Sold
- 176 m²living area
- 355 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 14, 2025
- Date of sale
- April 1, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Volop ruimte en mogelijkheden aan de Braakstraat
De twee-onder-één-kapwoning aan de Braakstraat 97 in Oss is voor velen geschikt. Een groot gezin? Je telt hier vijf slaapkamers. Gelijkvloers wonen? Er is een slaapkamer en badkamer op de begane grond. Een bedrijfsruimte aan huis? Ook daar is plek voor.
Prettige ruimtes
Dat deze woning zoveel mogelijkheden biedt, heeft vooral te maken met de vele ruimte binnen. Toch zijn de vertrekken niet té groot. De verkopers vertellen “Wat wonen in dit huis zo prettig maakt, is dat de ruimtes genoeg gezelligheid uitstralen”, zeggen ze over de benedenverdieping. “Ze nodigen uit om tijd door te brengen met een gezelschap. Als je je juist even wil afzonderen, kan dat ook. In de leefkeuken, de woonkamer met extra af te sluiten ruimte of de serre.”
Twee badkamers
Beneden is verder een slaapkamer en een badkamer. Dat is prettig als je wat ouder bent of alvast vooruit denkt. Hierdoor zijn alle voorzieningen al op de begane grond aanwezig. Ook als je een gezin hebt, is dat handig. Dat betekent namelijk geen file meer bij de douche of het bad. “Op de eerste verdieping zijn nog drie slaapkamers voor gezinsleden”, aldus de verkopers. “En op zolder is nog een vijfde, dankzij een nokverhoging. Ouders en kinderen hebben dus zelfs hun eigen verdieping.”
Verduurzaming en extra comfort
De huidige bewoners hebben in hun woonjaren het huis nóg fijner gemaakt. Vooral door te verduurzamen en extra comfort toe te voegen. “We hebben veertien zonnepanelen geïnstalleerd, wat natuurlijk gunstig is voor de energierekening. Ook hebben we een airco aangebracht in de slaapkamer beneden. Die gebruiken we vooral om te koelen op warme zomerdagen. Vanwege het platte dak is dat geen overbodige luxe.”
Privacy in de tuin
In de tuin hebben de verkopers kunstgras gelegd. Maar dat is volgens hen niet het grootste pluspunt. “De tuin is perfect in verhouding met de woonoppervlakte binnen. Hierdoor voelt het evenwichtig aan. Daarnaast is het erg prettig dat je in veel privacy geniet in de tuin – die op het westen ligt. Je hebt hier echt je eigen plek.”
Rustig wonen, maar snel onderweg
De Braakstraat 97 ligt in de wijk Ussen. Vanuit de voordeur zijn diverse voorzieningen dichtbij, zoals een winkelcentrum en een park. Het huis ligt aan een doorgaande weg, maar grenst aan een straat voor enkel bestemmingsverkeer. De verkopers: “Hierdoor woon je rustig, maar ben je wel snel onderweg. Zeker met station Oss-West om de hoek. De trein brengt je in no-time naar ’s-Hertogenbosch, Nijmegen of een stad verder weg.”
Feiten en cijfers:
- Mogelijkheid voor gelijkvloers wonen
- Slaapkamer en badkamer op begane grond
- Woonkamer met erker en gashaard
- Woonkeuken
- Aparte ruimte op de begane grond met en-suite deuren
- Bijkeuken met witgoedaansluitingen
- Drie slaapkamers op de eerste verdieping
- Eerste verdieping voorzien van rolluiken
- Vijfde slaapkamer op zolder met nokverhoging
- Diepe achtertuin gelegen op het westen
- Veranda afgesloten met glazen pui
- Voorzien van 14 zonnepanelen
- Parkeergelegenheid met carport op eigen terrein
- Gelegen aan een rustige ventweg langs de Braakstraat met alleen bestemmingsverkeer, dichtbij voorzieningen en station Oss-West
- Woonoppervlakte: circa 176 m²
- Inhoud: circa 685 m³
- Perceel: 355 m²
Aanvaarding in overleg.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 585,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,324
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 176 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 31 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 355 m²
- Volume in cubic meters
- 685 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, walk-in shower, sink, 2 washstands, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- OSS E 4101
- Cadastral map
- Area
- 355 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 135 m² (13.40 metre deep and 10.11 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water