Sold
Rialaan 523233 BT OostvoorneOostvoorne
€ 525,000 k.k.
- 125 m²living area
- 199 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 6, 2025
- Date of sale
- March 16, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Op zoek naar een instapklare woning met luxe afwerking, veel ruimte en een aparte werkruimte of kantoor?
Deze prachtige, recent gerenoveerde 2/1-kapwoning met grote uitbouw en moderne woonkeuken biedt alles wat u zoekt. De woning is gelegen in een rustige en groene wijk in Oostvoorne, een geliefde en kindvriendelijke omgeving met diverse voorzieningen binnen handbereik.
De woning is recent volledig gerenoveerd en gemoderniseerd, waarbij onder andere een grote uitbouw is gerealiseerd (2023) met een luxe AnCor Design woonkeuken en kookeiland. De woonkamer bevat een keramische vloer inclusief vloerverwarming. Daarnaast is er een aparte werkruimte met eigen entree. Op de bovenverdiepingen is er airconditioning geplaatst in drie slaapkamers. De badkamer en toiletten zijn volledig vernieuwd en de woning beschikt over zestien zonnepanelen en een drie-fase aansluiting. De achtertuin is recent opnieuw aangelegd en voorzien van sfeervolle verlichting, een ruim terras en diverse beplanting. Dit alles maakt de woning instapklaar en helemaal klaar voor de toekomst.
Het gezellige dorpscentrum met winkels, supermarkten, restaurants en horecagelegenheden ligt op loopafstand. Ook basisscholen, een speelveld, sportaccommodaties en het openbaar vervoer bevinden zich in de directe omgeving. Oostvoorne vormt een uitstekende uitvalsbasis richting de haven, industriegebieden zoals de Europoort, de Maasvlakte en de Botlek, terwijl steden als Rotterdam en Spijkenisse goed bereikbaar zijn. Voor natuurliefhebbers biedt de omgeving volop mogelijkheden, met het strand, de duinen en het Mildenburg bos op korte afstand, ideaal voor wandelen, fietsen en paardrijden.
INDELING:
Begane grond:
Bij binnenkomst wordt u verwelkomd in een aparte entree met meterkast, vervolgens een deur met toegang tot de hal. In de hal de trapopgang en een moderne vergrote toiletruimte met hangend closet en fontein (2022). Houten taatsdeur met toegang tot de ruime uitgebouwde woonkamer.
De woonkamer is heerlijk licht door de grote raampartijen aan de voor- en achterzijde. Dankzij de recente uitbouw is er een indrukwekkende AnCor Design woonkeuken gecreëerd met een luxe kookeiland en hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een Quooker voor direct kokend water, een Bora inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een Siemens Studioline combi-oven en stoomoven, een Siemens koelkast en vaatwasser en een Jetstone composiet werkblad.
De keuken is stijlvol afgewerkt met een LED-verlichtingsstrook boven het werkblad. Aan de achterzijde een ruim eetgedeelte en aan de andere zijde een werkplek met openslaande deur naar de tuin.
Aan de voorzijde is via openslaande deuren een wasruimte/berging bereikbaar. Hier is de opstelplaats van de wasmachine en de droger. Via deze ruimte kunt u naar de keuken.
De gehele begane grond is voorzien van een keramische vloer.
Vanuit de keuken bieden de grote schuifpui en nieuwe kozijnen aan de achterzijde een prachtig zicht op de recent aangelegde tuin.
Uniek aan deze woning is de extra werkruimte of kantoor, die vanuit de tuin bereikbaar is en daarmee ideaal is voor thuiswerken of als hobbyruimte.
De woonkamer en werkkamer zijn v.v. vloerverwarming, wat zorgt voor extra comfort.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, allemaal uitgerust met PVC vloeren. In 2022 zijn hier airco-units van het merk LG geplaatst, zodat het in de zomer heerlijk koel blijft.
De badkamer is in 2022 volledig vernieuwd en voorzien van een inloopdouche met regendouche, een modern wastafelmeubel en stijlvolle betegeling.
Daarnaast is er een separaat toilet (2022).
Tweede verdieping:
Voorzolder met toegang tot de slaapkamer.
Op de voorzolder een aansluiting van de wasmachine en de droger, schuifwandenkast met bergruimte en de opstelplaats van de cv ketel.
De slaapkamer heeft een dakkapel en is vergroot door het verwijderen van een tussenwand, hierdoor is er een ruime extra slaapkamer ontstaan.
Ook hier is een airco-unit geïnstalleerd voor extra comfort.
Deze verdieping is voorzien van een PVC vloer en vloerbedekking.
Tuin:
De achtertuin is in 2024 opnieuw aangelegd en voorzien van een ruim terras met dezelfde tegels als binnen in de woning, aangevuld met kunstgras en vaste planten zoals hortensia’s, passieflora en vlinderstruiken.
Buitenverlichting met lichtsensoren zorgt voor extra sfeer in de avonduren.
Algemeen:
- De woning is voorzien van BeCe jaloezieën op alle verdiepingen (ter overname beschikbaar).
- Aan de achterzijde zijn op het dak van de woning acht zonnepanelen geplaatst met een Enphase-systeem, wat de woning extra energiezuinig maakt. En op het dak van de aanbouw liggen ook nog eens acht extra zonnepanelen.
- Zowel de trap naar de eerste als naar de tweede verdieping is bekleed met PVC.
- Glasvezel internet (2023).
- Waterontharder (2023).
- Volledige waterleidingwerk is vervangen op de begane grond (2023).
Wij behartigen de belangen van de verkopende partij.
Neem uw eigen NVM aankoop makelaar mee!
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.
Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,200
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Plot size
- 199 m²
- Volume in cubic meters
- 509 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- OOSTVOORNE A 3951
- Cadastral map
- Area
- 199 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 90 m² (10.00 metre deep and 9.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Loft
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,832x
Viewed
52x
Saved
6-2-2025
On Funda
Neighborhood

Oostvoorne
Oostvoorne- Residents
- 4,850
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,877
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




