet-Oost
Nunspeet- Residents
- 9,095
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 4,174
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




