Sold
Grijzegrubben 766361 GN NuthTervoorst en omgeving
€ 689,000 k.k.
- 254 m²living area
- 2,430 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- July 4, 2025
- Date of sale
- August 5, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ:
Fraaie, speels ingedeelde vrijstaande woning met een parkachtige tuin. Nuth wordt omringd door een aantal gehuchten, waaronder Grijzegrubben. Op een paar minuten fietsen van de dorpskern staat deze verrassend ruime woning met een groot souterrain, een fantastische woonkeuken en een sfeervolle woonkamer. In totaal zijn er 5 slaapkamers en 2 badkamers, perfect voor een gezin en om vanuit huis te werken. Verder zijn er bergingen en andere ruimtes, klaar voor een nieuwe invulling. Verrassend is de achtertuin, met een fraai niveauverschil en de uitstraling van een privépark. Dit is een droomplek op een mooie plek in Grijzegrubben, net voor de bekende splitsing met een Mariakapel.
Typering:
De naam Grijzegrubben verwijst naar een grubbe, een holle weg die typerend is voor het Limburgse heuvellandschap. In 2002 werden resten van een Romeinse schuur of opslagplaats uit de 2e eeuw na Christus opgegraven, wat wijst op bewoning in de Romeinse tijd. Hier woont u op een fantastische plek, net buiten de dorpskern van Nuth en op een paar minuten lopen van het buitengebied richting Spaubeek, Schimmert en Hulsberg. Nuth heeft goede voorzieningen, waaronder een treinstation, en steden als Maastricht, Geleen-Sittard en Heerlen zijn goed bereikbaar.
Souterrain:
Vanaf de straat ziet u alleen een garage, maar het souterrain is veel groter. Aan de achterzijde is slaapkamer I (circa 5,56 x 3,98) met een toiletruimte. Slaapkamer II (circa 6,23 x 3,23/2,91), aan de voorzijde, heeft een raam in de zijgevel. Naast deze slaapkamer is badkamer I (circa 3,98 x 1,97) met een douchecabine, wastafelmeubel en de aansluitingen voor de wasapparatuur.
Aan de achterzijde is een grote berging/bijkeuken (circa 6,28 x 2,88), met een deur naar de achtertuin. Verder is er een inpandige berging (circa 2,49 x 1,88) met de opstelling van de HR-ketel (Nefit, 2019, huur). Naast deze berging is een deur naar de verwarmde garage van circa 36 m2, met een elektrisch bedienbare sectionaalpoort naar de oprit. Zo is het souterrain geschikt voor de auto-/motorliefhebber, voor de hobbyist, als slaapetage van de kinderen, om te sporten en nog veel meer…
Begane grond:
Vanaf de linker oprit loopt u, via een buitentrap, naar de entree van deze verrassend ruime woning. De hal is een royale, stijlvolle ontvangstruimte met een gietvloer, stucwerk en inbouwverlichting in het plafond. Links in de hal is de toiletruimte, met een wandcloset en een fraai fonteintje.
Een trendy deur verbindt de hal met de woonkeuken van circa 40 m2, met openslaande deuren naar de tuin en fraai lichtinval. De gietvloer, het stucwerk, inbouwverlichting en het schilderwerk in fraaie kleuren maken van de woonkeuken een geliefde plek in huis. Uw oog valt op de keukenopstelling, met een groot kook-/spoeleiland en een hoge kastenwand. Dit is een keuken met stijl, en alle benodigde inbouwapparatuur van topkwaliteit: een inductie kookplaat met afzuiging, een combi-oven, combimagnetron, vaatwasser en een koelkast.
Twee treden lager is de woonkamer (circa 6,34 x 4,39) met een fraaie pelletkachel, houten vloer en zicht tot in de hoge nok. Dit is een plek om te loungen, tv te kijken en vrienden of familie te ontvangen voor een hapje en een drankje.
In het rechterdeel van deze verdieping zijn een slaapkamer, een tv-kamer/lounge en een badkamer. Slaapkamer III (circa 6,21 x 2,87), met een vaste kastenwand, bevindt zich aan de achterzijde. Naast deze slaapkamer is badkamer II (circa 2,59 x 1,94) met een ligbad/douchecombinatie en een wastafel met een grote spiegel, zijkast en inbouwverlichting. Er is, heel handig, een waskoker van de badkamer naar de badkamer/wasruimte in het souterrain.
De tv-kamer/lounge (circa 3,68 x 3,30), met een bergkast en de trap naar de tweede verdieping, kan ook als werkkamer of speelkamer worden gebruikt. De gekozen materialen en kleuren zorgen voor een fantastische sfeer. Niet alleen hier, maar op de begane grond.
Een deel van de voortuin is recent opnieuw aangelegd, met grind en twee plantenbakken waarin lage beplanting staat. Verder zijn er twee opritten, waarbij de linker oprit grenst aan een tuin met gevarieerde beplanting. Ook de zijtuin naast de linkeroprit biedt ruimte aan beplanting, terwijl de zijtuin aan de rechterzijde een fraaie erfafscheiding met een poort heeft.
De achtertuin kan worden omschreven als een privépark, met hoge bomen en een groot gazon. Kinderen kunnen hier eindeloos spelen, er is ruimte om dieren te houden en er zijn diverse plekken om buiten te zitten. Het niveauverschil in de tuin nodigt uit om op ontdekkingstocht te gaan, want er is veel moois te zien…
Eerste verdieping:
Over de hele breedte van het woonhuis zijn twee slaapkamers, waarvan een met de trap naar de begane grond. Dit is slaapkamer IV van circa 6,23 x 4,46), met een dakkapel en een dakraam. Aansluitend is slaapkamer V (circa 5,51 x 4,40), eveneens met een dakkapel en een dakraam. Deze kamers zijn in gebruik als kinderkamer en master bedroom.
Algemeen:
Bouwjaar: 1976
Perceeloppervlakte: 2430 m2
Gebruiksoppervlakte wonen: circa 254 m2, inhoud circa 1032 m3
Verwarming en warm water via een HR-ketel (Nefit, 2019, huur)
Kunststof kozijnen (voor- en achterzijde begane grond) en hardhouten kozijnen, voorzien van HR ++(+) glas
18 zonnepanelen, geplaatst aan de voorzijde
Groot souterrain met een garage, twee slaapkamers, badkamer/wasruimte en een berging/bijkeuken
In totaal vijf slaapkamers en twee badkamers
Zeer royale tuin met de uitstraling van een privépark
Energielabel: C
Aanvaarding: in onderling overleg
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen.
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 689,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,713
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Country house, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Hip roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 254 m²
- Other space inside the building
- 38 m²
- Exterior space attached to the building
- 38 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 2,430 m²
- Volume in cubic meters
- 1,032 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, sink, shower, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler and pellet burner
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2019, to rent)
Cadastral data
- NUTH N 122
- Cadastral map
- Area
- 2,430 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden and front garden
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,939x
Viewed
139x
Saved
4-7-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




