Sold
Rialaan 243233 BT OostvoorneOostvoorne
€ 550,000 k.k.
- 110 m²living area
- 295 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- June 3, 2025
- Date of sale
- June 30, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Op een rustige locatie aan de mooie Rialaan ligt deze zeer verzorgde hoekwoning met label A op een royaal perceel van maar liefst 295m2 eigen grond. De woning is aan de achterzijde voorzien van een uitbouw, oprit én van een garage welke ruim 10 meter lang is en voor diverse doeleinden gebruikt kan worden.
De woning is de afgelopen jaren flink verbeterd en verduurzaamd. Zo is er in 2020 een dakkapel geplaatst, is in 2021 de woning uitgebouwd en zijn er in 2018 zonnepanelen geplaatst (9 stuks). Ook is de woning voorzien van HR++ beglazing en zelfs gedeeltelijk van Triple glas, waarbij ook alle kozijnen en deuren zijn vervangen. Tot slot is in 2024 een nieuwe, volledig geïsoleerde garage geplaatst die voor veel doeleinden bruikbaar is.
Indeling
Begane grond: entree/hal met meterkast, trapopgang naar 1e verdieping, trapkast en moderne toiletruimte met hangend closet en fonteintje.
Vervolgens komt u in de royale, uitgebouwde living. Deze bestaat uit een aan de voorzijde gelegen woonkamer. Deze zitkamer is strak afgewerkt en aangenaam licht door de grote raampartij aan de voorzijde én het extra zijraam.
Daarnaast bestaat de living uit een aan de achterzijde gelegen eetkamer en open keuken. De keuken beschikt over een modern en licht interieur welke is voorzien van een gasfornuis met oven, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, vaatwasmachine en Quooker. Middels openslaande deuren heeft u toegang tot de achtertuin.
1e verdieping: overloop met trapopgang naar de 2e verdieping en moderne toiletruimte met hangend closet.
Slaapkamer 1 is circa 12m2 groot en voorzien van een inbouwkast. Deze kamer ligt aan de achterzijde en is afgewerkt met een laminaatvloer en behang.
Slaapkamer 2 is circa 11m2 groot en ligt aan de voorzijde. Deze kamer is ook voorzien van een vaste kast en laminaatvloer.
Slaapkamer 3 (circa 6m2) ligt aan de achterzijde en heeft een dito afwerking.
Tot slot vindt u op deze verdieping de badkamer met inloopdouche en wastafelmeubel.
2e verdieping: de 2e verdieping is in 2020 vergroot door middel van een dakkapel. U vindt hier een overloop met de aansluitingen voor wasmachine/droger en een vaste kast met de opstelling van de CV-ketel. Ook is er een ruime slaapkamer met dakkapel en dakraam.
Tuin
De woning beschikt over verzorgde tuinen. Zo vindt u aan de voorzijde een eigen oprit waardoor u altijd een auto op eigen terrein kunt parkeren.
Ook de achtertuin ligt er verzorgd bij en is op het langste punt maar liefst 25 meter diep. Er is een mooie overkapping geplaatst welke voor een beschutte zitplek zorgt.
Vanuit de achtertuin is de zeer royale garage bereikbaar. De afmetingen van deze garage zijn circa 10,09m x 2,79m. Eigenlijk is de ruimte te mooi afgewerkt om als garage te gebruiken maar het kan uiteraard wel. Doordat de ruimte volledig is geïsoleerd is er ook aan andere toepassingen te denken zoals een kantoor of praktijk aan huis.
Algemeen
Bouwjaar 1959
Inhoud 490m3.
295m2 eigen grond.
De kozijnen zijn uitgevoerd in hardhout en kunststof en voorzien van HR++ glas. Ook is er gedeeltelijk Triple glas in de woning.
De woning wordt verwarmd middels een CV-combi met radiatoren (merk: Remeha, bouwjaar 2020). Deze cv-combi levert ook het warme water in de woning.
Oplevering in overleg.
Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1980 zal er een ouderdomsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen. Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1993 zal er ook een asbestclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
Voor de volledigheid merken wij op dat de 2e verdieping niet volledig aan de NEN en NTA-norm voldoet. Volgens deze normen zou de 2e verdieping aangemerkt moeten worden als Overige Inpandige ruimte in plaats van Gebruiksoppervlak Wonen. Aangezien deze verdieping verder aan de voorwaarden voldoet zoals een vaste trap en voldoende daglicht is deze oppervlakte thans wel meegenomen in de Gebruiksoppervlakte Wonen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,000
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Other space inside the building
- 28 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Plot size
- 295 m²
- Volume in cubic meters
- 490 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- OOSTVOORNE A 3915
- Cadastral map
- Area
- 295 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 189 m² (21.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,072x
Viewed
81x
Saved
3-6-2025
On Funda
Neighborhood

Oostvoorne
Oostvoorne- Residents
- 4,850
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,820
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




