Sold

Zevenhuizen 391794 GJ Oosterend (NH)Oosterend

€ 287,500 k.k.
Map
  • 74 m²
  • 295 m²
  • 2
  • F

Sales history

Listed since
September 8, 2025
Date of sale
October 31, 2025
Term
7 weeks

Description

Zevenhuizen 39 – Oosterend | Vrijstaande woning met potentie! Op een fijne plek nabij het pittoreske Oosterend staat deze vrijstaande woning op 295 m² eigen grond. Een unieke kans voor wie niet terugschrikt van een grondige renovatie en hier een eigen droomhuis wil realiseren. Indeling Bij binnenkomst treft u de hal met trapopgang naar de verdieping. Aan de voorzijde bevindt zich de lichte woonkamer met rookkanaal. Verder is er op de begane grond een slaapkamer, een keuken met achteringang en een aanbouw waarin een badkamer gerealiseerd kan worden. De verdieping biedt een ruime overloop met cv-installatie en een slaapkamer aan de voorzijde. Mogelijkheden De huidige woning verdient modernisering, maar biedt volop kansen. Er is reeds een vergunning verleend door de Gemeente Texel voor het vergroten van de woning aan de voorzijde en moderniseren van de woning. Deze vergunning is nog niet onherroepelijk vanwege een beroepsprocedure, maar vormt een uitstekende basis voor toekomstige plannen. Bijzonderheden - Vrijstaand wonen op eigen grond (295 m²) - Woonkamer met rookkanaal - Slaapkamer op de begane grond en één op de verdieping - Aanbouw met mogelijkheid voor badkamer - Vergunning voor uitbreiding aan de voorzijde en modernisering aanwezig Oplevering in overleg? Wie durft deze uitdaging aan en tovert Zevenhuizen 39 om tot een waar paleisje?

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 287,500 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,885
Status
Sold

Construction

Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1800
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
74 m²
Exterior space attached to the building
12 m²
Plot size
295 m²
Volume in cubic meters
310 m³

Layout

Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom
Bathroom facilities
Shower, toilet, and sink
Number of stories
2 stories

Cadastral data

TEXEL M 412
Cadastral map
Area
295 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Garden
Back garden and front garden
Back garden
153 m² (18.00 metre deep and 8.50 metre wide)
Garden location
Located at the east

Parking

Type of parking facilities
Parking on private property

Popularity

9,968x

Viewed

104x

Saved

8-9-2025

On Funda

Neighborhood

Oosterend

Oosterend (NH)
Residents
930
Family with children
34%

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?

Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.