Sold
Gruttostraat 155409 AM OdiliapeelOdiliapeel
€ 645,000 k.k.
- 162 m²living area
- 576 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- November 19, 2025
- Date of sale
- November 26, 2025
- Term
- 7 days
Description
Nabij de bossen gelegen goed onderhouden vrijstaande semibungalow met garage, carport en mooi aangelegde tuin met vrije ligging, tuinberging, stallingsruimte en overkapping. Levensloopbestendig wonen is mogelijk in deze bungalow met slaapkamer en badkamer op de begane grond, maar door de aanwezigheid van twee slaapkamers en een 2e badkamer op de verdieping, kan ook een gezin hier prima wonen. De woning is gelegen aan een rustige straat op loopafstand van supermarkt, basisschool, enkele winkels, horeca en de Peelse bossen.
Oorspronkelijk is de woning gebouwd in 1973. In de afgelopen 10 jaar is de woning flink verbouwd, extra geïsoleerd en gemoderniseerd. Zo zijn 16 zonnepanelen gelegd, zijn spouwmuren geïsoleerd, zijn de platte daken vernieuwd en geïsoleerd, zijn airco's geïnstalleerd, is de woning vrijwel volledig opnieuw gestukadoord, is een nieuwe luxe keuken geplaatst, een lichtstraat gemaakt in de woonkeuken, zijn de voor-/achterdeur en garagedeur vernieuwd en is de meterkast vervangen. Het schuine dak van de woning was al vernieuwd met isolatieplaten. Rondom de woning zijn rolluiken aanwezig en vele ramen in de woning zijn vervangen door HR++ beglazing. en door de jaren heen op stijlvolle wijze gemoderniseerd, met onder meer een luxe keuken uit 2022, twee complete badkamers, 16 zonnepanelen en een fraaie aangebouwde garage met carport. De woning heeft een gebruiksoppervlakte van 162 m² en een inhoud van 692 m³. Het perceeloppervlakte is 576 m².
Indeling begane grond:
Ruime hal met moderne toiletruimte en stalen spiltrap naar de verdieping. De hal geeft toegang tot de woonkamer en slaapkamer op de begane grond met laminaatvloer. Bij binnenkomst in de ruime woonkamer valt ook gelijk op dat dit een heerlijk lichte leefruimte is, die ook beschikt over openslaande deuren naar de tuin. Op de vloer ligt een mooie lamelparketvloer en de wanden zijn strak gestuukt. Er is een airco aanwezig, waarmee ook de woonkamer te verwarmen is. De aanwezige houtkachel is eventueel over te nemen. Een doorgang tussen woonkamer en keuken beschikt over een vaste (provisie)kast en toegang tot de badkamer op de begane grond met een grote inloopdouche, wastafel met meubel en vloerverwarming.
De grote woonkeuken is circa 32 m² groot en ook hier is een veel lichtinval door de verschillende aanwezige ramen en fraaie lichtstraat. In de keuken is een luxe inrichting geplaatst compleet met inbouwapparatuur zoals vaatwasser, Quooker, Amerikaanse koel-/vriescombinatie en een fraai zwart steel fornuis met inductiekookplaat en ovens. In de keuken is voldoende ruimte voor een grote eettafel. Ook in de keuken hangt een airco, waarmee te verwarmen is. Bij de keuken is een praktische kast-/bergruimte, deur naar de garage en toegang tot een portaal met buitendeur naar de oprit met carport. De garage is ruim van opzet en voorzien van een elektrische paneeldeur. Voor de garage staat een carport, die volop ruimte biedt om comfortabel op eigen terrein te parkeren.
Eerste verdieping:
Overloop met dakraam en cv.-ruimte. Er zijn op de verdieping twee ruime slaapkamers met zijramen. De slaapkamers zijn open tot de nok, wat een mooi ruimtelijk effect geeft. De 2e badkamer in de woning is voorzien van een dakkapel en heeft zodoende veel lichtinval. Op de badkamer zijn een ligbad, wastafel en toilet. Er is ook elektrische vloerverwarming aanwezig.
Tuin:
Achter het huis is een verharde binnenplaats. Dit is een beschutte ruimte die rechtstreeks vanuit de keuken bereikbaar is. Een overkapping met aansluitend tuinberging geeft een doorloop naar de mooi aangelegde tuin op het zuiden voorzien van een zwemvijver, gazon, verschillende bomen en planten. Er is volledige privacy in de tuin en het overdekte terras is een heerlijk plekje om te zitten. In de berging, voorzien van elektrische vloerverwarming, is een leuk buitenverblijf te maken voor bij het overdekte terras. Een deel van de berging is geschikt voor het tuingereedschap en er is nog een stallingsruimte in de tuin, welke vanuit een eigen oprit toegankelijk is.
KORTOM, HEERLIJK GELIJKVLOERS WONEN IN EEN MODERN AFGEWERKTE WONING OP LOOPAFSTAND VAN VOORZIENINGEN EN DE BOSSEN.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 645,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,981
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 162 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- Exterior space attached to the building
- 78 m²
- External storage space
- 15 m²
- Plot size
- 576 m²
- Volume in cubic meters
- 692 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, 2 washstands, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- UDEN D 2526
- Cadastral map
- Area
- 576 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Side garden
- 225 m² (15.00 metre deep and 15.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity and heating
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and carport
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,660x
Viewed
68x
Saved
19-11-2025
On Funda
Neighborhood

Odiliapeel
Odiliapeel- Residents
- 1,480
- Family with children
- 37%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




