Sold
Lange Landweg 39755 PT OnnenOnnen Dorp
€ 424,500 k.k.
- 97 m²living area
- 274 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- September 19, 2025
- Date of sale
- November 3, 2025
- Term
- 6 weeks
Description
GEMODERNISEERDE EN UITGEBOUWDE TWEE ONDER ÉÉN KAPWONING – KUNSTSTOF KOZIJNEN MET TRIPLE BEGLAZING - OVERKAPPING, BERGING, GARAGE EN TUIN – EIGEN PARKEERGELEGENHEID
Deze keurige twee onder-één kapwoning is gemoderniseerd, verduurzaamd en aan de achterzijde uitgebouwd met een royale keuken en bijkeuken. Achter de bijkeuken is een overkapping, een berging, prefab-garage en een achteringang met parkeergelegenheid. Het woonhuis is onderhoudsarm door de kunststof kozijnen en goten. Het woonhuis biedt veel privacy door het vrije zicht aan de voorzijde en de geheel omsloten achtertuin met achterom.
Verkoopinformatie en bezichtiging
Van deze woning is een eigen website beschikbaar met documenten, plattegronden, foto’s, video en een virtuele 360 tour. Download daarvoor op Funda de digitale brochure. Na het inplannen van een afspraak ontvangt u een inlogcode om de volledige website langelandweg3.nl te kunnen bekijken. Wilt u de woning bezichtigen en de inlogcode ontvangen vraag dan een bezichtiging aan op Funda of bel met Feenstra ERA Makelaars – 050-5347066 voor een afspraak. We leiden u graag rond.
Ligging
Het woonhuis ligt aan de zuidelijke rand van de dorpskern van Onnen. Het woonhuis biedt een prachtig vrij zicht over de voorgelegen landerijen en op de es van Onnen. Het rustige en landelijke buitengebied tussen de Groningen en Zuidlaren kenmerkt zich door een gevarieerd coulissen landschap met aangrenzend natuurgebieden Appèlbergen, De Onnerpolder en het recreatiegebied het Zuidlaardermeer. Zowel in de stad Groningen als in Haren en Zuidlaren zijn er op fietsafstand uitstekende voorzieningen met een gevarieerd winkelaanbod, diverse (basis)scholen en talloze actieve (sport)verenigingen.
Indeling
Begane grond: entree cq. hal met meterkast, trapkelderkast, trapopgang en toiletruimte met hangtoilet en fonteintje. De L-vormige woonkamer heeft een heerlijk vrij uitzicht op de tegenovergelegen Onneres. De woonkamer is v.v. een houtgestookte inzethaard en een schuifpui naar de achtertuin. De keuken en bijkeuken zijn geplaatst in de aanbouw aan de achterzijde. De royale keuken heeft veel lades en een ingebouwde koelkast, afzuigkap en vaatwasser. De bijkeuken heeft een achterdeur, werkblad met dubbele spoelbak, uitstortgootsteen en wasmachine en wasdroger aansluiting.
1e Verdieping: overloop met vaste trap naar 2e verdieping. De drie slaapkamers zijn resp. groot 6, 10 en 13 m. De geheel betegelde badkamer heeft een inloopdouche, wastafelmeubel, kast en toilet.
2e Verdieping: overloop met dakraam en c.v.ketel en een zolderkamer met dakraam en bergruimte.
Kenmerken
- perceeloppervlak: 274 m2
- gebruiksoppervlakte wonen: 97 m2
- gebruiksoppervlak overige inpandige ruimte: 8 m2
- inhoud: 372 m3
- kamers: 5
- bouwjaar: 1965
Verduurzaming
- c.v. verwarming met Remeha Avanta Cw 4 combi-ketel bouwjaar 2013
- vloerverwarming in de keuken
- warmwater via c.v.ketel
- triple isolerende beglazing behalve toiletraam en dakraam
- vloerisolatie grotendeels, muurisolatie en dakisolatie
- energielabel C
Bijzonderheden
- kunststof kozijnen en dakgoten
- nieuwe schoorsteen
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 445,000 kosten koper
- Last asking price
- € 424,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,376
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 274 m²
- Volume in cubic meters
- 372 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, flue, and sliding door
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 28c ( combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- HAREN G 2607
- Cadastral map
- Area
- 274 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 144 m² (16.50 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,116x
Viewed
28x
Saved
19-9-2025
On Funda
Neighborhood

Onnen Dorp
Onnen- Residents
- 435
- Family with children
- 33%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




