Sold
Waterdrieblad 471724 XJ Oudkarspel (Gem. Dijk en Waard)Oudkarspel Zuid
€ 625,000 k.k.
- 147 m²living area
- 275 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- May 7, 2025
- Date of sale
- June 26, 2025
- Term
- 7 weeks
Description
Op zoek naar een instapklare woning met volop ruimte, comfort én een fijne ligging? Deze uitstekend onderhouden gezinswoning combineert duurzaamheid met woongenot: volledig geïsoleerd, voorzien van 12 zonnepanelen en een royale uitbouw aan de voorzijde waardoor in 2020 een prachtige woonkeuken is gerealiseerd. Met maar liefst vijf volwaardige slaapkamers, een moderne badkamer, een aangebouwde garage en parkeergelegenheid voor de deur is dit de ideale woning voor een gezin. Gelegen in een rustige, kindvriendelijke wijk met fijne buren en vrij uitzicht rondom, geniet u hier dagelijks van comfort, privacy en een ontspannen woonomgeving.
Benieuwd geworden? Maak dan snel een afspraak voor een geheel vrijblijvende bezichtiging en laat u verrassen door de ruimte en sfeer van deze fijne woning.
Algemeen
Bouwjaar: 1997
Inhoud: ± 579 m³
Woonoppervlakte: ± 147 m²
Overige inpandige ruimte: ± 21 m² (garage)
Perceeloppervlakte: 275 m²
Kadaster: gemeente Langedijk, sectie A, nummer 1726
Energielabel: A (geldig tot 30/4/2035)
Aanvaarding: in overleg
Indeling
Begane grond:
Via de entree/hal met meterkast, trapopgang, trapkast, garderobe en toilet is er toegang tot de woonkamer. De woonkamer beschikt over een ruime, lichte zithoek aan de tuinzijde en een moderne keuken in lengteopstelling aan de voorzijde. De vloer is afgewerkt met pvc en voorzien van comfortabele vloerverwarming (m.u.v. het toilet).
In 2020 is de keuken aan de voorzijde uitgebouwd met een fraaie erker, waardoor een royale en lichte woonkeuken is ontstaan. De keuken is uitgerust met alle wenselijke inbouwapparatuur, waaronder een fornuis met gaskookplaat en oven, afzuigkap, combi-oven, Quooker, vaatwasser, koelkast en vriezer. Stijlvolle, zwarte schuifdeuren maken het mogelijk om de keuken af te sluiten, en optimaal dat woonkeuken gevoel te geven!
De volledig geïsoleerde en verwarmde garage van ca. 21 m² biedt volop bergruimte. Dankzij de praktische indeling is er niet alleen ruimte voor opslag, maar ook voor bijvoorbeeld hobby’s of een werkplek aan huis. De garage is bovendien voorzien van een compact keukenblok met wasbak, wat het een bijzonder functionele ruimte maakt.
1e Verdieping:
Op deze verdieping bevinden zich drie ruim bemeten slaapkamers, alle keurig afgewerkt en voorzien van een laminaatvloer. Aan de voorzijde ligt de modern uitgevoerde badkamer, die eveneens strak is afgewerkt en van alle gemakken is voorzien: een ruime inloopdouche, stijlvol wastafelmeubel, comfortabel ligbad, toilet en een designradiator. Voor extra comfort is de badkamer uitgerust met elektrische vloerverwarming.
2e verdieping:
Op de ruime overloop bevinden zich de witgoedaansluiting en de cv-installatie (Intergas, 2012). Vanuit hier zijn nog twee volwaardige slaapkamers bereikbaar, beide netjes afgewerkt en geschikt als slaap-, werk- of hobbyruimte. Daarnaast is er via een vlizotrap toegang tot een praktische bergzolder, ideaal voor het opbergen van seizoensspullen of andere zaken die uit het zicht mogen blijven.
Tuin:
Deze op het zuiden gelegen achtertuin is heerlijk zonnig! De tuin is bestraat in combinatie met beplanting en een splinternieuw gazon. Er is voldoende ruimte voor een relaxte loungeset én een eettafel.
Bijzonderheden:
• Verrassend ruime geschakelde 2/1-kapwoning met vijf (slaap)kamers
• Inpandig bereikbare, geïsoleerde garage met wasbak en brede openslaande deuren
• Nette keuken en badkamer
• Uitbouw en realisatie woonkeuken 2020
• Voorzien van 12 zonnepanelen (2018)
• Parkeren van de auto op eigen terrein mogelijk
• Gezinsvriendelijke wijk met dagelijkse voorzieningen dichtbij
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,252
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 147 m²
- Other space inside the building
- 21 m²
- Plot size
- 275 m²
- Volume in cubic meters
- 579 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- LANGEDIJK A 1726
- Cadastral map
- Area
- 275 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 120 m² (12.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,983x
Viewed
46x
Saved
7-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




