Sold
- 147 m²living area
- 2bedrooms
- A+energy label
Sales history
- Listed since
- March 15, 2025
- Date of sale
- July 22, 2025
- Term
- 4 months
Description
Wonen met aan de ene zijde het bruisende en moderne stadsleven van Oosterhout, en aan de andere zijde het prachtige slotpark en de historie. Comfort en ruimte, maar ook alle denkbare voorzieningen direct aan de deur: "De Regentes" biedt het u. Het 3-kamerappartement ligt op de 3e bouwlaag, heeft een balkon op het oosten gelegen, en is voor de bezoekers middels een uitermate fraaie entree bereikbaar. Vanuit de afgesloten parkeerkelder, waarin de parkeerplaats, fietsenstalling en de eigen locker is gesitueerd, is direct de 3e bouwlaag bereikbaar.
Prachtig royaal opgezette entree bestaande uit portaal met belsysteem v.v. videofoon en brievenbus, doorloop naar hal met natuurstenen vloer en trappartij, lift en doorloop naar parkeerkelder.
Kenmerken:
De servicekosten bedragen € 236,-- per maand;
Energielabel A+;
De plafonds zijn extra hoog namelijk 2.60 m.;
Extra grote bijkeuken;
Het appartement heeft extra brede vensterbanken uitgevoerd in natuursteen;
Er zijn overal zwevende dekvloeren aanwezig voor een optimale geluidsisolatie;
Het betreft een appartement op de derde bouwlaag, met zeer royaal balkon op het oosten gelegen;
Dit appartement biedt de luxe van 1 parkeerplaats;
Direct grenzend aan het gezellige stadscentrum met een keur aan terrasjes en winkels.
Indeling:
Appartment:
De entree / hal met garderobenis, volledig betegeld toilet met fonteintje, videofoon en meterkast (6 groepen en aardlekschakelaar), biedt toegang tot de woonkamer, badkamer alsmede 2 slaapkamers.
Via fraaie dubbele deuren is de ruime woonkamer bereikbaar, afmeting ca. 10.54 x 6.24m.. Deze heeft door zijn grote raampartijen extra veel lichtinval. Via een schuifpui, vanuit het zitgedeelte van de woonkamer, is het zeer royaal bemeten balkon (ca. 5.67 x 3.36m.) te bereiken, met schitterend uitzicht over het park.
Vanuit de woonkamer is de keuken, afmeting ca. 2.32 x 3.19m., bereikbaar. Deze is uitgerust met een U-vormig keukenblok v.v. een granieten aanrechtblad met 1,5 spoelbak, en diverse inbouwapparatuur, te weten: vaatwasser (2025), combi magnetron, keramische kookplaat, rvs afzuigschouw en koelkast. Verder ruim voldoende kast- en laadruimte aanwezig.
Vanuit de keuken is tevens de bijkeuken annex berging bereikbaar. Hier treft u de aansluiting ten behoeve van de wasautomaat aan, de opstelplaats van de combiketel, de wtw unit alsmede voldoende kastruimte en een uitstortgootsteen.
De twee slaapkamers zijn bereikbaar vanuit de hal, en zijn beiden gesitueerd aan de galerijzijde.
De grote slaapkamer, afmeting ca. 3.59 x 6.45m., heeft een doorloop naar de badkamer.
De tweede slaap-/werkkamer heeft een afmeting van ca. 2.75 x 3.00m.
De moderne, volledig betegelde, badkamer is voorzien van een royale inloopdouche met glazen scherm, thermostaatkraan, stortdouche en 2e douchekop, wastafelmeubel, spiegelkasten, zwevend toilet en designradiator .
Het appartement beschikt over een zeer royaal terras van ca. 17m² op het oosten met zonwering en een prachtig uitzicht over het park en de parkvijver. Dit is uitzonderlijk in de binnenstad van Oosterhout.
Ligging:
Gelegen op een unieke locatie in “Residentie Slotpark” met uitzicht en direct grenzend aan het historische Slotpark in het hartje van Oosterhout, op loopafstand van de winkels, culturele voorzieningen en de monumentale stadskern. Deze ligging maak je in Oosterhout zelden mee! Daarnaast optimale privacy en rust. De diverse uitvalswegen liggen op korte afstand.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 725,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,932
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 236.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Brandveiligheid
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 147 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 16 m²
- Volume in cubic meters
- 485 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 6 stories
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and sliding door
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Agpo Ferolli (gas-fired combination boiler from 2005, in ownership)
Cadastral data
- OOSTERHOUT NB S 5947
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- OOSTERHOUT NB S 5947
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, sheltered location, in centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Underground parking and basement
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 236.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,480x
Viewed
28x
Saved
14-3-2025
On Funda
Neighborhood

Centrum
Oosterhout (NB)- Residents
- 4,150
- Family with children
- 6%
- Avg. asking price / m²
- € 4,056
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




